Read the Official Description

PERSONALO PLĖTROS PROGRAMA

Asmens raida kaupia veiksmus, kurie padeda pagerinti asmens gyvenimą, įskaitant jų karjerą, santykius, našumą ir kitus asmeninius tikslus. Tai taip pat nurodo visas programas, metodus, priemones ir vertinimo sistemas, kurios gali palaikyti žmogaus raidą individualiai organizacijoje. Ši programa skirta padėti dalyviams plėtoti savo asmenybes, kad jie galėtų veiksmingai dirbti su savo vaidmenimis organizacijoje ir įveikti iššūkius ir problemas, kurios sukuria kliūtis jų sėkmei. Dalyviai išmoks praktines priemones, kurias jie gali naudoti realiose situacijose, ir plėtoti asmenybę, kuri taip pat įkveps kitus sukurti organizaciją teigiamą atmosferą. Jie taip pat bus mokomi, kaip modeliuoti sėkmę ir tęsti nuolatinį tobulėjimą.

Asmeninis poveikis

 • Padidinkite savo našumą ir sužinokite, kaip gauti geriausią iš kitų
 • Suteikite daugiau aiškumo, tikslumo ir išraiškingumo savo bendravime
 • Sužinokite, kaip tapti ambicingesniu sau ir pasiekti savo tikslus rekordiškai
 • Suprasti, kas skatina jūsų motyvaciją, taip pat jūsų komandos motyvaciją
 • Sukurkite dėkingumą už įdomų tyrimą ir emocinį intelektą
 • Sunkiai tvarkykite pokalbius pasitikėdami
 • Įkvėpkite kitus savo vadovavimo stiliumi ir asmeninį kreditą

Mokymo metodika

GBNTC Personal Development Masterclass serija suteikia dalyviui kopėčių, laipiojimo, kuris didina savo žinias iš vieno kurso į kitą. Kiekvieną meistriškumo klasę sudaro trumpos paskaitos, atvejų studijos, praktiniai užsiėmimai, grupinės diskusijos, dalijimasis žiniomis su pramonės kolegomis ir reali patirtis, tiesiogiai susijusi su vaidmeniu ir funkcija, kurią dalyvis tarnaus atitinkamoje organizacijoje. Šių sesijų rengimo metu naudojamos mokymo priemonės remiasi geriausia praktika; GBNTC naudos tikrus generalinio direktoriaus balsu apklausas, pramonės poveikio tyrimus ir rinkos stebėjimus. Šie susitikimai iššauks dalyvio, yra praktiški ir lengvai suprantami ir gali būti pristatyti arabų ir anglų kalbomis.

Programos apžvalga

Apdovanojimo užklausa (2 dienos)

Dėkingos užklausos steigėjai Diana Whitney ir David Cooperrider apibrėžia terminą "ieškoti geriausių žmonių, jų organizacijų ir jų supančio pasaulio". Tai būdas matyti ir būti pasaulyje, o ne ypač technika. Teigiamas tyrimas padeda atskleisti teigiamas savybes grupėse ir grupėse, pateikiant klausimus, kurie skatina strateginį ir naujovišką mąstymą. Koncepcija grindžiama tuo, kad kiekvienas gali sėkmingai pasikeisti per tam tikrą laiką. Šis magistro laipsnis remiasi teigiamomis praktinėmis užduotimis nagrinėjamomis sritimis, tuo pačiu metu jis turi labai praktišką ir pragmatišką požiūrį į jo pristatymą. Šio meistriškumo klasėje dalyviai galės pasinaudoti vertinamojo tyrimo koncepcijomis, kuriomis bus remiamasi jų pagrindinių komandos narių teigiamais aspektais. Tai taip pat padės jiems nustatyti ir padidinti savo potencialą.

Išplėstinis priešiškumas ir asmeninis pasitikėjimas (1 diena)

Šiandien aplinka, kurioje mes dirbame, yra labai konkurencinga ir reikalauja aukšto lygio asmenų sąveikos. Ši sąveika dažnai gali būti labai įtempta, atsižvelgiant į vis didėjantį našumą ir rezultatais pagrįstą aplinką. Norint klestėti ir išlaikyti sėkmę tokiomis sąlygomis, būtina kontroliuoti emocijas, elgesį ir darbo praktiką, kad asmeninis poveikis neturėtų įtakos verslo sprendimų priėmimui. Tačiau negalima pamiršti pasitikėjimo svarbos skatinant verslo rezultatus. Šiame meistriškumo klasėje nagrinėjami įvairūs būdai, kaip ugdyti įsitikinamą elgesį, nesukeliant asmeninio pasiryžimo priimti sprendimus. Tai taip pat padėtų delegatams išvystyti asmeninį pasitikėjimą darbe ir pagerinti jų verslo santykius gerinant našumą ir našumą. Galiausiai, tai leistų dalyviams atpažinti skirtingą elgseną ir jų teigiamus bei neigiamus aspektus.

Komunikacijos kompetencija (3 dienos)

(Ši meistriškumo klasė siūloma rugpjūčio 7 d.) Komunikacija niekada nebuvo tokia įvairesnė ar sudėtingesnė nei dabartiniame pasaulyje. Kitais laikais niekada nebuvo taip daug komunikacijos priemonių: telefonu, tekstu, el. Paštu, socialinėmis žiniasklaidos priemonėmis, "Skype", "Instagram", vaizdo konferencijų ir konferencijų pokalbiais ir tt Ir visa tai yra pastangos, kad bendravimas būtų sklandus ir mūsų gyvenimas lengviau. Nors tai aiškiai supaprastino bendravimą, tačiau tai ypač nepadarė mūsų gyvenimo palengvinimo, taip pat šis pagerintas bendravimas ne visada buvo veiksmingas ir veiksmingas. Pagrindinė priežastis yra tai, kad vis dar labai mažai žinoma apie geriausius skirtingų komunikacijos būdų metodus. Šis meistriškumo kursas siekia pašalinti šį asmeninio tobulėjimo spragą, sulaužydamas verslo komunikaciją į savo sudedamąsias dalis ir analizuodamas geriausias priemones ir priemones būsimos auditorijos įtraukimui bet kurioje konkrečioje situacijoje.

Kritiškas mąstymas ir problemų sprendimas (3 dienos)

(Šis meistriškumo kursas vyks rugsėjo 13 d.) Šis meistras skirtas supažindinti delegatus su kritiniu mąstymu, reikalingu verslo sėkmei. Verslo aplinkoje reikalingi įvairūs kritinio mąstymo tipai, ty strateginiai, taktiniai, analitiniai ir implicative. Šis meistrasis leis dalyviams suprasti skirtingus minties metodus, kurie gali būti taikomi bet kokiomis aplinkybėmis, siekiant gauti geresnių rezultatų. Dalyviai taip pat mokysis sistemingai spręsti problemas ir kaip kurti naujoviškus atsakymus į verslo problemas ir galimybes. Tai leistų dalyviams įvertinti jų pageidaujamą mąstymo stilių ir kaip parengti tinkamą ir geriausią galimą atsakymą.

Kova ir streso valdymas (1 diena)

Stresas yra įprasta psichologinė ir fizinė reakcija į vis didėjančius darbo reikalavimus. Kai smegenys aptinka grėsmę, ji reaguoja, signalizuodama, kad organizmas paleidžia hormonų sprogimą, kad užkirstų kelią grėsmei. Tai dažnai vadinama "kovos ar skrydžio" atsaku. Tikėtina, kad kyla grėsmė, kad kūnas grįš į savo įprastą būseną, tačiau tai retai atsitinka atsižvelgiant į padidėjusį spaudimą šiuolaikiškame darbe. Todėl streso valdymas darbe yra esminis uždavinys, siekiant išlaikyti fizinę sveikatą ir išlaikyti produktyvumą. Šis meistriškumo kursas vyksta įvairiais būdais, kurio tikslas - kontroliuoti asmeninę įtampą, kuri paprastai susidaro dėl padidėjusio darbo spaudimo. Šio meistriškumo klasė yra padėti delegatams kovoti su stresu dėl nesibaigiančio darbo spaudimo ir siekiama pagerinti kasdienį dalyvių darbą.

Katedros posėdžiai Efektyviai (1 diena)

Nors verslo susitikimai yra esminė kasdienio darbo gyvenimo dalis, visi susidūrėme su prastai organizuotais susitikimais, kurie yra visiškas laiko švaistymas ir dažnai sukelia papildomų komplikacijų, o ne to, kaip išspręsti šią problemą. Šis meistriškumo kursas skirtas padėti delegatams valdyti sėkmingų susitikimų vedimo įgūdžius, kurie palieka dalyviams poveikį, jausmas įkvėptas, įkvėptas ir padaręs kažką naudingo. Šis meistrasis pristatys įvairias priemones, užtikrinančias, kad bet koks susitikimas būtų gerai planuotas, struktūrizuotas ir organizuotas siekiant iš anksto nustatytų tikslų ir uždavinių. Tai leis dalyviams organizuoti prasmingus, gerai suplanuotus, gerai struktūruotus ir gerai suderintus susitikimus.

Neeilinis mokymasis: Master Mind Mapping

Protukų žemėlapis yra vaizdinis idėjų ir koncepcijų pateikimas, o jo vertybė yra jos paprastumas. Tai vizualinis mąstymo įrankis, kuris gali padėti delegatams struktūrizuoti ir tvarkyti informaciją. Tai padeda geriau suprasti, analizuoti, sintezuoti ir kurti naujas idėjas. Galimybė suprasti žemėlapį ir skaityti greitį gali turėti dar didesnį poveikį profesinei kompetencijai, našumui ir sugebėjimui būti kūrybiškam sprendžiant sudėtingas problemas. Šis magistro laipsnis moko geriausios praktikos pavyzdžių, taikomų galingoms minčių kartografavimo ir greitojo skaitymo technologijoms. Tai padės delegatams pagerinti jų mąstymo ir planavimo kokybę, sukurti stipresnę atmintį ir efektyvias pastabas, naudojant proto žemėlapius. Tai leis jiems žymiai pagerinti jų darbo rezultatus ir padidins jų gebėjimą suprasti sudėtingas užduotis.

Emocinis intelektas (2 dienos)

Danielio Golemano ir "Hay / McBer" organizacijos tyrimai parodė, kad didelis emocinis intelektas (EI) yra didesnis sėkmės rodiklis vykdant vaidmenis nei IQ, ir kad EI indėlis sėkmei didėja aukštesniu lygmeniu. Emociniu požiūriu protingas vadovavimas daro didelį, išmatuojamą skirtumą trijose svarbiose srityse: darbuotojų išlaikymas, našumas ir klientų aptarnavimas. Geros naujienos yra tai, kad emocinis intelektas gali būti patobulintas. Šis magistro laipsnis jus išmokys, kaip kurti savo emocinį intelektą, kaip pagerinti "emocinį klimatą", maksimaliai padidinti savo komandos produktyvumą, ir suteiks jums paprastus, naudotus formatus, kurie leis jums pridėti koučingo valdymo stilių į savo vadovavimą repertuaras. Jūs taip pat gausite išankstinio kursinio emocinio intelekto savęs vertinimą, kad padėtumėte nustatyti savo kurso tikslus ir paliktumėte savo veiksmų planą savo kompetencijos ugdymui kaip emociniu požiūriu protingo lyderio.

Įvadas į neuro-lingvistinį programavimą (NLP) (2 dienos)

Neuro-lingvistinis programavimas (NLP) yra žmogaus kompetencijos studija ir taikant NLP principus galima imti talentingus žmones ir pakartoti jų sėkmę. Šis meistras praleido jūsų verslo santykius ir tarpasmeninius įgūdžius į naują lygmenį. Tai padės delegatams suprasti būdingas sėkmingų žmonių savybes ir kaip jie gali būti vieni iš tų. Dalyviai gaus įžvalgų į daugybę NLP priemonių ir metodų, kuriuos galima naudoti verslo santykiams ir sėkmingoms komandoms plėtoti, keisti neproduktyvų elgesį ir tapti dar labiau įsitikinęs, įtikinantis ir įtakingas darbo vietoje. Tai leis jiems sukurti greitą ryšį su visais, su kuriais jie bendrauos. Taip pat siekiama padėti dalyviams kurti ir išlaikyti pasitikėjimą savimi sudėtingomis situacijomis.

KASH 4 Pinigai (1 diena)

Ar kada nors jaučiate poreikį pagerinti savo darbo jėgos produkciją ir efektyvumą? Ar manote, kad yra kokių nors baisių įpročių, galinčių sukelti "gamybos stoką" ir norintis juos išnaikinti iš šaknų? Šis magistro laipsnis padės jums ir jūsų darbo jėgai paaiškinti santykius tarp KASH našumo, efektyvumo, efektyvumo ir darbo jėgos panaudojimo, atsižvelgiant į pasitenkinimą darbu. Dalyviai galės identifikuoti keturias pagrindines gebėjimus, kurie prisideda prie žinių įgijimo. Jie bus pasirengę pašalinti blogus įpročius, dėl kurių trūksta gamybos, kuris ne tik padidins vertę, bet ir visiškai pakeis darbo jėgą

Lyderio stilius (2 dienos)

Lyderis gali būti bet koks asmuo, turintis tam tikrą talentą, kuris kūrybiškai mąsto iš dėžutės, turi puikių idėjų ir turi patirties tam tikruose verslo ar projekto aspektuose, kurie gali būti naudingi vadovui ir komandai. Vadovas vadovauja remdamasis stipriosiomis dalimis, o ne pavadinimais. Siekiant augti vadovaujant, reikia didinti įtaką. Šis meistras yra skirtas įvertinti savo dabartinį įtakos lygį per savęs vertinimą. Tada ši informacija gali būti panaudota norint pasiekti lyderystės augimą. Klasė bus struktūruotas požiūris į asmenybės vertinimą, kuriame dalyviai bus vertinami taikant skirtingus vadovavimo ir asmenybės testus, jie gaus grįžtamąjį ryšį iš savo kolegų ir galės pamatyti suvokimo panoramą, kuri pateikia išsamią vaizdą, kad atliktų esminius pokyčius sau augti kaip lyderiai.

Motyvacijos vertinimas (2 dienos)

Šis magistro laipsnis vystosi dėl pagrindinių ir unikalių vairuotojų, kuriuos visi žmonės dalijasi bendrais bruožais. Žmogaus specifinio pobūdžio skirtumai kyla ne tik iš konkrečių motyvuojančiųjų, kurie jam ar jai yra svarbiausi, bet ir jų prioriteto tvarka. Prieš pateikdami šį magistro kursą, dalyviai gaus psichometrinį vertinimą, kuris sudarytų asmeniniams pranešimams kiekvienam asmeniui. Remiantis šiomis ataskaitomis, šis magistro laipsnis pristatys motyvacinius tipus, kurie yra įprasti asmenims ir tarp grupių. Tai gali būti ypač naudingas meistras-klasė, kad suprastų veiksmingą komandos formavimo ir komandos atrankos dinamiką, taikant motyvacinius vertinimo kriterijus.

Žiniasklaidos ir pristatymo įgūdžiai vadovams (3 dienos)

(Šis meistras yra siūloma lapkričio 1 d.) Artimuosiuose Rytuose ir visame pasaulyje vyresnieji įmonių vadovai, taip pat vyriausybės pareigūnai, dalyvauja intensyviose žiniasklaidos mokymo sesijose, kad sužinotų, kaip veiksmingiau bendrauti su naujienomis žiniasklaida. Tai yra esminis visų lyderių profesinio tobulėjimo įgūdis. Tačiau žiniasklaidos mokymas yra ne tik mokymo vadovų ir atstovų nuomonė, kaip gerai atrodyti ir gerai skambėti kameroje - tai drausmės, kai jie kalba tinkamus žodžius, kad galėtų tobulinti savo darbotvarkes ir išlaikyti save bei savo įmones judėti į priekį ir išvengti bėdų. Šiame meistriškumo klasėje naudojami vaizdo įrašų pavyzdžiai, "live-camera" praktiniai užsiėmimai ir pranešimų kūrimo pratybos, skirtos mokyti dalyviams, kaip:

 • Pritaikykite prie laikmenos: specializuota arba bendro intereso istorija? Galite internetu, spausdinti ar transliuoti? Draugiškas ar priešiškas?
 • Nustatykite, kas iš tikrųjų yra žinoma? Kas yra radioaktyvus?
 • Suprasti auditorijos demografinius rodiklius.
 • Parengti tvirtus pranešimus.
 • Naudokite "tilto" metodus, kad liktumėte žinute.
 • Venkite žurnalistės "spąstų".
 • Paimkite pokalbį.
 • Dėvėkite tinkamus drabužius ir makiažą.
 • Gerinti kalbėjimo įgūdžius ir prisitaikyti prie konkrečių žiniasklaidos situacijų.
 • Pasirinkite tinkamą interviu vietą: viduje ar išorėje, biure ar konferencijų salėje ir pan.
 • Remti pagrindines žinutes su geru akių kontaktu ir kūno kalba.
 • Numatyti klausimus.
 • Naudokitės tinkamomis priemonėmis, kad galėtum teigiamai pažinti savo darbotvarkę. Tai ne apie nugarą - tai apie mokymąsi disciplinos pristatyti pagrindinius pranešimus taip, kad yra atsakingi ir savimi.

Sėkminga kūno kalba (1 diena)

Pagal turimą apibrėžimą kūno kalba yra neverbalinio bendravimo menas, kai jausmai, mintys ar ketinimai yra išreikšti fiziniu elgesiu, pavyzdžiui, veido raiška, kūno padėtis, gestai, akių judesiai, prisilietimai ir kosmoso naudojimas. Šis meistras yra skirtas padėti delegatams ugdyti supratimą apie tai, kaip ir kokia jų kūno kalba "bendrauja", kad ją naudotųsi, kai bendrauja su kitais. Juo siekiama aprūpinti dalyvius supratimu, kaip jie gali užtikrinti, kad jų kūno kalba veikia kartu su pranešimu vykstant susitikimui, pateikiant pasiūlymą ar tiesiog bandant įtikinti kitus geros idėjos. Šio modulio dalyviai galės tobulinti supratimą naudodamiesi šio meistriškumo klases, taip pat galės sustiprinti individualią sąveiką su bendraamžiais.

Šeši mąstymo skrybėlės (3 dienos)

(Šis meistriškas klases siūloma spalio 4 d.) Šešių mąstymo būdų metodas yra paprastas, veiksmingas būdas, kuris padeda žmonėms tapti produktyvesnis. Tai visiškai naujas sistemingas mąstymo būdas ir darbuotojams suteiks įgūdžių ir įrankių, kuriuos jie galės taikyti nedelsiant. Meistriškumas orientuojasi į mąstymo struktūros tobulinimą, kad grupės sprendimų priėmimas ir idėjų vertinimas galėtų būti gerokai patobulinti. Dalyviai išmokys atskirti emocijas nuo faktų, teigiamų nuo neigiamo ir kritinio mąstymo iš kūrybinio mąstymo sparčiai besikeičiančioje, praktinėje ir interaktyvioje aplinkoje.

Laiko valdymas (2 dienos)

Laiko valdymo įgūdžių tobulinimas leidžia padidinti našumą, didinti produktyvumą ir mažinti stresą. Laiko valdymo kursas padeda delegatams pasiekti geresnių rezultatų per trumpesnį laiką. Daug tai susiję su delegatais, kurie dažniau kontroliuoja savo kasdienes veiklas, tampa labiau orientuoti į tikslą, yra veiksmingesni savo laiku, įveikti stresą ir įteisinti patikrintus laiko įvaldymo būdus. Laiko valdymas yra vienas iš pagrindinių asmeninio tobulėjimo elementų. Laiko valdymas reiškia įvairias priemones, įgūdžius ir būdus, naudojamus tam, kad būtų galima valdyti laiką atliekant konkrečias užduotis, projektus ir tikslus. Šis magistro laipsnis nagrinėja visus laiko valdymo esmę, kad jie juos įvertintų blykste. Dalyviai išmokys, kaip valdyti kitus, valdyti save, planuoti, planuoti, spręsti problemas ir išspręsti sudėtingas situacijas. Įgyvendindami žinias iš šio meistriškumo, jų darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą galima gerokai pagerinti ir jų santykius su kolegomis, šeima ir draugais.

Kas turėtų dalyvauti?

Kiekvienas, kuris turi gauti geriausią iš savęs ir kitų žmonių, taip pat naudingas:

 • Ne valdytojai
 • Pirmosios kartos valdytojai
 • Prižiūrėtojai
 • Viduriniai vadovai
 • Vyresnieji vadovai
 • "Frontline" vadovai
Program taught in:
Anglų

See 9 more programs offered by GBN Training Centre »

Last updated June 21, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
31 dienų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019