Kursas: "Gap" Metai Kinijoje

Go Abroad China

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas: "Gap" Metai Kinijoje

Go Abroad China

Semestras / Gap metų programos

Žmonių, kurie artėja prie karjeros kryžiaus, vis svarbesnis užmezgusį užsienyje. " Go Abroad China mes siūlome visiškai pritaikytas programas, kurios leidžia jums mėgautis išsipūtusiais ir labai reikšmingais atostogų laikotarpiais per praktinę praktiką Kinijoje, mokytis Mandarin Kinijoje, studijuoti kelionių programas ar savanoriškos veiklos programas Kinijoje. Pasirinkdami Kiniją kaip savo paskirties vietą, ne tik sustiprinsite savo CV ir įgūdžius, bet ir dar daugiau, jums paliksite patirties, žinių ir asmeninio tobulėjimo tipų, kuriuos gali suteikti tik tarptautinė patirtis.

Go Abroad China atotrūkio metų programa suteiks jums viską, ko jums reikia; nustatymas yra labai tinkamas, nes Kinijos ekonomika vadovaujasi pasaulio dėmesiu, o kalba toliau plinta ir pritraukia užsienio draugų interesus. Pasimkite metus, patirkite Kinijos su mumis visapusišką ir išsamią programos struktūrą.

Mes sveikiname pareiškėjus iš aukštųjų mokyklų, koledžų ir universitetinių amžių, kad galėtume prisijungti prie mūsų semestro programas, išsilavinimą, karjeros įtampą, įdomų laiką Kinijoje. Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos adresu inquiry@goabroadchina.com.

"Gap year" programa apima šias funkcijas:

  • Kinų kalbos pamokos labai vertinamuose Kinijos universitetuose ar mūsų partnerių kalbų mokykloje arba privačios pamokos su aukštos kvalifikacijos kalbos mokytojais.
  • Kalbos keitimasis su vietiniais kinų kalbančiais.
  • Stažuotės vieta čia, Kinijoje, ne visą darbo dieną.
  • Gerai struktūrizuoti kultūriniai pasirenkamieji dalykai.
  • Ekskursijos po miestą, lauko ekskursijos ir tinklo renginiai.
  • Būsto parinktys apima pragyvenimą su šeimininku iš Kinijos, bendrais apartamentais ar privačiais apartamentais. Daugiau informacijos apie mūsų apgyvendinimą rasite čia .
  • GAC darbuotojai visą parą teikia paramą ir pagalbą.

Go Abroad China , "Gap" metų tėvų apžvalga

Mūsų prakeikimo metai / stažuotė ir studijavimas užsienyje Kinijoje Programos yra pirmenybė grindžiamos ir struktūrizuotos siekiant plėtoti savo profesinius ir tarpasmeninius įgūdžius. Pasinaudokite mūsų karjeros instruktavimu ir teikiamomis paslaugomis, kad suteiktumėte savo karjerą ir padėtumėte darbo rinkoje.

Bradley dalyvavo Kinijos Gap metais, jo tėvas p. Gregas aptarė savo teigiamą patirtį, taikydamas per GAC.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Kinijos
Go Abroad China

Paskutinį kartą atnaujinta May 22, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
6 - 12 mėnesių
Dieninės
Information
Deadline
Locations
Dates