Bendrasis anglų kalbos kursas skirtas studentams, norintiems tobulinti bendrą anglų kalbos žinias tiek žodinės, tiek rašytinės srityse. Kursas puikiai tinka rengti studentus kitiems kursams, tokiems kaip IELTS paruošimas ar anglų kalba akademiniais tikslais, arba suteikti jiems didesnį pasitikėjimą savo anglų kalbos gebėjimu įsikurti Australijoje.

Kursas vyksta pagal integruotą įgūdžių metodą, kai mokiniai atlieka įvairius skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo pratybas, siekdami plėtoti ir tobulinti jų žodinius ir rašytinės komunikacijos gebėjimus. Be to, studentai taip pat dalyvaus pratybose, siekdami pagerinti gramatikos, tarimo ir žodyno naudojimą. Žinoma, studentai pasiruošę išreikšti savo nuomonę apie įvairias kompetencijos ir pasitikėjimo temas.

"Primus" bendrojo anglų kalbos kursai siūlo penkis įgūdžių lygius: pradinį, vidurinį, vidurinį, vidurinį ir aukštesnį lygmenis. Kitaip tariant, bendrojo anglų kalbos kursai eina iš CEFR iš A2 į C1.


Trukmė: nuo 5 iki 50 savaičių/>

Tvarkaraštis: ryto ir vakarų tvarkaraščiai

Vartojimas: kiekvieną pirmadienį

Įėjimo lygis: minimalus reikalavimas netaikomas

Kontaktiniai valandos: 20 pagrindinių valandų 3 papildomos valandos

CRICOS objekto kodas: 073626F


Bendrojo anglų kalbos mokėjimo lygis yra nuo pradinės iki aukštesnės. Toliau pateikiamas pavyzdinis kursų planas vidutiniam lygiui./>


Kodėl verta rinktis "Primus Australia College of Education" kursą?/>


PRIMUS ENGLISH kursai yra mokomi moderniausiose įstaigose, esančiose Melburno biologinės įvairovės konvencijoje. Jas sukūrė anglų kalbos specialistai ir mokytojai, o kartu su mokomomis ir draugiškais mokytojais ir mokiniais pristatomi kartu su neakivaizdine kalba ir kultūrine veikla./>

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Primus English - Learn English in Melbourne, Australia »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
5 - 50 savaites
Dieninės
Price
- Dėl naujausių kursų mokesčių ir mokesčių, prašome susisiekti su mumis.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date