Anglų kalbos pamokos Marbeloje

MISS Marbella tarptautinėje ispanų mokykloje jau daug metų dėstome anglų kalbą ir puikiai žinome savo studentų poreikius. Štai kodėl mes turime dviejų tipų anglų kalbos klases:

Anglų kalbos palaikymo klasės: mūsų pirminiams, viduriniams, bakalaureato ir selektyvumo studentams, kuriems reikia suprasti ir perduoti dalyką. Klasės mažose grupėse (3-5 studentai) ir lygiai (tik vienas kursas kiekvienai klasei).

MISS profesoriai yra absolventai, pedagoginio tinkamumo liudijimo (BŽŪP) valdytojai, kurie akredituoja mus mokyti vidurinio ir vidurinio išsilavinimo. Kaip anglų kalbos mokytojai, žinome Ispanijos švietimo sistemą, ir mes žinome, kaip padaryti mūsų mokinius. Mes turime 100% leidimą „Selectividad“ kasmet!

Kembridžo egzaminų parengiamieji kursai: esame oficialus Kembridžo egzaminų parengiamasis centras. Privačios klasės, pusiau privačios arba mažos grupės ir lygiai.

Šiuose kursuose mes ne tik ruošiame savo studentus išlaikyti šiuos prestižinius egzaminus, bet ir gauname kvalifikaciją, kuri juos kvalifikuotų tarptautiniu mastu, tačiau pakeliui jie mokosi kalbėti ir suprasti tikrą anglų kalbą. Mūsų klasės yra iš esmės praktiškos, dinamiškos ir veiksmingos tiems, kurie nori kalbėti anglų kalba.

Kainos

Klasės
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų MISS - Marbella International Spanish School »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 mėnuo
Dieninės
Price
- Paramos klasės: 70 € / mėn. Kembridžo parengiamieji užsiėmimai: 105 € / mėn. Grupės klasės: 85 € / mėn.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date