Kursas: Vystymosi vykdomosios programos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apie AIM

Asian Institute of Management (AIM) yra tarptautinė aukštoji mokykla, kurios tikslas - išryškinti profesionalius, verslininkus ir socialiai atsakingus vadovus, siekiant išlaikyti Azijos visuomenės augimą.

Stepheno Zuelligo plėtros valdymo mokyklos (ZSDM) yra AIM atsakas į Azijos vystymosi išlaikymo iššūkį. Mokydamiesi su Tvarių vystymosi tikslų darbotvarke, mokykla sukuria principinius lyderius ir vadovus, kurie gali pasiekti tvarią sėkmę. ZSDM įsitraukia į sparčiai augančias šalis, siekdama sukurti pilietinių vadovų ir verslo vadovų komandą, kuri būtų pasirengusi spręsti problemas, pakeisti agentus ir veiksmingai bendradarbiauti.

Plėtros vykdomosios programos

Stepheno Zuelligo plėtros valdymo mokyklos (ZSDM) plėtros vykdomosios programos (DEP) yra trumpi ne kursų kursai specializuotų temų, susijusių su vystymosi specialistais.

DEP kursai sustiprins dalyvio dėkingumą, žinias ir įgūdžius vadovavimo, valdymo ir programų bei (arba) projektų administravimo srityje, kurie leis jiems valdyti savo organizaciją daugialypėse aplinkose, sistemingai ir bendradarbiaujant, suteikiant jiems galimybę susidoroti su situacijomis veiksmingas ir efektyvus metodas.

Nepakankamos, neaiškios, sudėtingos ir dviprasmiškos (VUCA) aplinkai būtinų gebėjimų ir specialistų lyderių ir vadovų poreikis yra būtinas siekiant tvarumo ir sudėtingų socialinių problemų sprendimo.

Kontaktiniai duomenys:

El. Paštas: dep@aim.edu

Tel: 63.2.892.4011 ext 1836 arba 1829

Šiandienos vystymo vadybininkai turi spręsti unikalius iššūkius. Tikimasi, kad jie išlaikys savo organizacijas tvariai, o tai sukels socialinę naudą bendruomenėms ir planetai. Mums šie lūkesčiai yra ne tik iššūkiai, bet ir mūsų valdymo pagrindas.
Plėtros vadybininkai taip pat susiduria su įprastais iššūkiais - laiku. Mūsų atviros registracijos programos leidžia vystymosi vadybininkams kurti savo įgūdžių rinkinį, tuo pačiu toliau vadovaujant jų atitinkamoms organizacijoms. Šie įgūdžiai yra sukurti pagal atvejų metodą, taip pat įvairias kitas mokymosi metodikas.
Mokymosi dalyviai gauna greitą, realųjį prašymą. Jie taip pat įgalina plėtros vadovus subalansuoti socialinę gerovę kartu su tvarumu.
VADYBOS VADYBININKŲ VADYBA IR VALDYMAS
Šis kursas orientuojasi į lyderystę organizacinių pokyčių metu ir apima vadovavimą žmonėms ir komandoms bei lyderio vaidmenį valdytojo atžvilgiu, ypač sudėtingais laikais.
REZULTATŲ PROGRAMA / PROJEKTŲ VALDYMAS (RBPM)
Šis kursas apima: Tvaraus vystymosi tikslus, projekto ciklą, projektų identifikavimą, projektavimą ir įgyvendinimą bei projektų stebėjimą ir priežiūrą.
TVARUS PLĖTROS PROJEKTŲ TINKLALUMAS
Šis kursas apima visus galimybių analizės aspektus: techninę, rinkos, institucinę, organizacinę-vadybinę, socialinę, aplinkosauginę, finansinę ir ekonominę.
REZULTATŲ STEBĖJIMAS IR VERTINIMAS
Šis kursas apima principus ir sąvokas, susijusias su vystymosi projektų stebėjimu ir vertinimu, taikomų priemonių ir metodų naudojimu bei ataskaitų rengimu.
PROJEKTŲ VALDYMO VADYBA
Šis kursas skirtas tokioms temoms kaip lyderystės stilius ir aktualumas, projekto vadovo funkcijos ir kompetencijos bei įgūdžiai, reikalingi veiksmingam projekto vadybininkui. Jis aprūpins dalyvius įrankiais darbo planų užbaigimui ir jų įgyvendinimui.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Asian Institute of Management (AIM) is an international graduate school that aims to make a difference in sustaining the growth of Asian societies by developing professional, entrepreneurial, and ... Skaityti daugiau

The Asian Institute of Management (AIM) is an international graduate school that aims to make a difference in sustaining the growth of Asian societies by developing professional, entrepreneurial, and socially responsible managers. Skaityti mažiau