Kursas: Kolegijos studija Kinijoje

Go Abroad China

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas: Kolegijos studija Kinijoje

Go Abroad China

Universiteto Mandarinų programa

Go Abroad China unikalų Kinijos koledžo studijų programą lengvina bendradarbiauti su kai kuriomis aukščiausiomis Kinijos universitetėmis, remiant profesionalius ir išsilavinusius kinų kalbos mokytojus Pekine, Šanchajus Jiaotong, Fudano universitete ir Nanjing. Kai pasirinksite GAC studijų kiniškąją kalbą Kinijos programoje semestrui ar ilgiau, rasite sau gyventi ir ieškoti šių miestų.

GAC koledžo programos yra skirtos palikti dalyvius mandarinų kinų kalba įvairiais būdais, įskaitant formalųjį klasių mokymą, po pamokų mokymąsi, kalbos mainų programą su besimokančiuoju ir vietiniu kinų kalbos mandarinų kalba, be kultūrinių pasirenkamųjų ir lauko ekskursijų. Paspartinti mokymo metodai, kuriuos naudoja mūsų partneriai iš Kinijos universitetų, leidžia mūsų dalyviams įgyti reikiamų priemonių, reikalingų gerinti savo kinų kalbos gebėjimus per palyginti trumpą laiką. Kalbant apie jau pažengusius moksleivius, šios kinų klasės siekia tobulinti studentų įgūdžius sudėtingomis kinų kalbomis. GAC kinų kalbos panardinimo programa integruoja visus kinų kalbos aspektus, įskaitant skaitymą, rašymą, kalbėjimą, klausymą, gramatiką, fonetą ir žodyną. Kiekvienas kursas apibūdina kasdienes situacijas, susijusias su kultūra, visuomene ir istorija, kad galėtumėte gyventi kinų stiliumi ir susipažinti su kultūra. Mūsų instruktoriai ir mokytojai yra labai patyrę ir profesionaliai kvalifikuoti mandarinų kalbos kursai, turintys universitetinę kvalifikaciją "Kinų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas". Mes sveikiname visų gyvenimo lygių dalyvius, kurie ateis ir mokysis kartu! Šio tipo susitarimas labiausiai tinka studentams, absolventams ar asmenims, norintiems studijuoti mandarinų kalbos kinų kalbą Kinijoje.

Studijuokite pasirinktame jūsų pasirinktame mieste ir išmokite kinų kalbą per mūsų įdomią ir išsamią kalbos panardinimo programą. Pasirinkite nuo mažiausiai vienos savaitės iki vienerių metų kurso, pradedančiųjų ar pažengusių lygių. Daugelis sako, kad populiariausios Mandarin Pekino programos.

Kaip kalbos mokinys, pradedama pažymėti, kad Kinija mandarinų kalba yra Zhongguo: likusieji sekė.

Programos akcentai

 • Tarptautinis pripažinimas už išskirtinius akademinius pasiekimus.
 • Mandarinų kinų kalbos mokymasis, visiškas panirimas į kalbą ir kultūrą.
 • Įperkamos, akredituotos ir kokybiškos kinų kalbos programos.
 • Mokestis už mokslą apima mokymą, apgyvendinimą, vizos palaikymo dokumentus, vadovėlius, pažymėjimą po baigimo, sveikinimo paketą, kultūros pasirinkimą, socialinę veiklą
 • Į kambarį įeina šeima arba bendri apartamentai su kinų kambario baldais.
 • Kolegijos kredito pervedimas yra prieinamas.

Kursas pabrėžia

 • Išsami ir subalansuota mokymo programa, apimanti visus kinų kalbos aspektus: kalbėjimas, klausymasis, išsami kinų kalba, išsami
 • Paskirti profesoriai ir instruktoriai yra gimtoji mandarinų kalbos specialistai, turintys laipsnį kinų kalbos mokymo ir patirties, apimančios daugelį metų.
 • Klasės yra prieinamos tik pradedantiesiems, taip pat tiems, kurie anksčiau mokėsi kinų.
 • Standartinė kinų kalbos programa yra 20 valandų per savaitę, intensyvi kinų kalba - 30 valandų per savaitę.
 • Trumpalaikė programa: nuo 4 iki 12 savaičių.
 • Ilgalaikė programa: semestras arba visi akademiniai metai.
 • Kalbos keitimosi programa su gimtoji kalba.
 • Laisvai pasirenkami dalykai: jie gali būti kalbos ir nesusiję su kalba. Pasirinktys grindžiamos studento kvalifikacijos lygiu. Šios pasirenkamosios medžiagos yra Kinijos istorija, Kinijos verslas, Kinijos simbolių įvadas, mandarinų kalbos mokėjimas, kinų filmas, kinų kaligrafija

Kaip veikia kursų kreditai?

Jūs galėtumėte mokytis kinų Šanchajuje ar tame mieste, kurį norėtumėte; visi Kinijos universitetai, kurie yra " Go Abroad China , yra tiesiogiai akredituoti Kinijos švietimo ministerijos.

Kiekvieno universiteto pabaigoje mokosi kinų programos, universitetas išleidžia akademinį įrašą. Šiame dokumente išvardijami kiekvieno mokinio kursai, valandų skaičius, per kurias jie lankė klasę, ir jų galutinė kvalifikacija. Laipsniai daugiausia grindžiami baigiamuoju egzaminu, kai kuri nors svorio dalis yra vidutinės trukmės, namų darbas ir lankomumas. Daugumai studentų, besidominčių kreditų perkėlimu į savo universitetus, reikės iš anksto patvirtinti programą.

Kadangi programos yra 20 klasių per savaitę, jos laikomos dieninės studijos (iš tikrųjų daugiau nei dieninių studijų pagal Vakarų universitetų standartus!). Keturių savaičių programa yra maždaug vienoda Vakarų universiteto vienos semestro kinų kursu; semestras yra kelis kursus ir turėtų būti skiriamas 12-15 kreditų JAV (visą semestrą verta pamokų). Kodėl neinau į Kiniją ir studijuojame Kinijoje?

Sužinokite daugiau apie mūsų Mandarinų kalbos programas Pekine, "Learn Chinese Shanghai" ir "Nanjing" ir kt., Ir sužinokite apie mūsų Kinijos panardinimo metodus.

Universiteto Mandarinų programa - komponentai

Šanchajaus, Nandziano ir Pekino kinų mandarinų kalbos programos organizuojamos bendradarbiaujant su kai kuriais aukščiausiais Kinijos universitetais, Šanchajaus Mandarinų mokykloje; studijuoti užsienyje semestrui turėsite studijuoti vienoje iš šių institucijų:

Pagrindinės kalbos klasės

Studijuokite kinų kalbos kursus, siūlomus šiose mokyklose:

 • Pekino kalbos ir kultūros universitetas
 • Pekino universitetas
 • Tsinghua universitetas
 • Šanchajaus Jiao Tongo universitetas
 • Šanchajaus Fudano universitetas
 • Nanjing universitetas

Kalbos keitimas

Susipažinti su kinų vietiniais gyventojais yra neatskiriama programos Mandarinų kalbos semestro užsienyje dalis. Jei apsilankysite "bendrojo apartamento" tipo apgyvendinimo įstaigose, tai leis kalbą ir kultūrinę integraciją tarp dalyvio ir vienos šeimos nario iš Kinijos ir kaimynų, pažymėdama ypatingų draugystės pradžią ir mokantis už savo kinų klasės ribų, padėdama pagerinti kultūrinę ir socialinę keitimąsi . Nesvarbu, ar priimsite Kinijos kursą Šanchajuje ar bet kuriame kitame mieste, mes skatiname kalbų mainus, nes tai padės greitai išmokti Kinijos kalbą.

Būstas

Go Abroad China siūlo daugybę skirtingų tipų apgyvendinimo, kad atitiktų mūsų studentų poreikius ir biudžetą. Švarus ir patogus, visi " Go Abroad China " gyvenamieji rajonai yra kruopščiai atrinkti, saugūs

Apgyvendinimas gali būti priimančioji šeima, kuri ypač naudinga tiems, kurie studijuoja užsienyje esančias Kinijos programas; išmokti Kinijos šanchajus ir patraukti šią unikalią galimybę. Kitos galimybės yra bendri apartamentai su jaunais kinų profesionalais, privačiais apartamentais, studentų bendrabučiais arba standartiniu trijų žvaigždučių viešbutis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie apgyvendinimą, spustelėkite " Go Abroad China Housing".

Kultūros pasirinkimas, socialinė veikla, ekskursijos

Be to, kad teikiate struktūruotas kinų kalbos klases ir kitas atitinkamas paslaugas, čia " Go Abroad China mes taip pat siūlome pasirenkamuosius dirbtuves. Pasirinkimai yra skirti išplėsti studentų ir dalyvių kinų kalbos įgūdžius ir kultūrinį sąmoningumą meno ir istorijos srityse. Mūsų socialinė veikla apima ekskursijas ir ekskursijas į Uždraustąjį miestą, Vasaros rūmus; mes taip pat siūlome kaligrafiją, kinų tapybą, Tai chi, kovos menus, tradicinę kinų mediciną, kinų maistą, savanorišką veiklą ir tt Įspūdingos galimybės mokytis mandarinų už klasės ribų taip pat siūlomos. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite " Go Abroad China .

Tinklo renginiai

Go Abroad China organizuoja įvairius verslo ir tinklų renginius, kuriuos studentai gali nuspręsti dalyvauti. Tinklų kūrimas suteikia papildomų galimybių mūsų dalyviams susipažinti su įtakingais užsienio ir Kinijos verslo bendruomene bei susieti su jais, keistis svarbia verslo informacija ir pramonės žiniomis. . Pavyzdžiui, jei vasaros stažuotės vyksta Kinijoje, tai yra geriausia pasirenkama.

Iš viso serviso paketas: parama ir pagalba

Go Abroad China turi išsamų paslaugų paketą, kuris apima viską nuo išvykimo procedūrų dalyvio kilmės šalyje iki pasirinktos programos pabaigos. Kitos paslaugos apima oro uostų pervežimą, apgyvendinimą, vizų palaikymo dokumentus, visą parą teikiamos karštosios linijos palaikymą, paramą pagrindinei programai ir daug daugiau. Apskritai, mes rūpinamės viskuo, o jūs daugiausia dėmesio skiriate mokytis ir patirti Kinijos kultūrą. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite " Go Abroad China viso Go Abroad China .

"Learn Chinese": maistas, kalba, žmonės, kultūra, senovės ir šiuolaikinės paralelės ir kt

Datos

Pekinas

Datos

Datos

Datos

SHANGHAI

Datos

Datos

NANJING

Datos

DUK

Kokie kursų lygiai yra prieinami?

Mūsų programos dalyviai ir studentai paprastai yra skirtingais lygmenimis, kai jie pirmą kartą prisijungia prie mūsų programos. Kinų kalbos kursai gali būti pritaikyti visų lygių studentams, ar anksčiau mokėsi kinų. Prieš oficialiai pradedant savo kursą, turėsite atlikti praktinį testą, kad nustatytumėte savo Kinijos lygį, o tada atiduodate jį į atitinkamą klasę.

Paprastai klasių iš Kinijos yra suskirstytos į 3 pagrindines kategorijas: pradedančiųjų, vidurinių ir aukštesnių lygių. Pavyzdžiui, tokiose didelėse grupėse pradedančiųjų lygis gali būti suskirstytas į du papildomus pogrupius: absoliučią pradedančiųjų grupę tiems, kurie niekada anksčiau nebuvo veikiami kinų, ir didesnę pradedančiųjų grupę tiems, kurie anksčiau išmoko kai kurie pagrindiniai kinai, bet vis tiek nepatikimi, kad galėtų bendrauti. Apskritai, mūsų studentai visi patenka į klases, atitinkančias jų lygį, kad pasiektų geriausių rezultatų.

Kur galėčiau rasti universiteto miestelio žemėlapį?

Kai atvykstate į Pekiną, " Go Abroad China komanda pateiks jums savo universiteto žemėlapį kartu su kitomis nemokamomis medžiagomis, padės jums susipažinti su universiteto kampeliu, taip pat susipažinsite su savo naująja kaimynine vietove, kur būsite jūsų programos trukmė.

Kur ir kada aš turiu kursų vadovėlius?

Vadovėliai yra įtraukti į " Go Abroad China visą Go Abroad China programos mokestį. Vadovėliai bus išleisti jums pirmąją mokyklos dieną.

Kiek studentų bus vienoje klasėje?

Vidutiniškai kiekvienoje klasėje yra 10-15 studentų. Paprastai klasės dydis neviršija 20 studentų.

Kas yra vidutinė diena, kaip?

Dauguma Kinijos kursų Pekine, Šanchajuje bus panašus pavyzdys, pavyzdžiui, kiekvieną dieną, pavyzdžiui, nuo 4 iki 6 valandų Kinijos klasėje. Be to; jūs gausite namų darbus, kuriems reikia apie dvi valandas, ir tai paprastai apima praktikuojant kinų simbolius ir peržiūrą. Tačiau, jei jūs pasirinkote Intensyvią Mandarinų programą, jūsų klasės valandos kiekvienoje klasėje padidės nuo keturių iki šešių valandų.

Ką aš mokysiu?

Na, mes skatiname mokinius mokytis kiek įmanoma, ypač todėl, kad kinų kalbos mokymasis yra daug laiko reikalaujantis procesas. Dirbdami kinų rašmenimis ir įsiminę naujus žodžius, bus greičiau, idealūs rezultatai.

Kaip bendrasis vadovas, studijų semestro metu mes tikimės, kad vidutinis studentas mokysis ir mokysis maždaug 800 naujų simbolių (tai yra 100-200 simbolių per mėnesį).

Kad tai būtų perspektyvi:

 • Žinant 200 simbolių yra pakankamas, kad išliktų pagrindiniu lygiu kasdien, ty; pristatykite save, nurodykite taksi vairuotoją, užsisakykite pagrindinį maistą ir gėrimą
 • Žinant 800 simbolių galėsite pasilikti paprastą pokalbį kinų kalba, pavyzdžiui, kalbėsim apie orą, tavo mėgiamus ir nemėgstus, apsipirkimo ir beveik be jokių pastangų pateksite į miestą.
 • Žinant 1 500 simbolių, galėsite skaityti laikraštį; nors jūs negalite atpažinti visų simbolių, vis tiek galėsite suvokti bendrą straipsnio reikšmę.
 • Žinodamas 2500-3500 simbolių, jūs esate maždaug tokiu pat lygiu, kaip vietinis Kinijos vidurinis mokinys. Šiame etape galėsite visiškai skaityti ir suprasti laikraščius ir televizijos programas bei lengvai bendrauti įvairiose temose.
 • 4500-5500 simbolių įvaldymas padaro jus lygiagrečiai su vietos kinų universiteto studentu. Tuo lygiu jūs manote, kad kalbėsite laisvai bet kurioje situacijoje, galėsite atlikti vertimą ir suprasti
 • Pasiekus 20 000-30 000 simbolių, jūs pateksite į labai nedidelę kalbų akademijos ekspertų grupę, kuri vadovaujasi labai retais žinių apie nestandartinius žodynus ir subtilumus, esančius Mandarinų kalbos kinų kalba. Nei daugelis žmonių, užsienio ir netgi vietinių, niekada nepasiekia šio lygio, tačiau bando nepakenkti!

Ar galiu gauti universiteto / koledžo kreditų už darbą, atliktą mano mandarinų kursu?

Go Abroad China iškelia dalyvius ir studentus tarptautiniu mastu akredituotuose universitetuose; todėl dauguma kitų Kinijos universitetų priima šiuos kreditus. Dauguma GAC ​​praeities dalyvių sėkmingai perleido čia uždirbtus kreditus savo pradiniams universitetams savo šalyje. Go Abroad China tikrai padės jums perkelti ir jūsų kreditinius taškus, jei laikysis kiekvieno universiteto normų ir taškų. Vis dėlto, vis tiek svarbu dvigubai patikrinti savo paskirties universitetą apie kreditų perkėlimą ir reikalavimus.

Kokia yra universiteto kvalifikacinė sistema Mandarinų kalbos programai?

Trumpalaikės programos, kurioms trunka 3 mėnesiai ar mažiau, turi tik vieną egzaminą. Ilgesnės trukmės programos, kurios yra semestras ar vieni akademiniai metai, paprastai turi vieną tarpinį ir vieną egzaminą. Paprastai pažymėjimas paprastai yra 50%, bet kiekvienas profesorius taip pat patikslins jūsų prekių ženklą pagal savo klasių lankomumą, todėl įsitikinkite, kad lankotės kiekvieną dieną ir dalyvaujate!

Kurios temos ir pamokos bus mano kurso apimtis?

Pamokos skirtos visoms kinų kalbos dalims: kalbėti, klausytis, skaityti, rašyti. Taip pat akcentuojami įgūdžiai, leidžiantys studentams pasinaudoti vietos aplinka ir bendrauti kasdieniame gyvenime. Klasėje mokiniai paprastai eina žodyną, praktikuoja skaitymą, mokosi gramatikos ir moko kinų sakinių formavimą ir struktūrą, atlieka kai kuriuos kalbinius pratimus su kitais bendraklasiais ir kt. Visi šie tyrimo aspektai užtikrins greitą kinų kalbos žinojimą.

Kiek valandų per savaitę mokysiu?

Kino kalbų kursai mūsų partnerių universitetuose ir mokyklose vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio, iš viso 20 valandų per savaitę standartinei programai. Klasės seansai yra 40-50 minučių laikotarpiu, per kurį trunka trumpa pertrauka. Studentai, kurie priima GAC ​​intensyvios Mandarin programos programą, praeina maždaug 10 valandų (jei nenorite kažko intensyvesnio) per savaitę, skirtą "vieno kėlimo" aplinkoje su patyrusiu globėju. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite GAC One on One Tutoring. Virš normalaus darbo valandų jūs turėsite namų darbus, kuriuos turėsite atlikti daugeliui dienų.

Kokie yra mokytojai ir dėstytojai?

Profesoriai yra labai patyrę vietiniai mandarinų kalba, kuriuose dėsto kinų kalbos užsieniečiai ir yra laikomi ekspertais ir labai galingi savo srityje.

Kaip sužinoti, nuo ko pradėti?

Prieš pradėdami mokytis formaliai, turėsite atlikti praktinį testą. Tai padės universitetui ir jūsų mokytojams sužinoti, kokia jūsų klasė jus supažindins, ir dabartinis jūsų kinų lygis, nepriklausomai nuo to, ar anksčiau mokėsi kinų.

Kiek laiko užtruks kinų kalba?

Jei sekite kursą nuo pradedančiojo lygio iki aukštesnio lygio pabaigos, norint pasiekti gimtojo kalbos lygį, jums reikės maždaug 3 metų. Žinoma, tai apima mokymąsi vasaros ir žiemos atostogų metu.

Tačiau visi yra skirtingi. Kai kurie žmonės mokosi greičiau nei kiti, o pradedantysis pradedantysis įveda praktinių užduočių testą, to nereikia laikyti toje pačioje lygmenyje. Galima praleisti tam tikrus lygius, jei esate greitas ir darbštus besimokantis asmuo.

Kitas dalykas, kurį reikia prisiminti, yra tas, kad nereikia eiti per visus lygius nuo pradedančiųjų iki aukštesniųjų arba kalbėti kaip gimtoji, aukštas ir pagrįstas lygis paprastai priimamas gyventi ir dirbti Kinijoje. Studentai, kurie baigia pradedančiųjų lygį, turėtų turėti galimybę kalbėtis paprasta kinų kalba.

Kokie dokumentai bus pateikti man, kai baigsiu programą?

Go Abroad China suteikia studentams sertifikatą sėkmingai baigus programą. Tiems, kurie prisijungė prie programos viename iš mūsų partnerių universitetų, kiekvienas universitetas išduos papildomą pažymėjimą.

Ar galiu atvykti, kol mano kursas prasidės?

Go Abroad China rekomenduoja studentams atvykti į nurodytas atvykimo datas kiekvienai programai, kurios yra atrinktos taip, kad turite kelias dienas apsigyventi, pradėti kurti naujus draugus ir pažinti savo vietovę! Tačiau, jei jums reikia atvykti iki nustatyto laiko, arba norite pratęsti buvimo trukmę, kai programa oficialiai baigiasi, tai gali būti išdėstyta už nedidelį papildomą mokestį.

Koks yra privataus pamokymo pranašumas?

Intensyvi Mandarinų programa siūlo individualų mokymą, kurį dauguma studentų laiko labai naudingu, kad greitai atliktų savo Mandarinų studijas. Ne visi nori mokytis klasėje, šis individualus privatus kurortinis stilius labiausiai tinka tokiems studentams. Laikui bėgant, mes nustatėme, kad studentai, kuriems sunku kalbėti ir klausytis naudos daugiau iš privataus mokymo. Be to, privatūs mokymai organizuojami taip, kad atitiktų jūsų individualų tvarkaraštį, todėl studijuoti jums patogiau. Kai kurie mokiniai nori suplanuoti savo sesijas po pietų, taip pat pasirinkti vietą, kurioje jie mėgsta, pvz., Namie, kavinėje ir tt

Kaip aš galiu gauti vizą?

Jūsų prašymo išsiuntimo iš jūsų paskirties universiteto čia, Kinijoje ir JW202 formoje, reikia gauti vizą. Šie dokumentai pateikiami " Go Abroad China " laiku, kai norite užsiregistruoti, ir sumokėjus visus programos mokesčius.

Kas bus mano privatus dėstytojas?

Mes turime privačių dėstytojų atranką tiek Pekine, tiek Šanchajuje, su kuriais mes jau keletą metų dirbo. Mes tikrai paskirsime asmenį, turintį mokymosi patirtį, gerai mokysis anglų ir kinų, pakankamai lankstus, kad atitiktų jūsų poreikius, o mokymasis taps jums malonus.

Prašau pasakykite apie "One on One" mokymo programą

"Viena visoje" kalbos programa paprasčiausiai reiškia, kad jums bus paskirtas jūsų kinų mokytojas kiekvieną dieną jums išmokti kinų pamokas. Mokytojai, kuriuos teikia mūsų organizacija, yra labai patyrę, mokėdami kinų kalbos kaip papildomos kalbos užsieniečiams, o kartais netgi gali būti kalbos mokytojai kai kuriuose labiausiai gerbiamuose universitetuose Pekine ir Šanchajuje.

Kokia yra "vieno kėlimo" mokymo struktūra?

Jūsų paties dėstytojas sukurs specialų planą, kuris padės jums greičiau ir efektyviau mokytis Kinijos. Jei esate bendras pradedantiesiems iš kinų, jūsų dėstytojas įsitikins, kad daugiausia dėmesio skiriama mandarinų kalbos pagrindams. Paprastai jūsų kursų planas apima kasdienę kalbą, kuri padės jums tokiomis aplinkybėmis: sveikinimas, pristatymas, apsipirkimas, keliavimas, klausimas apie jūsų kelią ir kt. Pradžioje žodynų ir frazių išsaugojimas bus labai svarbus mokantis kinų kalbos.

Kokia yra "vieno ant vieno" mokymo stiliaus pasirinkimo nauda?

 • Jūs gaunate daugiau specializuoto savo mokytojo dėmesio be jokių kitų žmonių dėmesio.
 • Klasės laikas yra labai lankstus; tu ir tavo dėstytojas gali aptarti tinkamą laiką savo pamokoms atlikti pagal savo tvarkaraštį.
 • "One-on-One" vėl ir vėl pasirodė esąs naudingas žmonėms, norintiems greitai mokytis labai intensyviai.
 • Jums nereikia eiti į įprastą tradicinę mokymosi klasę; jūsų pamokos gali būti jūsų namuose, kavinėse, parke ir kt. Svarbiausia, kad mokymosi patirtis būtų kuo lankstesnė, kad padėtų paspartinti mokymąsi.

Kas gali pasirinkti "One on One" mokymo programą?

Paprastai kandidatai, kurie per dieną yra gana užsiėmę ir turi dirbti ar priimti kitus įsipareigojimus, gali pasirinkti turėti privatųjį dėstytoją, kad jų pamokas būtų galima planuoti pagal jų kasdieninius tvarkaraščius.

Šis formatas taip pat naudingas žmonėms, kurie nenori mokytis įprasto mokymosi stiliaus klasėje su kitais žmonėmis, bet vietoj to pageidauja, kad privatus dėstytojas sutelktų dėmesį tik į mokinį.

Go Abroad China , paprastai kandidatai, kurie pasirinko stažuočių programą, paprastai suporuoja jas su šiomis privačiomis praktikos klasėmis.

Kokias knygas aš naudoju?

Jūsų dėstytojas bus atsakingas pasirinkti ir rekomenduoti geriausius vadovėlius, susijusius su jūsų pradine kinų kalba, kaip greitai jūs norite mokytis, ir kartu su kitais jums galinčiais nustatyti reikalavimais.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Kinijos
Go Abroad China

Paskutinį kartą atnaujinta July 25, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
4 - 48 savaites
Dieninės
Information
Deadline
Locations
Dates