kursas - partinės sistemos ir partinės šiuolaikinėje Rusijoje

Russian State University For The Humanities

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

kursas - partinės sistemos ir partinės šiuolaikinėje Rusijoje

Russian State University For The Humanities

Kursas - Partinė sistema ir šalių politika šiuolaikinėje Rusijoje

Kalba: Lietuvių

Laikas kursai: Ruduo / Pavasaris

Žinoma, yra gauti iš mokslo metais 2013-2014

Kurso struktūra: Kursas skirtas politinių partijų sistemos šiuolaikinėje Rusijoje nuo 90-tojo XX amžiaus evoliuciją. Laikotarpiai šalies pastate, teisės aktų pakeitimų apie šalis, besivystančios organizacinės struktūros šaliai ir jos dukterinių regionuose turi būti laikomasi. Šalių subjektų analizuoti laikomi pagal skirtingų teorinių ir metodologinių požiūrių.

Atsižvelgiant į besivystančių šalių plačiąja kontekste jis parodė, kaip šalies politika ir partijos veiklos įtaka visuomenės nuomonė ir supratimas apie partijų kaip politinių institucijų.Rinkimų simpatijos ir rezultatai rinkimus federalinio, regioninio ir vietos lygmens žiūrima taip pat. Šalys lengvatos yra analizuojama iš vertybių ir požiūrių sistemą sąlygas. Ji s taip pat turėtų apsvarstyti ideologinius pagrindus įvairių politinių partijų ir organizacijų, ir kaip skirtingų ideologinių principų keičia į konkrečiame socialiniame kontekste.

Rinkimų strategijos politinių partijų ir politinei reklamai naudojami per pastaruosius rinkimų ciklai. Papildoma dėmesys bus skiriamas šalies pastato šiuolaikinėje Rusijoje paradoksų į specialias Rusijos reiškinius Šalies valdžia arba trūksta stiprios institualized opoziciją.

Kiekviena tema suponuoja atskirą atvejo analizė ir praktinės empirinis darbas dėl tolesnių diskusijų grupėje.

Mokymo metodai: Paskaitos ir diskusijos dėl asignuotųjų literatūros (anglų ir rusų kalbomis, jei skaito rusų), aiškinant sociologinių empirinių duomenų ir pateikti atskirus projektus. Per klasės mes analizuojame ne tik problemą pati, bet mokslininkai "požiūris į problemą, jų padėtį ir argumentų. Šis seminaras kursas yra siūloma pirmiausia MA studentams.

Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Rusija - Moscow, Moskva
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Rusija - Moscow, Moskva
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla