Kursas: kinų kalbos programa

Go Abroad China

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas: kinų kalbos programa

Go Abroad China

Gac kinų kalbos programa

Pavyzdžiui, mokykitės kinų Pekine (ar bet kurio kito miesto) semestrui, Universiteto mandarinų programa, mažos grupės programa, intensyvi

Pasakyk man daugiau!

Kinijos Mandarinų kalbos mokymasis Kinijoje nereikia imtis daug laiko iš savo gyvenimo būdo. Kursų pradžios datos yra lanksčios (mūsų tvarkaraštis tinka JŪSŲ!), O kursų trukmė turi būti baigta savaitės trukmės blokuose. Programa suskirstyta į tris dalis, kurios padės jums pasinaudoti savo mokymosi potencialu ir pagerins jūsų galimybę greitai išmokti kinų kalbos. Gyvenimas Zhongguo - Kinijoje mandarinų - maloniai nustebinantis.

Go Abroad China daugelį metų pertvarkė savo programas, kol radome puikų veiklos ir mokymosi stilių derinį, kad mūsų studentai galėtų ilgai kalbėti kinų kalbos. Kiekvienas elementas susitelks ties skirtingais skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiais iš skirtingo požiūrio, suteikiant studentams išsamų ir visapusišką mokymosi patirtį per trumpą laiką. Jei Pekinas nėra jūsų miestas, patikrinkite, kaip galite mokytis Mandarinų Šanchajuje. Sužinokite apie Kiniją ir supraskite žmones, maistą, kultūrą, šiuolaikinį scenarijų, kalbą ir tt Žiūrėkite žemiau!

Norėdami kreiptis dėl savo kinų kursų ar semestro užsienyje programas, užpildykite internetinę registraciją.

Dėl bet kokių klausimų apie kinų mandarinų kursus, prašome kreiptis į inquiry@goabroadchina.com arba galite skambinti nemokamu telefonu Kinijoje: 1-800-314-2508 ir 86-18612879069.

Intensyvios Kinijos kalbos programos apžvalga

Mūsų lanksčia galimybė mokytis kinų Kinijoje, galite eiti į mažą Kinijos mokyklą Šanchajuje, o mūsų klases pradedant kiekvieną metų pirmadienį įvairiais lygmenimis. Klasės trunka nuo pirmadienio iki penktadienio. Mūsų partnerių mokyklos mokytojai turi ilgametę patirtį ir aistrą mokyti. Visi jie gavo išsamų mokymą kinų kalbos kaip užsienio kalbos ir yra oficialiai sertifikuojami. Mūsų partnerių mokykla naudoja simuliuotas kasdienes situacijas kaip pagrindinį mokymosi metodą, leidžiantį mokiniams greitai ir lengvai mokytis, kuris yra nedelsiant taikomas ne klasėje, ir atsisakoma į testą orientuoto mokymo režimo, daugiau dėmesio skiriant intensyviems kalbos ir klausymo pratyboms visoje mokymo procesas. Prieš pradėdami pamoką, įvertinsime jūsų kalbančių ir parašytų kinų kalbų lygį ir priskirsime jums klasę, atitinkančią jūsų lygį. Jei turėsite tik keletą savaičių studijuoti užsienyje Kinijoje arba galėsite gauti tik tam tikras datas iš darbo, mes galėsime pritaikyti jūsų tvarkaraštį.

Taigi, kodėl jūs turėtumėte prisijungti prie "Mažų grupių" programos " Go Abroad China į Go Abroad China "?

Mokytojų rotacija

Mūsų mokytojai reguliariai keičiasi, kad šviečiamoji atmosfera būtų šviežia. Mes tai darome taip, kad mūsų studentai galėtų visapusiškai pasinaudoti instruktorių įmanomomis stiliumi ir mokymo stiliumi. Kursas apima keturias-šešias valandas formalaus tyrimo dieną, kai santykis yra vienas instruktorius ir 5-10 užsienio studentų.

Gerai suplanuota mokymo programa

Mokymasis "Mandarinų kalbos kinų kalba", mes dirbame pagal gerai apgalvotą mokymo programą, kad atitiktų tiek mūsų trumpalaikius, tiek ir ilgalaikius mokinius, užtikrinant, kad visi mokiniai gautų geriausias pamokas ir paramą studijų metu. Mūsų pamokų planai yra kruopščiai organizuojami, atsižvelgiant į mūsų pareiškėjų susidomėjimą, laiką ir mokymosi stilių.

Pilnas panardinimas

Be įprastinio mokymosi klasėje stiliaus, " Go Abroad China mes taip pat vertina po klasės veiklą kaip papildomą kinų kalbos mokymosi ir kultūros supratimo aspektą. Todėl GAC organizuoja keletą pamokų per savaitę ir ekskursijas po miestą per savaitgalį, padėdama studentams geriau įvertinti kinų kalbą ir kultūrą. Be to, mes taip pat skatiname studentus dalyvauti kalbų mainuose; mes siūlome visišką pagalbos paslaugų paketą, nuo išvykimo iki atvykimo į Kiniją, orientavimo, vizų palaikymo, apgyvendinimo, verslo ir tinklinės ekskursijos ir kt.

Lankstumas

Kadangi kai kurie iš mūsų studentų turi subalansuoti Kinijos studijas darbo, kelionių ar kitais įsipareigojimais, siūlome lanksčias klasių valandas, viso programos trukmę ir pradžios datas, kad patenkintų bet kokius reikalavimus iš mūsų pareiškėjo ir padarytų jiems kuo patogesnius dalykus.

Kurso datos

Čia rasite daugiau informacijos apie kainų struktūrą ir datas.

Mažosios klasės mandarinų programa turi šias savybes:

 • Mažos klasės mokymosi formatas.
 • Absoliutus pradedantiesiems viskas iki mokančių klasių ir intensyvios mandarinų programos.
 • Mokymo programa gali būti pritaikyta pagal pareiškėjo reikalavimus.
 • Lankstumas su klasių tvarkaraščiu.
 • Laisvai pasirenkami dalykai: kai kurie yra kalbos pagrindu, o kiti - labiau kultūriniai.
 • Kalbų mainų programa su gimtąją Kinijos kalbą.
 • Iš anksto atrinkti dėstytojai, turintys ilgametę profesinę patirtį, mokantys kinų kalbos kaip užsienio kalbos.
 • Nemokamos ekskursijos po ekskursijas po miestą, ekskursijos ir kita veikla.
 • Apgyvendinimas yra dalintis butas su kinų kambario ar šeimos namuose.
 • Darbo ne visą darbo dieną įvedimas, taip pat dalyvavimas praktikoje.

1. Universiteto Mandarinų programos apžvalga

Go Abroad China unikalus Kinijos mokymasis Kinijoje programa yra palengvintas bendradarbiaujant su kai kuriomis aukščiausiomis Kinijos universitetėmis, palaikant profesionalius kalbų mokytojus Pekine, Šanchajaus kalbos programas (su Jiaotong ir Fudan universitetu) ir Nanjing. Kai pasirenkate programą "Kinija studijuoti užsienyje" semestrui ar ilgiau, jūs atsidursite gyventi viename iš šių miestų.

GAC Kinijos semestro programos yra skirtos palikti dalyvius mandarinų kinų kalba įvairiais būdais, įskaitant oficialią klasių mokymą, po pamokų mokymąsi, kalbos mainų programą su mandarinų kalbos kinų kalba ir dalyvaudami kultūros pasirinkimuose bei lauko ekskursijose. Pagreitinti mokymo metodai leidžia dalyviams, kurių kvalifikacijos lygis yra žemesnis, įgyti reikalingų priemonių veiksmingam žodiniam bendravimui per palyginti trumpą laiką. Kalbant apie jau pažengusius moksleivius, šios kinų klasės siekia tobulinti studentų įgūdžius sudėtingomis kinų kalbomis. Kino kalbos panardinimo programos integruoja visus kalbos aspektus: skaitymą, rašymą, kalbėjimą, klausymą, gramatiką, fonetą ir žodyną. Aptariame temas iš kasdienių situacijų, kultūros, visuomenės į istoriją, kad galėtumėte gyventi Pekino stiliaus kalbą kaip vieno iš mūsų miestų pavyzdį. Mūsų dėstytojai ir mokytojai yra labai patyrę ir profesionaliai kvalifikuoti mandarinų kalbos kursai, turintys aukštąjį išsilavinimą kinų kalbos kaip užsienio kalbos mokymu. Mes sveikiname visų lygių dalyvius, kurie ateis ir mokysis kartu! Šio tipo susitarimas labiausiai tinka tiems, kurie studijuoja semestrą užsienyje.

Sužinokite kinų Pekine, mokykitės Mandarinų Šanchajuje ar bet kokio kito pageidaujamo miesto ir įvaldykite mūsų įdomią ir išsamią kalbos panardinimo programą kinų kalbos. Pasirinkite nuo mažiausiai vienos savaitės iki vienerių metų kurso, nuo pradedančiojo iki aukštesnio lygio. Daugelis sako, kad populiariausios Mandarin Pekino programos.

Kaip kalbos mokinys, pradedama pažymėti, kad Kinija mandarinų kalba yra Zhongguo: likusieji sekė.

Programos akcentai

 • Tarptautinis pripažinimas už išskirtinius akademinius pasiekimus.
 • Mandarinų kinų kalbos mokymasis, visiškas panirimas į kalbą ir kultūrą.
 • Įperkamos, akredituotos ir kokybiškos kinų kalbos programos.
 • Mokestis už mokslą apima mokymą, apgyvendinimą, vizos palaikymo dokumentus, vadovėlius, pažymėjimą po baigimo, sveikinimo paketą, kultūros pasirinkimą, socialinę veiklą
 • Į kambarį įeina šeima arba bendri apartamentai su kinų kambario baldais.
 • Kolegijos kredito pervedimas yra prieinamas.

Kursas pabrėžia

 • Išsami ir subalansuota mokymo programa, apimanti visus kinų kalbos aspektus: kalbėjimas, klausymasis, išsami kinų kalba, išsami
 • Paskirti profesoriai ir instruktoriai yra gimtoji mandarinų kalbos specialistai, turintys laipsnį kinų kalbos mokymo ir patirties, apimančios daugelį metų.
 • Klasės yra prieinamos pradedantiesiems, taip pat tiems, kurie anksčiau mokėsi kinų.
 • Standartinė kinų kalbos programa yra 20 valandų per savaitę; intensyvi kinų kalba yra 30 valandų per savaitę.
 • Trumpalaikė programa: nuo 4 iki 12 savaičių.
 • Ilgalaikė programa: semestras arba visi akademiniai metai.
 • Kalbos keitimosi programa su gimtoji kalba.

Nemokami pasirenkami dalykai:

jie gali būti kalbos ir nesusiję su kalba. Pasirinktys grindžiamos studento kvalifikacijos lygiu. Šios pasirenkamosios medžiagos yra Kinijos istorija, Kinijos verslas, Kinijos simbolių įvadas, mandarinų kalbos mokėjimas, kinų filmas, kinų kaligrafija

Kaip veikia kursų kreditai?

Jūs galėtumėte mokytis kinų Šanchajuje ar tame mieste, kurį norėtumėte; visi Kinijos universitetai, kurie yra " Go Abroad China , yra tiesiogiai akredituoti Kinijos švietimo ministerijos.

Kiekvieno universiteto pabaigoje mokosi kinų programos, universitetas išleidžia akademinį įrašą. Šiame dokumente išvardijami kiekvieno mokinio kursai, valandų skaičius, per kurias jie lankė klasę, ir jų galutinė kvalifikacija. Laipsniai daugiausia grindžiami baigiamuoju egzaminu, kai kuri nors svorio dalis yra vidutinės trukmės, namų darbas ir lankomumas. Daugumai studentų, besidominčių kreditų perkėlimu į savo universitetus, reikės iš anksto patvirtinti programą.

Kadangi programos yra 20 klasių per savaitę, jos laikomos dieninės studijos (iš tikrųjų daugiau nei dieninių studijų pagal Vakarų universitetų standartus!). Keturių savaičių programa yra maždaug vienoda Vakarų universiteto vienos semestro kinų kursu; semestras yra kelis kursus ir turėtų būti skiriamas 12-15 kreditų JAV (visą semestrą verta pamokų). Kodėl neinau į Kiniją ir studijuojame Kinijoje?

Sužinokite daugiau apie mūsų Mandarinų kalbos programas Pekine, "Learn Chinese Shanghai" ir "Nanjing" ir kt., Ir sužinokite apie mūsų Kinijos panardinimo metodus.

Universiteto Mandarinų programa - komponentai

Šanchajaus, Nandziano ir Pekino kinų mandarinų kalbos programos organizuojamos bendradarbiaujant su kai kuriais aukščiausiais Kinijos universitetais, Šanchajaus Mandarinų mokykloje; studijuoti užsienyje semestrui turėsite studijuoti vienoje iš šių institucijų:

Pagrindinės kalbos klasės

Studijuokite kinų kalbos kursus, siūlomus šiose mokyklose:

 • Pekino kalbos ir kultūros universitetas
 • Pekino universitetas
 • Tsinghua universitetas
 • Šanchajaus Jiao Tongo universitetas
 • Šanchajaus Fudano universitetas
 • Nanjing universitetas

Kalbos keitimas

Susipažinti su kinų vietiniais gyventojais yra neatskiriama programos Mandarinų kalbos semestro užsienyje dalis. Jei apsilankysite "bendrojo apartamento" tipo apgyvendinimo įstaigose, tai leis kalbą ir kultūrinę integraciją tarp dalyvio ir vienos šeimos nario iš Kinijos ir kaimynų, pažymėdama ypatingų draugystės pradžią ir mokantis už savo kinų klasės ribų, padėdama pagerinti kultūrinę ir socialinę keitimąsi . Nesvarbu, ar priimsite Kinijos kursą Šanchajuje ar bet kuriame kitame mieste, mes skatiname kalbų mainus, nes tai padės greitai išmokti Kinijos kalbą.

Būstas

Go Abroad China siūlo daugybę skirtingų tipų apgyvendinimo, kad atitiktų mūsų studentų poreikius ir biudžetą. Švarus ir patogus, visi " Go Abroad China " gyvenamieji rajonai yra kruopščiai atrinkti, saugūs

Apgyvendinimas gali būti priimančioji šeima, kuri ypač naudinga tiems, kurie studijuoja užsienyje esančias Kinijos programas; išmokti Kinijos šanchajus ir patraukti šią unikalią galimybę. Kitos galimybės yra bendri apartamentai su jaunais kinų profesionalais, privačiais apartamentais, studentų bendrabučiais arba standartiniu trijų žvaigždučių viešbutis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie būstą, spustelėkite " Go Abroad China Housing" mūsų svetainėje.

Kultūros pasirinkimas, socialinė veikla, ekskursijos

Be to, kad teikiate struktūruotas kinų kalbos klases ir kitas atitinkamas paslaugas, čia " Go Abroad China mes taip pat siūlome pasirenkamuosius dirbtuves. Pasirinkimai yra skirti išplėsti studentų ir dalyvių kinų kalbos įgūdžius ir kultūrinį sąmoningumą meno ir istorijos srityse. Mūsų socialinė veikla apima ekskursijas ir ekskursijas į Uždraustąjį miestą, Vasaros rūmus; mes taip pat siūlome kaligrafiją, kinų tapybą, tai chi, kovos menus, tradicinę kinų mediciną, kinų virtuvę, savanorišką veiklą ir pan. Įspūdingos galimybės mokytis mandarinų už pamokų ribų. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite " Go Abroad China " mūsų svetainėje.

Tinklo renginiai

Go Abroad China organizuoja įvairius verslo ir tinklų renginius, kuriuos studentai gali nuspręsti dalyvauti. Tinklų kūrimas suteikia papildomų galimybių mūsų dalyviams susipažinti su įtakingais užsienio ir Kinijos verslo bendruomene bei susieti su jais, keistis svarbia verslo informacija ir pramonės žiniomis. . Pavyzdžiui, jei vasaros stažuotės vyksta Kinijoje, tai yra geriausia pasirenkama.

Iš viso serviso paketas: parama ir pagalba

Go Abroad China turi išsamų paslaugų paketą, kuris apima viską nuo išvykimo procedūrų dalyvio kilmės šalyje iki pasirinktos programos pabaigos. Kitos paslaugos apima oro uostų pervežimą, apgyvendinimą, vizų palaikymo dokumentus, visą parą teikiamos karštosios linijos palaikymą, paramą pagrindinei programai ir daug daugiau. Apskritai, mes rūpinamės viskuo, o jūs daugiausia dėmesio skiriate mokytis ir patirti Kinijos kultūrą. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite mūsų interneto svetainėje " Go Abroad China .

2. HSK programos apžvalga

"HSK", žinomas kaip "Hanyu Shuiping Kaoshi" kinų kalba, yra standartinis kinų kalbos mokėjimo testas ne gimtoji kinų kalbos, pavyzdžiui, užsieniečiai ir užsienio kinų. Pagrindinis HSK tikslas yra įvertinti standartinio mandarino lygį, kurį išmoko. Šiuolaikinis HSK testas prasideda nuo pirmojo lygmens iki lygio 6. Švietimo ministerija Kinijoje jau seniai patvirtino HSK testą, be to, ji yra tarptautiniu mastu pripažinta šiuolaikinės kinų kalbos kvalifikacija.

Užsieniečiams HSK kvalifikacija yra svarbi šiais būdais:

 • Kai pažįstate savo kinų kalbos mokėjimo lygį, galite jį panaudoti, norėdami rasti gerą darbą Kinijoje ar net už jos ribų.
 • Jūs galite lengvai užsiregistruoti į Kinijos universitetą, net padidinsite galimybę išvykti stipendiją ateiti į Kiniją mokytis.
 • Kalbėdamas kinų kalbos, labai patogu bendrauti, kurti tinklus ir kurti vertingus verslo ryšius su Kinijos žmonėmis.
 • Galimybės yra platesnės, kai kalbama daugiau nei viena kalba, ypač todėl, kad Kinijos įtaka toliau auga visame pasaulyje.

" Go Abroad China mes siūlome prieinamą, labai veiksmingą ir išsamų HSK pasiruošimo kursą, kuris gali būti priimtas kaip vasaros kalbos programa arba bet kuriuo kitu metu. Šiame kurse rasite pagrindinę kinų kalbą, žodinę kinų kalbą, išmokysime geriausius metodus, kuriuos galėsite panaudoti, kad pasiektumėte aukščiausias įmanomas teigiamas įvertinimo vietas šiame bandyme, pristatysime klastingus testus, kad lėtai susipažintumėte su tokio tipo egzaminas. Turinys, kurį studijuosite, yra klausymasis, skaitymas ir parafrazavimas, gramatika, rašymas; visi šie aspektai yra svarbūs ir yra HSK testo dalis.

GAC parengė HSK pasiruošimo programą, todėl dalyviai turi lankyti klases 5 dienas per savaitę paprastai keturias valandas per dieną. Programos trukmė galų gale priklauso nuo studentų, tačiau paprastai laikas gali būti mėnesį, 3 mėnesius ir šešis mėnesius, nes pareiškėjas gali nuspręsti dėl savo pradžios, mums reikia tik mėnesio iš anksto pranešti, kad viskas būtų paruošta tau.

Kitos Go Abroad China HSK parengimo kursų " Go Abroad China funkcijos yra šios:

 • Klasės stilius gali būti vienas su vienu mokymu arba mažos klasės formatu.
 • Lankstumas pagal tvarkaraštį; mokiniai gali su mokytoju susitarti dėl tikslaus dienos laiko grafiko.
 • Mes priimame absoliučius pradedančiuosius, žmones, kurie anksčiau buvo įžengę į kinų kalbas ir tt
 • Studijų valandos yra 4-6 valandos per parą, tačiau studentai tikisi papildomų pastangų namų darbams.
 • Iš anksto atrinkti dėstytojai, turintys ilgametę profesinę patirtį, mokantys kinų kalbos kaip užsienio kalbos.
 • Nemokamos ekskursijos po ekskursijas po miestą, ekskursijos ir kita veikla.
 • Nakvynės namai dalijasi vakarėliu su kinų roommate.

HSK programa - komponentai

Išvykimo Go Abroad China HSK parengimo programos komponentai yra tokie:

Pagrindinės kalbos klasės

GAC HSK parengimo kursas susideda iš 4-6 valandų klasės laiko per dieną. Pagrindinės studijų sritys yra bendrosios kinų, verslo kinų, be to, jūs taip pat galite pasirinkti susitelkti į įstatymus, verslą

Kalbos keitimas

Kalbos mainai sujungia mūsų tarptautinius dalyvius su vietiniais gimtojomis kalbomis ir skatina abiejų šalių bendravimą. Jei nuspręsite gyventi bendrame kinų k. Bute, šis keitimasis įvyks efektyviau, pažymint naujų draugystės pradžią ir susipažinimą su vietiniais Kinijos žmonėmis. Apskritai ši programa skatina kultūrą ir socialinius mainus; tai taip pat gali būti būdas išmokti nemokamai kalbėti kinų kalba ir išsiaiškinti, kaip elgtis kalba.

Būstas

Go Abroad China siūlo skirtingas apgyvendinimo galimybes mūsų programos dalyviams atsižvelgiant į jų pageidavimus ir biudžetą. Švarus ir patogus, visi mūsų būsto variantai yra kruopščiai parinkti ir turi 24 valandų garantiją. Mūsų apartamentai yra įrengti su visais šiuolaikiniais patogumais. Pėsčiomis nueisite iki metro ir autobusų linijų, kurios važiuoja visame mieste. Komunalinės paslaugos ir "Wi-Fi" taip pat yra įtrauktos į būsto parinktį.

Mūsų apgyvendinimo variantai yra šie: gyventi su kino priimančiosios šeimos nariais, dalintis butais su kiniečių butu, privačiais apartamentais arba įprastais trijų žvaigždučių viešbutis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų būsto rūšis, spustelėkite " Go Abroad China Housing" mūsų svetainėje.

Kultūros pasirinkimas, socialinė veikla ir ekskursijos

Kartu su mūsų kalbos pagrindais, oficialių kursų " Go Abroad China papildomai siūlo pasirenkamus praktinius užsiėmimus ir veiklą, kuria dalyviai gali įsitraukti. Mūsų tikslas yra išplėsti studentų supratimą apie kinų kultūrą, istoriją ir menus. Ši veikla yra plati ir aprėpia beveik visas minėtas sritis; jie apima kinų kaligrafiją, tapybą, kovos menus, tradicinę kinų mediciną, kinų virtuvę. Mūsų pramogos yra įdomios ir įdomios; Ekskursijos po gidrybėmis yra žinomos Pekine ir ekskursijos po miestą; mes priimame dalyvius į Uždraustąjį miestą, vasaros rūmus ir savanorių galimybes. Taip pat gali būti siūlomos įdomios galimybės išmokti mandarino kinų ne tradicinėje klasėje. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite " Go Abroad China . Kalbant apie pragyvenimo išlaidas Kinijoje, turėsite finansuoti savo asmenines išlaidas, įskaitant maitinimą ir kitas pramogas. Tačiau įstojant į bet kurią iš anksto suplanuotų savaičių veiklą nemokama!

Tinklo renginiai

Go Abroad China organizuoja įvairius verslo ir tinklų renginius, kuriuos studentai gali norėti dalyvauti. Tai suteikia naudingą platformą mūsų dalyviams išmokti tinklą Kinijoje, susipažinti su įtakingais užsienio ir Kinijos verslo atstovais iš verslo bendruomenės ir suteikti naudingų pramonės žinių. ir dabartines tendencijas.

"Total Service Pack": palaikymas ir pagalba

Go Abroad China turi išsamų ir išsamų paslaugų paketą, apimantį viską nuo prašymo išvykimo procedūros pareiškėjo kilmės šalyje iki programos pabaigos Kinijoje. Mes siūlome visapusišką pagalbą planuojant pasirinktą programą, atvykus į oro uostą, apgyvendinti, vizų palaikymo dokumentus, visą parą teikiamą karštąją liniją ir daugelį kitų svarbių paslaugų. GAC, mes rūpinamės visa kita, o jūs tiesiog sutelkti dėmesį į studijas ir kuo geriau išnaudoti savo patirtį Kinijoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome patikrinti Go Abroad China Viso paketą mūsų svetainėje.

Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) yra labiausiai paplitęs standartizuotas nacionalinis testas, naudojamas norint nustatyti, ar kalbos yra gimtoji kalba kinų kalba. Visi kinų universitetai priima šį testą, kad įvertintų užsienio studentų registraciją. Be to, šis testas reikalingas kelioms Kinijos bendrovėms, ieškančioms užsienio darbuotojų.

3.One One Tutoring programos apžvalga

Go Abroad China "One on One Mandarin Language Tutoring" programa yra specialiai sukurta pagal individualių dalyvių reikalavimus ir kinų kalbos mokėjimo lygį. Šio tipo programa labiausiai tinka žmonėms, turintiems ypatingų reikalavimų, pvz., Turintiems kinų mandarinų klases, kurios orientuojasi tik į konkrečią studijų sritį. Kaip dalyvis, galite pasirinkti savo vietą, tvarkaraštį ir kaip norite studijuoti, todėl ši programa yra viena iš lanksčiųjų tarp mūsų pasiūlymų.

Mūsų atrinkti privatūs dėstytojai yra gimtoji kinų kalbos, turintys didelę patirtį, ir yra kvalifikuoti kinų kalbos kaip užsienio kalbos mokymu; iš tikrųjų jūs galite pastebėti, kad dėstytojas, kuriam priskirtas, taip pat turi patirties dėstydamas viename gerbiamų universitetų aplink Pekiną ir Šanchają. Kaip dalyvis, jūs turite prabangos, kad pritaikytumėte savo pamokas artimoje diskusijoje su savo globėju; jis / ji dalinsis informacija apie tai, kaip išmokti kinų kalbos, ypač jei norite patys papildomai mokytis.

Mes Go Abroad China gali garantuoti, kad kiekvienas, norintis greičiau mokytis Kinijos, su sunkiu darbu ir pastangomis pagal šį mokytojo stiliaus formatą tikrai gaus norimus rezultatus. Jūs galite mokytis kinų pradedantiesiems, verslo kinų, HSK rengimo, kitose srityse, tokiose kaip bendroji kinų kalba, kalbanti ir skaityta, komercija

Mokymo programa turi šias funkcijas:

 • Vienas iš vienos klasės mokymosi formato.
 • Absoliutus pradedantiesiems iki galiojančių klasių.
 • Kinų kalbos mokymo programa pritaikyta individualiam studentui, pavyzdžiui, tiems, kurie nori sutelkti dėmesį į kinų kalbos kursus, rašymą ir kt.
 • Lankstumas su klasių tvarkaraščiu.
 • Laisvai pasirenkami dalykai: kai kurie yra kalbos pagrindu, o kiti - labiau kultūriniai.
 • Kalbos keitimo programa su native speaker Kinijoje.
 • Iš anksto atrinkti dėstytojai, turintys ilgametę profesinę patirtį, mokantys kinų kalbos kaip užsienio kalbos.
 • Nemokamos ekskursijos po ekskursijas po miestą, ekskursijos ir kita veikla.
 • Apgyvendinimas gali būti šeimos namai Kinijoje arba bendri apartamentai su kinų kambario draugais.
 • Darbo ne visą darbo dieną įvedimas, taip pat dalyvavimas praktikoje.

"One On One Tutoring Program" - komponentai

Go Abroad China "One-on-One Tutoring" programą sudaro šios dalys:

Pagrindinės kalbos klasės

GAC vienos privataus ugdymo programa susideda iš 4-6 valandų mokymo per dieną, dažniausiai padalinta iš ryto ir po pietų ar net vakare. Mokymo sesijos gali vykti įvairiose vietose, pavyzdžiui, atsižvelgiant į studento pageidaujamą vietą, tai gali būti patogiai jūsų butas, katedra, kavinė ar mūsų biuras. Programos trukmė - nuo savaitės iki 3 mėnesių; pradžios data priklauso tik nuo jūsų! Pagrindinės studijų sritys yra bendrosios kinų, verslo kinų, HSK rengimo, be to, jūs taip pat galite pasirinkti susitelkti ties įstatymu, verslu

Kalbos keitimas

Kalbos mainai sujungia vietos gimtąją kalbą ir skatina bendravimą su savo dalyviais. Pasirenkant gyvenamąja šeima arba bendrai naudojamą buto galimybę, jūs gyvensite su kinų asmeniu ir galėsite daugiau galimybių praktikuoti kalbą, išmokti naujų žodžių ir išraiškų. Tai taip pat suteiks jums galimybę susikurti naują draugystę ir susipažinti su daugiau vietinių kinų. Tai panašu į tai, kaip laisvalaikio metu galite gauti keletą nemokamų kinų pamokų.

Būstas

GAC siūlo skirtingas dalyvių apgyvendinimo galimybes pagal jų poreikius, pageidavimus ir biudžetą. Mūsų būsto pasirinkimai yra kruopščiai parinkti, mes pasirenkame geriausias šeimos namus ir plokščias drauges tiems, kurie nori patirti gyvenimą su kinų asmeniu ir integruotis į kultūrą. Apgyvendinimo vieta yra saugi, moderniai įrengta visais patogumais, o svarbiausia yra kelios minutės pėsčiomis nuo metro ir autobusų linijų, kurios važiuoja visame mieste. Komunalinės paslaugos ir "Wi-Fi" taip pat yra įtrauktos į būsto parinktį.

Mūsų apgyvendinimo variantai yra šie: gyventi su kinų šeimynine šeimyna, dalintis butais su jaunais kinų profesionalais, studentų bendrabučiais, privačiais apartamentais arba įprastais trijų žvaigždučių viešbutis.

Kultūros pasirinkimas, socialinė veikla ir ekskursijos

Kalba yra pagrindinė kultūros dalis, todėl " Go Abroad China siūlo ne tik kalbų kursus, bet ir platų pasirenkamų seminarų ir įdomių renginių spektrą. Šios programos dalies tikslas - išplėsti studentų žinias apie kinų kultūrą, istoriją ir menus. Veikla yra plati ir apimanti visus pagrindinius Kinijos kultūrinius aspektus. Tai yra kinų kaligrafija, tapyba, kovų menai, tradicinė kinų medicina, kinų virtuvė. Virš šios programos dalyviai gali mėgautis ekskursijomis į pagrindines Pekino, Šanchajaus ar kitų miestų lankytinas vietas. Studentai taip pat gali dalyvauti savanoriškoje veikloje; Sužinokite daugiau apie vietines Kinijos bendruomenes ir žmonių gyvenimus. Kai studijuojate Mandariną Kinijoje, svarbu patirti ir kultūrą.

Tinklo renginiai

Go Abroad China organizuoja įvairius verslo ir tinklų renginius, kuriuose visi yra studentai, labai džiaugiasi dalyvauti. Tokia veikla yra naudinga platforma, skirta mūsų dalyviams išmokti tinklą Kinijoje, susipažinti su įtakingais užsienio ir Kinijos verslo atstovais iš verslo bendruomenės ir suteikti naudingos pramonės žinias bei dabartines tendencijas. Tokie susitikimai paprastai suteikia dalyviams daug reikalingų kontaktų, kuriuos jie gali naudoti ateityje profesiniam augimui ir vystymuisi.

"Total Service Pack": palaikymas ir pagalba

Go Abroad China pristato pilną paslaugų paketą, kuris prasideda nuo pasiruošimo iki išvykimo iki paskutinių dienų Kinijoje. Visa parama teikiama ir apima programos rodymą, oro uosto pasiėmimą, apgyvendinimą, vizų įteisinimo dokumentus, visą parą teikiamą pagalbos telefono liniją ir daugelį kitų svarbių paslaugų. GAC, mes rūpinamės visa kita, o jūs tiesiog sutelkti dėmesį į studijas ir kuo geriau išnaudoti savo patirtį Kinijoje.

4.China Studijų Kelionių programos apžvalga

Go Abroad China siūlo mokymosi ekskursijas tarptautinių studentų grupėms, kurios nori vienu metu mokytis ir aplankyti Kiniją. GAC studijų kelionė žada jaudinančią patirtį ir užtikrina, kad gausite tikrą supratimą apie Kiniją. GAC studijų kelionė Kinijos programoje turi unikalią, kombinuotą struktūrą, specialiai sukurtą, kad galėtumėte puikiai suderinti kinų kalbos mokymą kartu su patrauklia kultūrine veikla ir renginiais.

Studijų turų programa - komponentai

Būstas

Apgyvendinimo išlaidos jau įtrauktos į bendrą mokesčių programą ir yra garantuotos visą pareiškėjo laiko trukmę Kinijoje. Nors studijų kelionių programa dažniausiai yra Pekine, tačiau jei yra galimybė eiti į kitą miestą, bus nustatyta standartinė viešbučio parinktis.

Patiekalai

Visi patiekalai, pusryčiai, pietūs ir vakarienės yra įtrauktos į programos planą. Kaip kultūrinės patirties dalis sužinosite, kaip padaryti keletą garsiausių patiekalų ir valgyti.

Visa paraiška vietoje

Mes teikiame visapusišką pagalbą kelionėms

Kinų kalbos kursai

Kinijos pamokos yra pagrindinis visos programos tikslas ir mūsų tikslas yra padėti jums išmokti kuo greičiau ir efektyviau, kad iki to laiko, kai išeinate, jūs iš tiesų pagerinsite savo įgūdžius ir gebėjimą atlikti paprastą pokalbis kinų kalba, taip pat gerai žinomas Kinijos kultūra.

Seminarai ir seminarai

Mes organizuojame interaktyvius seminarus, grupinius seminarus ir diskusijas, kad mūsų kandidatai galėtų gerai susipažinti su gyvenimo būdais, ko tikėtis, į Kinijos kultūros sudedamąsias dalis, tokias kaip muzika, menas, šou / pasirodymai, tradicinis maistas, kaligrafija ir kt.

Ekskursijos po miestą ir ekskursijos

Mes organizuojame keliones į miesto garsiausių ir įdomių istorinių vietų, tokių kaip Didžioji siena, Vasaros rūmai, Dangaus šventykla ir daugybė kitų vietų. Be turistinių vietų, mes toliau organizuosime keliones į Kinijos mokyklas, universitetus Kinijoje, verslo įmones ir kaimus, kad mūsų kandidatai galėtų mėgautis visais jų apylinkių ploto aspektais. Jūs gausite visą patirtį, kaip Hutongo mokykla rūpinsis savo mokiniais.

** Tai yra mūsų Mandarinų namų Kinijos pagalba, kuri teikiama studentų klientui.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Kinijos
Go Abroad China

Paskutinį kartą atnaujinta July 25, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
4 - 20 savaites
Dieninės
Price
Kaina
3,180 USD
Standartinis 4 savaičių kursas. Išlaidos priklauso nuo tipo (standartinis arba intensyvus) ir žinoma ilgio.
Locations
Kinija - Beijing, Beijing
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Kinija - Beijing, Beijing
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla