Apie TOEFL egzaminą

Aukštasis TOEFL yra vienas iš labiausiai pasaulyje gerbiamų anglų kalbos testų, kuriuos pripažino tūkstančiai kolegijų, universitetų ir agentūrų daugiau nei 130 šalių. Gaukite puikų rezultatą greitai ir lengvai: naudingos egzamino strategijos, veiksmingas egzamino mąstymas ir tik anglų kalbos, kuriam reikia išlaikyti testą.

Priežastys, kodėl eiti šiuo kursu

  • Esate įsitikinę savo anglų kalbos įgūdžiais ir norite sutelkti dėmesį tik į egzamino techniką.
  • Jūs norite prisijungti daugiau nei 99% studentų, kurie sugebėjo pasiekti aukštesnį rezultatą su mumis.
  • Jūs norite kuo veiksmingiau panaudoti savo laiką, kad užtikrintumėte geriausią rezultatą.

Pasiekite savo potencialą

  • Aukštesnio lygio "Score®" kursai rengiami grynai egzaminų technikoje, o tik " California KL " Malaizijoje tiems, kurie tiki savo anglų kalbos gebėjimais, mūsų tikslas yra labai paprastas: padėti jums tobulinti savo egzaminų rezultatus.
  • Šis kursas apima geriausias komercines knygas su unikaliomis medžiagomis, kurias sukūrė mūsų ekspertų mokymo programų kūrimo komanda.
  • Kiekvieną dieną susipažinsite su autentiškais egzamino klausimais su žmonėmis, kurie asmeniškai sukūrė mokymo medžiagą.

Mūsų darbuotojai

Mūsų dėstytojai yra gerai apmokyti, ko reikia norint gauti IELTS egzaminą. Jūsų galutinis rezultatas atspindi išsamų IELTS reikalavimų supratimą, taip pat žymiai pagerins jūsų skaitymą, rašymą, kalbėjimą ir klausymą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų California KL »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
1 - 1 mėnuo
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020