Kursas: vidurinės mokyklos programa

Go Abroad China

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas: vidurinės mokyklos programa

Go Abroad China

Studijų užsienyje Kinijos vidurinės mokyklos programa - Apžvalga

Go Abroad China The Foreign" Kinijos viduriniosios mokyklos programa yra viena iš "GAC China Study Abroad" programų, kurios yra orientuotos į užsieniečių kandidatus į vidurinį mokyklinį amžių: nuo 13 iki 18 metų amžiaus. Šioje programoje mes priimame šiuos kandidatus; įdėkite juos į gerbiamą Kinijos universitetą Kinijoje arba GAC ​​kinų kalbos mokyklas, kad iš tikrųjų studijuosite Kiniją Kinijoje ilgą laiką - paprastai keletą mėnesių, per semestrą Kinijoje ar per visus metus. Šio tikslo tikslas - leisti šiems pareiškėjams kuo geriausiai mokytis kinų, tuo pačiu mokantis ir išgyventi kinų kultūrą. Mūsų personalą sudaro aukštos kvalifikacijos mokytojai ir programų koordinatoriai, kurie vadovaus šiems mokiniams, padės jiems ir padės jiems viską, ko jiems reikia.

Be to, kinų kalbos pamokos, lauko ekskursijos, dienos išvykos ​​į įdomias istorines vietas, kultūrinio panardinimo veikla, visi iš mokymo programos dalies ir studijų plano. Mes padėsime savo kandidatams įsitraukti į bendruomenės kūrimo projektus arba savanorių pastangas užtikrinti visapusišką patirtį Kinijoje. Studentai taip pat skatinami bendrauti su kiniškais žmonėmis arba praktikuoti kiną tarpusavyje, kad pagreitintų savo mokymąsi ir linksmintųsi!

Tai yra aukščiausios studijos užsienyje Kinijos programa, skirta jauniems studentams.

Pagrindinės Kinijos aukštosios mokyklos studijų užsienyje programos ypatybės:

  • Studijuokite užsienyje semestrui su saugiu ir patogiu apgyvendinimu šeimininke iš Kinijos. Paprastai vienas šeimos narys bus panašaus amžiaus mūsų Kinijos studijų užsienyje programos dalyviams.
  • Kruopštus, tačiau įvykdomas mokymo planas, apimantis tiek kinų kalbos klases, tiek neakivaizdines kinų kultūros veiklas, kad tikrai unikali patirtis Kinijoje.
  • Reguliarios kelionės į istorines ir turistines miesto vietas kartu su žmonėmis iš jūsų Kinijos klasės.
  • 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, teikiame techninę pagalbą ir pagalbą iš mūsų patikimų komandų " Go Abroad China " direktorių ir koordinatorių.
  • Galimybės bendrauti su vietiniais Kinijos žmonėmis ir pamatyti, kaip jie gyvena įprastą dieną.
  • Gerai suprojektuota programa, užtikrinanti, kad jus linksminkitės, mokykis efektyviai ir stebėkite Kiniją pirma.

Vidurinės mokyklos programa - komponentai

Būstas

Mūsų aukštųjų mokyklų kandidatų pageidaujamas būsto pasirinkimas yra šeima, kurioje gyvena šeima. Tačiau kartais, jei kandidatas yra įregistruotas universitete, mes taip pat galime pasirūpinti, kad jie liktų universitetuose bendrabutyje. Apgyvendinimo mokestis jau įtrauktas į bendrą mokesčių programą ir yra garantuotas visą pareiškėjo laiko trukmę Kinijoje.

Visa paraiška vietoje

Mes teikiame visapusišką pagalbą kelionėms

Kinų kalbos kursai

Mūsų Kinijos panardinimo programa apima kinų kalbos pamokas, kurios yra pagrindinis visos programos tikslas ir mes siekiame padėti jums išmokti kuo greičiau ir efektyviau, kad iki to laiko, kai paliksite, jūs iš tiesų pagerinsite savo įgūdžius ir taip pat gebėjimą atlikti paprastą pokalbį kinų kalba ir gerai suprasti kinų kultūrą.

Kai studijuosite į užsienį Kinijoje, mes užtikrinsime, kad jūsų kinų kalbos kursus vykdytų vietiniai mokytojai, turintys užsienio kalbančiųjų kinų kalbos mokymą.

Seminarai ir seminarai

Be savo mandarinų kalbos mokyklos organizavimo, mes organizuojame interaktyvius seminarus, grupinius seminarus ir diskusijas, kad padėtume, kad mūsų kandidatai gerai susipažintų su gyvenimo būdu, ko tikėtis, kinų kultūros elementus, tokius kaip muzika, menas, šou / spektakliai, tradicinis maistas , kaligrafija, taiji ir kt.

Ekskursijos po miestą ir ekskursijos

Mes organizuojame keliones į miesto garsiausių ir įdomių istorinių vietų, tokių kaip Didžioji siena, Vasaros rūmai, Dangaus šventykla ir daugybė kitų vietų. Be turistinių vietų, mes toliau organizuojame keliones į Kinijos mokyklas, universitetus, verslo įmones ir kaimo vietoves, kad mūsų kandidatai galėtų mėgautis visais jų apylinkių ploto aspektais.

Savanorių galimybės

Mes turime atrankos savanorystės perspektyvas, pavyzdžiui, padedant vietos ligoninėje, vaikų globos namuose ar neturtingesnėse mokyklose, kurioms reikia papildomos paramos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Kinijos
Go Abroad China

Paskutinį kartą atnaujinta May 13, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
6 - 12 mėnesių
Dieninės
Information
Deadline
Locations
Dates