Oficialus aprašymas

A lygiai

A lygiai paprastai yra studijuojami per dvejų metų laikotarpį ir yra plačiai pripažįstami kaip kvalifikacija, kurią Jungtinės Karalystės universitetai naudoja vertindami studento teisę į studijas. Mokesčiai yra 9000 svarų sterlingų per metus.

Tarptautinė prieiga prie universiteto

Šie kursai trunka vienerius metus ir yra skirti tiems, kurie norėtų eiti į universitetą. Taip pat mokydami savo specialistus, jūs taip pat gausite mokslą anglų kalba, matematikos, IT ir mokymosi įgūdžius.

Daugelis studentų eina siekti sėkmės universitete ir už jos ribų - daugelis siekia naujos karjeros ir pamatys savo gyvenimo pokyčius, kurių niekada nebuvo galima manyti. Studentai mokosi palaikomoje aplinkoje su kitais suaugusiais studentais. Mes palengvinsime moksleiviams grįžti į ugdymą, remdamiesi turima patirtimi.

Mokesčiai yra £ 16850 * (rinkinys A) ir £ 8500 (rinkinys B). * Stipendijos iki 50%, skiriamos reikalavimus atitinkantiems studentams. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos: international@wcg.ac.uk.

Profesionalus

Šie kursai yra skirti studentams, kurie supranta, kokią profesinę karjerą jie nori imtis, kai jie siekia aukštojo mokslo ar užimtumo. Šie kursai yra panašūs į A lygius ir paprastai trunka dvejus metus. Mokesčiai yra £ 7 500 per metus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Warwickshire College Group »

Paskutinį kartą atnaujinta November 19, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
1 - 2 metų
Price
- Žiūrėkite programos aprašymą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date