Kurso Projektų valdymas - Įgūdžiai programa projektų valdymo dokumentų ir susitikimai


Pažymėjimas

Sėkmingai užbaigus programą ir, jei besimokantysis yra nustatyta, kad "kompetentinga" į PoE, besimokantysis gaus Damelin rezultatai laiškas, kuriame vieneto standartai apima. Damelin bus taikomas PASLAUGOS seta ant mokinio vardu Judrieji programos Projektų valdymo dokumentų ir Posėdžiai: SAQA ID 50080 (Paskolos 10) sudarymui.


Patekimo į rinką reikalavimai

 • Jei daroma visu etatu:
 • Žinios, supratimas ir taikymas anglų kalbos bent 11 3/Grade NKS arba lygiavertis
 • Žinios, supratimas ir taikymas Matematinio raštingumo 11 3/Grade NKS arba lygiaverte
 • Žinios, supratimas ir taikymas Pietų Afrikos 2-osios kalbos bent 10 2/Grade NKS arba lygiavertis
 • Žinios, supratimas ir taikymas kompiuterinio raštingumo ne į NKS lygmenį 3/Grade 11 arba lygiavertis
 • Supratimą apie darbo vietoje, projektų procesų ir veiksmų kompetencijos sertifikatą, Nacionalinės verslo administravimo ar projekto paramos teikimas ar panašios 3 lygiu yra tinkamesni
 • Priėmimo gali būti taikomi interviu su akademinio personalo nario
 • Jei daroma visu etatu:
 • Žinios, supratimas ir taikymas mokėjimo skaičiuoti ir raštingumo (1 ir 2 kalbos) bent Įvertinimas 12 arba lygiaverčiai
 • CAT buvo patvirtintas, ir netaikyti besimokančiajam iš daro pagrindai
 • Žinios, supratimas ir taikymas kompiuterinio raštingumot NKS lygmenį 3/Grade 11 arba lygiavertis
 • Supratimą apie darbo vietoje, projektų procesų ir veiksmų kompetencijos sertifikatą, Nacionalinės verslo administravimo ar projekto paramos teikimas ar panašios 3 lygiu yra tinkamesni.
 • Visi besimokantieji turi turėti šiuos sėkmingai prieš įtraukiant šio įgūdžių programos:
 • Įgūdžiai programa Įvadas į projektų valdymas
 • Įgūdžiai programa projektų valdymo planavimasKurso trukmė

Programos trukmė yra 38 valandos ir mokslą yra akis į akį remiantis NKS sąlyginiai valandas. Tai neapima laiko užbaigti užduotis, mokslinių tyrimų ir savarankiškai mokytis. Kiekvienas Damelin miesteliu turi skirtingą studijų tvarkaraštį. Programos yra siūlomi per savaitę, vakarais arba šeštadieniais.


Kurso Įvadas

Tai įgūdžiai programa yra dalis paslaugų SETA akredituotos visą kvalifikaciją, AKT pažymėjimas Projektų valdymas SAQA ID 50080 ne NKS lygmenį 4 ir yra skirta mokiniams, kurie nori dirbti arba kartu su projektų valdymo grupių arba naudoti projekto požiūris į savo verslą. Projektai gali būti techniniai, verslo, vyriausybės ar bendruomenės plėtros projektus ir sumažinti įvairiose ekonomikos sektoriuose. Ši kvalifikacija yra taip pat vertės besimokantiems veikia savo verslą, kaip projekto valdymas yra sudėtinė bet kokios verslo sistema.Programa teiks mokiniams žinių ir įgūdžių naudoti ir taikyti pagrindinius projektų valdymo principus, priemones ir metodus, kad būtų galima atlikti šiuos veiksmus su pasitikėjimą: Būkite projekto komanda narys. Teikti administracinę paramą projekto vadovas ir komandos nariai. Teikti pagalbą projekto vadovas vidutinės ir didelės apimties projektus. Taikyti žinias apie savo verslą veikia efektyviau. Programa teiks mokiniams žinių ir įgūdžių naudoti ir taikyti pagrindinius projektų valdymo principus, priemones ir metodus, kad būtų galima atlikti šiuos veiksmus su pasitikėjimą: Būkite projekto komanda narys. Teikti administracinę paramą projekto vadovas ir komandos nariai. Teikti pagalbą projekto vadovas vidutinių ir didelių projektą. Taikyti žinias apie savo verslą veikia efektyviau.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 137 daugiau kursų Damelin Part Time »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
38 valandos
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date