Oficialus aprašymas

Bendrasis anglų kalbos būdas yra mūsų populiariausias kursas. Jo tikslas yra tobulinti visas savo anglų kalbos kompetencijos sritis: kalbėjimą, klausymą, skaitymą, rašymą, gramatiką, žodyną ir tarimą.

Mūsų akademinė komanda kruopščiai atrenka kursų medžiagą, kad pamokos būtų aktualios ir įdomios mūsų studentams. Jums bus pateikta kursų knyga pirmąją savo kurso dieną ir naują kursų knygą kiekvieną kartą, kai padidinsite lygį.

Mūsų mokytojai naudoja komunikacinį požiūrį, kad dinamiškos ir įdomios pamokos būtų teikiamos mokiniams. Pamokos yra skirtos tikslumui ir sklandumui. Jūs išplėtysite sugebėjimą savarankiškai bendrauti realiose situacijose.

Mūsų mokytojai užtikrina, kad kiekvienoje pamokoje būtų aiškių mokymosi rezultatų. Kiekvieną savaitę turėsite trumpą apžvalgos testą. Ilgesnės pažangos bandymai atliekami kas mėnesį. Po kiekvieno pažangos bandymo su mokytoju turėsite 1: 1 pamoka. Šioje pamokoje jūs parengsite savo individualų veiksmų planą, tai padės užtikrinti, kad jūsų anglų kalba kiek įmanoma pagerėtų, ir jums pavyks pasiekti savo tikslus. Po kiekvieno pamokymo gausite savo mokytojo pažangos ataskaitą.

Pasibaigus kursui, galite atlikti išėjimo testą. Tada galėsite palyginti savo paskirties vietos bandymo rezultatus su išėjimo testų rezultatais, kad sužinotumėte, kiek patobulinote.

Antrojo pusmečio pasirinkimas studentams GE21, GE25 ir GE30.

Jūsų bendrojo anglų kalbos kursai apima popietę pasirenkamą, jei mokotės daugiau nei 15 pamokų per savaitę, o jūsų lygis yra tarpinis (CEFR A2).

Mūsų popietės pasirinkimas leidžia jums pritaikyti savo mokymąsi. Šiuo metu siūlome šias popietės pasirenkamasis:

Bendravimo įgūdžiai ugdo praktinius anglų kalbos įgūdžius. Ypač daug dėmesio skiriama kalbėjimui, klausymui ir žodyno formavimui. Mokytojai kruopščiai pasirinko temas, atsižvelgdamos į klasės studentų poreikius. Pamokos apima veiksmus, susijusius su realiomis situacijomis, siekiant padidinti pasitikėjimą, kai bendraujama anglų kalba. Minimalus lygis: pradedantysis / pradinis A1.

"Live Liverpool" * vienija mokymosi klasėje mokymąsi iš išorės "realiame gyvenime". Tai suteikia jums galimybę ištirti miestą, kaip jūs praktikuojate ir patobulinkite savo anglų kalbą. Mūsų mokytojai lydės jus aplink miestą, kai atliksite kruopščiai suplanuotą faktų nustatymo veiklą, kuri skatins jus bendrauti su Liverpulio žmonėmis. Minimalus lygis: pre-intermediate A2.

"English for Business" siūlo praktinius verslo kalbos įgūdžius daugeliui pramonės šakų. Jūs sukursite pasitikėjimą, kai praktikuojate bendravimą verslo scenarijose, pavyzdžiui, susitikimuose, pristatymuose ir derybose. Mes sprendžiame esminius įmonių ir darbuotojų klausimus, pvz., Kaip išlaikyti konkurencingumą ar pasiūlyti gerą klientų aptarnavimą. Minimalus lygis: pre-intermediate A2.

"Academic Skills" padeda jums pasirengti universiteto kursui anglų kalba. Jūs padidinsite savo akademinį žodyną ir praktikuojate įgūdžius, reikalingus vertinant, skleidžiant ir rengiant akademinį darbą. Jūs tapsite labiau įsitikinęs savo supratimu ir akademinių anglų kalbos vartojimu, todėl galėsite sėkmingiau pasirinkti pasirinktą universiteto kursą. Minimalus lygis: Tarpinis B1.

Jūs galite bet kada pakeisti savo pasirenkamuosius dalykus ir kitą pirmadienį pasirinkti kitą popietę.

Visi šie pasirenkami dalykai ištisus metus. * "Live Liverpool" yra ne ilgiau kaip 6 savaites. Kitų pasirinktinių dalykų nėra daugiausia savaičių.

Pradedančiųjų ir pradinių klasių moksleiviai (CEFR A1-A2) nepasirinks popietės pasirenkamųjų. "GE21", "GE25" ar "GE30" kursuose jūs priimsite lygį atitinkančią Komunikacijos įgūdžių klasę 6 pamokoms per savaitę.

Mes taip pat siūlome bendrojo anglų kalbos kursus, kuriuose vyksta 6 ar 10 pamokų per savaitę. Neakivaizdinių studijų studentai, dalyvaujantys GE6 arba GE10 kursuose prieš pradedant vidurinį mokymą, taip pat gali rinktis po pietų.

Pagrindiniai faktai

Kursų datos: pradėti bet kurį pirmadienį

Kurso trukmė: ne mažiau kaip 1 savaitė. Maksimalus 1 metai.

Lygiai: pradedantiesiems ir pažengusiems
(CEFR A1 - C1)
Pradedantiesiems reikėtų pradėti per pirmąsias 3 savaites po naujo termino.

Pamokos / valandos per savaitę:

  • GE15 - 15 pamokų / 13 valandų 45 minučių
  • GE21 - 21 pamoka / 19 valandų 15 minučių
  • GE25 - 25 pamokos / 22 val. 55 min
  • GE30 - 30 pamokų / 27 valandos 30 minučių

Pamoka Length: 55 minutes

Maksimalus klasės dydis: 15 studentų

Minimalus amžius: 16 metų (Rašytinis tėvų sutikimas reikalingas moksleiviams iki 18 metų amžiaus)

Reikalavimai vizai:
GE15 - trumpalaikė studijų viza
GE21 / GE25 / GE30 - trumpalaikė studijų viza arba 4 pakopos viza

Kainos

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Liverpool School of English »

Paskutinį kartą atnaujinta April 21, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 52 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
185 GBP
Kaina 1-11 savaičių kursui.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date