Oficialus aprašymas

Kursas 50 kursų skirtas tiems, kurie nori pasidalinti kalbos mokymosi patirtimi su tos pačios amžiaus grupės žmonėmis. Klasės bus skirtos gramatikos, pokalbio ir tuo pačiu metu priimančiosios šalies socialinių ir kultūrinių aspektų studijoms. Pirmąją mokyklos studentų dieną bus pateikta sveikinimo programa, kurioje bus pateikta informacija apie miestą ir jo apylinkes. Studentai priims įėjimo testą, kad nustatytų tinkamą studijų lygį. Kurso metu yra 4 pamokos per dieną nuo 9:00 iki 13:00 su pertrauka 11:00. Kiekviena pamoka trunka 55 minutes. Klasės dėsto kvalifikuoti mokytojai, turintys patirties dėstant italų kalbą užsieniečiams. Visuose lygiuose nuo pradedančiųjų iki pažengusių yra nurodytos datos. Jei kiekvieno lygio dalyviai yra mažiau nei trys, Italijos pamokos bus sumažintos iki dviejų valandų (nuo 9 iki 11 val.).

10% Antrojo tos pačios šeimos narių skaičiaus sumažinimas.

 • Neakivaizdinė veikla: kursai yra praturtėti daugybe neakivaizdinių renginių, įskaitant ekskursijas po miestą ir aplinkines vietoves, maisto ruošimo klasę, filmų peržiūrą kino teatre, vyno degustacijas ir tipiškų produktų skonį, apsilankymus ūkiuose, gaminančiuose naftą ir mozzarella ir tt Papildomos užsiėmimai yra įskaičiuoti į kainą ir valdomi privačiu transportu.
 • Apgyvendinimas: mūsų šeimos yra įsikūrę pėsčiomis iki mokyklos ir iš jos, ir yra sveiki aplinka, kurioje galėsite visiškai pasimėgauti italų gyvenimu. Galite užsisakyti vieną ar dviviečius kambarius su pusryčiais arba pusryčiais. Apgyvendinimas galioja nuo sekmadienio prieš kursą iki šeštadienio po kurso pabaigos. Be to, mokykla gali suteikti apgyvendinimą B
 • Pervežimas: pagal pageidavimą mokykloje teikiamos pervežimo paslaugos iš Neapolio arba Salerno geležinkelio stoties iki užsakytos nakvynės. Suaugę studentai vis dar gali pasirinkti laikytis mūsų standartinių kursų, kurie tinka visų amžiaus grupių žmonėms nuo paauglių iki vyresnio amžiaus žmonių.
 • Draudimas: tiems, kurie norėtų gauti draudimą, galite kreiptis dėl kelionės draudimo, apsilankę mūsų tinklalapyje www.accademialeonardo.it arba susisiekę su mūsų biuru.
 • Vyresniųjų grupių atveju: susisiekite su info@accademialeonardo.it mūsų grupių programomis "Gurmanų kelias" ir "Vienos savaitės Amalfio pakrantėje".

Pavyzdys savaitę "Accademia Leonardo":

 • Pirmadienis: 9.00-13.00 Italijos kursas - 15.30 val. Salerno miesto vizitas.
 • Antradienis: 9.00-13.00 val. Itališkas kursas - 16.30 Arečio pilies vizitas
 • Trečiadienis: 9.00-13.00 Italijos kursas - 15.30 Neapolio apsilankymas
 • Ketvirtadienis: 9.00-13.00 Italijos kursas - popietė: laisvas laikas
 • Penktadienį arba šeštadienio rytą: 9.00-13.00 val. Itališkas kursas (tik penktadienį) - Amalfio ir Ravelio vizitas.

Artimiausi datas: spustelėkite čia

Pagal užsakymą yra kitų kursų pradžios datos

Kurso ypatybės

 • Minimali trukmė: 1 savaitė
 • 20 valandų per savaitę
 • 4 val. Per parą
 • Maksimalus 12 studentų vienai grupei
 • Ne mažiau kaip 3 studentai vienoje grupėje

Multimedijos salė

Mūsų studentai turi nemokamą prieigą prie daugialypės terpės kambario, kuriame galite naršyti internete, naudodamiesi mokyklos kompiuteriais, arba prisijungti prie mūsų nemokamo belaidžio tinklo su savo mobiliaisiais įrenginiais.

Skaitymo kambarys

Po pietų biblioteka prieinama studentams ar skaitymui. Be to, vienoje iš mokyklos salių taip pat galite žiūrėti televizijos laidas ir filmus.

Kalbos laboratorija

Studentai nemokamai turi platų asortimentą garso ir vaizdo kasetę fonetinės kalbos tobulinimui ir kalbos struktūrų naudojimo praktikai.

Programa mokoma:
Italų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Accademia Leonardo Salerno »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Gegužė 2019
Spal 2019
Duration
1 - 2 savaites
Price
700 EUR
700 €: 2 savaičių kaina; 380 €: 1 savaičių kaina
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Gegužė 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Gegužė 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date