Kursas: Intensyvi kinų kalba

Go Abroad China

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas: Intensyvi kinų kalba

Go Abroad China

Intensyvi kinų kalbos programa

Mūsų lanksčia galimybė mokytis kinų Kinijoje, galite eiti į mažą Kinijos mokyklą Šanchajuje, o mūsų klases pradedant kiekvieną metų pirmadienį įvairiais lygmenimis. Klasės trunka nuo pirmadienio iki penktadienio. Mūsų partnerių mokyklos mokytojai turi ilgametę patirtį ir aistrą mokyti. Visi jie gavo išsamų mokymą kinų kalbos kaip užsienio kalbos ir yra oficialiai sertifikuojami. mūsų partnerių mokykla naudoja simuliuotas kasdienes situacijas kaip pagrindinį mokymo metodą, suteikianti studentams galimybę greitai ir ramiai mokytis, kad būtų nedelsiant pritaikyta ne klasėje ir atsisakytų į testą orientuoto mokymo režimo, daugiau dėmesio skiriant intensyviems kalbos ir klausymo pratimams visoje mokymo procesas. Prieš pradėdami pamoką, įvertinsime jūsų kalbančių ir parašytų kinų kalbų lygį ir priskirsime jums klasę, atitinkančią jūsų lygį. Jei turėsite tik keletą savaičių studijuoti užsienyje Kinijoje arba galėsite gauti tik tam tikras datas iš darbo, mes galėsime pritaikyti jūsų tvarkaraštį.

Mažos klasės kalbos programa - komponentai

Sužinokite kinų Kinijoje su " Go Abroad China mažų grupių programa, kurią sudaro šios dalys:

Pagrindinės kalbos klasės

Šanchajaus ir Pekino Mandarinų programos metu bus sudarytos 4-6 valandos trukmės mandarinų kalbos kursai per parą. Pagrindinės studijų sritys yra bendrosios kinų kalbos, mandarinų kinų pradedantiesiems, verslo kinų kalbos, HSK parengimas, be to, jūs taip pat galite pasirinkti susitelkti į įstatymus, verslą

Kalbos keitimas

Mūsų Kinijos panardinimo pastangos apima keitimąsi kalbomis, kuri sujungia mūsų tarptautinius dalyvius su vietiniais gimtojomis kalbomis ir skatina abiejų šalių bendravimą. Jei nuspręsite gyventi bendrame kinų kinų bute, šis keitimasis vyksta efektyviau, tai reiškia, kad pradedama naujų draugų ir susipažįsta su Kinijos vietiniais žmonėmis. Apskritai ši programa skatina kultūrą ir socialinius mainus, ir bus labai naudinga tiems, kurie pradedantiesiems mokysis specialiai mokytis mandarinų kalbos, kai kasdien praktikuojate. Iš esmės norime, kad jūs kalbėtumėte apie Pekine, tiems, kurie liktų sostinėje. Priešingu atveju jūs galite pajusti, kaip mokytis kinų Šanchajuje su bendraklasiais ir naujais draugais.

Būstas

Go Abroad China siūlo skirtingas apgyvendinimo galimybes mūsų programos dalyviams atsižvelgiant į jų pageidavimus ir biudžetą. Švarus ir patogus, visi mūsų būsto variantai yra kruopščiai parinkti ir turi 24 valandų garantiją. Mūsų apartamentai yra įrengti su visais šiuolaikiniais patogumais. Pėsčiomis nueisite iki metro ir autobusų linijų, kurios važiuoja visame mieste. Komunalinės paslaugos ir "Wi-Fi" taip pat yra įtrauktos į būsto parinktį.

Mūsų apgyvendinimo variantai yra šie: gyventi su šeimininku iš Kinijos, pasidalinti su jaunais kinų profesionaliais, studentų bendrabučiais, privačiais apartamentais arba įprastais trijų žvaigždučių viešbutis. Sužinokite Mandariną Šanchajuje, Pekine ar Nanjing ir vis tiek mėgaukitės šiomis galimybėmis.

Kultūros pasirinkimas, socialinė veikla ir ekskursijos

Kartu su mūsų kalbos pagrindais, oficialių kursų " Go Abroad China papildomai siūlo pasirenkamus praktinius užsiėmimus ir įdomus renginius, kuriuose dalyviai gali įsitraukti. Mūsų tikslas yra išplėsti studentų supratimą apie kinų kultūrą, istoriją ir menus. Ši veikla yra plati ir aprėpia beveik visas minėtas sritis, įskaitant Kinijos kaligrafiją, tapybą, kovos menus, tradicinę kinų mediciną, kinų virtuvę. Mūsų pramogos yra įdomios ir įdomios; Ekskursijos po gidrybėmis yra žinomos Pekine ir ekskursijos po miestą; mes priimame dalyvius į Uždraustąjį miestą, vasaros rūmus ir savanorių galimybes. Taip pat gali būti siūlomos įdomios galimybės išmokti mandarino kinų ne tradicinėje klasėje.

Tinklo renginiai

Go Abroad China organizuoja įvairius verslo ir tinklų renginius, kuriuos studentai gali norėti dalyvauti. Tai suteikia naudingą platformą mūsų dalyviams išmokti tinklą Kinijoje, susipažinti su įtakingais užsienio ir Kinijos verslo atstovais iš verslo bendruomenės ir suteikti naudingų pramonės žinių. ir dabartines tendencijas.

"Total Service Pack": palaikymas ir pagalba

Go Abroad China turi išsamų ir išsamų paslaugų paketą, apimantį viską nuo prašymo išvykimo procedūros pareiškėjo šalyje, iki programos pabaigos Kinijoje. Mes siūlome visapusišką pagalbą planuojant pasirinktą programą, atvykus į oro uostą, apgyvendinti, vizų palaikymo dokumentus, visą parą teikiamą karštąją liniją ir daugelį kitų svarbių paslaugų. GAC, mes rūpinamės visa kita, o jūs tiesiog sutelkti dėmesį į studijas ir kuo geriau išnaudoti savo patirtį Kinijoje.

Beje, jūs turite galimybę mokytis kinų Pekine, mokytis Kinijos Šanchajaus ar kitų mažesnių miestų pagal prašymą. Mandarin Pekino programos bus puikios tiems, kurie nori būti šalies kultūriniame ir politiniame kapitale.

Datos

Kas įtraukta į programos mokestį?

 • APGYVENDINIMAS: Go Abroad China siūlo skirtingus būsto variantus visam laikui, kai būsite Kinijoje. Sutelkite dėmesį į savo studijas ar stažuotes, ir atliksime visą likusį. Spauskite čia, jei norite išsinuomoti būstą.
 • CHINESE LANGUAGE CURRICULUM: kiekvieną savaitę turėsite 20 valandų kinų mandarino pamokų su kvalifikuotu kalbos mokytoja Šanchajaus Mandarinų mokykloje.
 • VIZOS DOKUMENTACIJA: baigus registraciją, dalyviams suteikiami reikalingi vizos palaikymo dokumentai, reikalingi vizai įvažiuoti į Kinijos Liaudies Respubliką.
 • IŠANKSTINIO PAGALBA: prieš atvykstant į Kiniją GAC suteiks jums profesionalią ir patikimą pagalbą, kad galėtumėte išspręsti bet kokias problemas ar kitus svarbius dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš išvykstant.
 • WELCOME PACK: Atvykus į Kiniją, gausite vietinį mobilųjį telefoną su Kinijos SIM kortele, miesto žemėlapiu, transporto kortele ir kitomis orientacinėmis medžiagomis. Sužinokite daugiau apie sveikinimo paketą.
 • "FUN" VEIKLA: " Go Abroad China organizuoja reguliarią kultūrinę ir kitokią įdomią veiklą, kuria gali dalyvauti visi kandidatai.
 • TRANSPORTAVIMAS: oro uoste (nuo 9 iki 20 val. Pekinas arba 100 JAV dolerių bus imamas mokestis, jei nenurodyta kitaip)
 • 24/7 DARBUOTOJŲ PALAIKYMAS: jei turėtumėte susidurti su bet kokiomis problemomis ir kritinėmis situacijomis per savo buvimo vietą Kinijoje, mes visada raginame jus padėti.
 • SERTIFIKAVIMAS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO
* Visos kainos USD
PASTEBĖTI
 • Standartinė programa apima 20 akademinių valandų per savaitę, o intensyvus kursas siūlo 25 valandas. Intensyvaus ugdymo programa tinka studentams, siekiantiems greitai tobulėti ir greitai įgyti kinų kalbos. Standartinė programa skirta tiems, kurie nori mokytis lėčiau, ir norėtų derinti mokymąsi su laisvalaikiu.
 • Programos paraiškos pateikimo terminas yra dvi savaites iki programos pradžios.
 • Laiko ir programos tvarkaraštis yra lankstus. Atvyksime ir pasilikime Kinijoje, imsimės visų reikalingų priemonių.
 • Pavyzdžiui, kiekviena programos dalis, pvz., Apgyvendinimas, gali būti neprivaloma, jei pareiškėjas paruošė savo būstą. Išskirtų komponentų kaina bus atimama iš galutinės pakuotės kainos. Mes taip pat galime suteikti asmeniui individualią programą, pagrįstą jūsų konkrečiu reikalavimu. Galima įsigyti tik "Homestay" programą.
 • Papildomos kalbos klasės mokesčiai yra 30 JAV dolerių per valandą (už pamokų klasę) ir 25 JAV doleriai už valandą (mažoms klasėms).
 • Sužinokite apie Kiniją kalbos, žmonių, maisto, kultūros ir ins
Visi kiti klausimai ar reikalavimai, prašome susisiekti su mumis adresu inquiry@goabroadchina.com
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Kinijos
Go Abroad China

Paskutinį kartą atnaujinta October 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
2 - 48 savaites
Dieninės
Price
Kaina
1,820 USD
2 savaičių pilnas aptarnavimas namuose.
Information
Deadline
Locations
Dates