Žinoma, orientuota į redagavimo ir vaizdo manipuliavimo reklamos, mados ir darbo autoriaus, kuris tyrinėja pažangias būdingas procedūras bei išteklius, kad kiekvienoje srityje.

Sukurta siekiant suteikti studentams aukštesnįjį gamybos metodų įvaldymą ir skatinti jų kūrybinius gebėjimus; Suprojektuoti pasiekti didelio poveikio vaizdus, ​​pagal šiuolaikinio meno srityje.

Poveikis esminių aspektų, tokių kaip nuotraukų taikymo įgūdžių išmoko; apibrėžti konceptualus ir estetinę, į kurią jie turi papildomą tikslą; savo metodika ir darbas kiekvienam verslo sektoriui.

Studentas analizuoja spausdinimo metodus ir yra susipažinę su įvairiomis photofinishing sprendimų egzistuoja rinkoje šiandien.

Apima apie CGI skyrių (kompiuteris sukurtas vaizdų) mokytis ir praktikuoti kurti kompiuterio generuoti vaizdus. Ši technologija leidžia virtualių objektų integraciją nekilnojamojo fotografijos aplinkos, kasdienio dalykas reklamos ir meninės kūrybos pasaulyje.

Norėdami suprasti, ką jums reikia gerą pagrindą po gamybos su Adobe Photoshop.

Atlikę ir viršyti atitinkamus įrodymus, studentai bus įgiję gebėjimus ir saugumą sėkmingai fotografinį pašto gamybą ir pasiūlyti savo paslaugas profesinės rinkos Retoucher.

Peržiūrėti 13 daugiau kursų GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Šis kursas yra Campus based
Duration
8 mėnesių
Ištęstinės
Price
2,300 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date