Read the Official Description

IŠVADA ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VALDYMO PROGRAMA

Žmogiškųjų išteklių valdymo vaidmuo vystėsi tam, kad padėtų organizacijoms pasiekti savo strateginius tikslus ir pagerinti jų verslą. Ši programa orientuota į centrinius gebėjimus, kuriuos išskiria pagrindinės HR atstovybės, kurios yra esminės dabartiniams ar būsimiems HR specialistams, vadovams, vadovams, prižiūrėtojams ir tarnybos tarnyboms, norinčioms padidinti savo gyvybingumą, konkrečiai bendradarbiaujant su žmogiškųjų išteklių valdymu daugelyje asociacijų . Ši programa buvo sukurta siekiant suteikti dalyviams įgūdžių rinkinį ir sistemą, reikalingą labiau specializuotai ir pažangiai koncentracijai. Naudodamiesi skaitymais, paskaitomis, grupių pristatymais ir realių atvejų tyrimais, dalyviai gaus daugiau supratimo ir supratimo apie žmogiškųjų išteklių valdymo koncepcijas ir klausimus. Be to, jie galės be galo stengtis stipriai įsitraukti į darbuotojus organizacijos viduje ir padėti lyderiams išvengti prastėjimo ir strateginių prevencinių priemonių, kad organizacija galėtų klestėti ir veiksmingai konkuruoti. Ši programa suteiks dalyviams pagrindinį pasirengimą šiai greitai besikeičiančiai aplinkai.

Asmeninis poveikis

 • Gauk visapusišką žmogiškųjų išteklių valdymo terminijos, sąvokų ir principų supratimą
 • Sužinokite, kaip kurti ir įgyvendinti žmogiškųjų išteklių valdymo politiką, kuri remia organizacijos strateginį planą ir augimą
 • Išmokite kurti žmogiškųjų išteklių valdymo praktiką, kuri pagerina organizacijos gebėjimą pritraukti, motyvuoti, plėtoti ir išlaikyti efektyvius darbuotojus
 • Pagerinti vadovavimo gebėjimus, įgyjant žinių apie strategines koncepcijas, kurios leistų aktyviau dalyvauti formuojant strategiją organizacijoje
 • Suprasti pagrindinius aukštos kokybės darbo principus ir kritiškai peržiūrėti ryšius tarp veiklos rezultatų ir žmogiškųjų išteklių valdymo praktikos.

Mokymo metodika

GBNTC siūlo daugybę meistriškumo klasių, kurie kartu užbaigia programą. Kiekvieną meistriškumo klasę sudaro trumpos paskaitos, atvejų studijos, praktiniai užsiėmimai, grupinės diskusijos, tinklų sujungimas su pramonės kolegomis ir patirties supratimas. Mokymo priemonės, naudojamos rengiant šias sesijas, yra naujausios geriausios pramonės praktikos pavyzdžiai, generalinio direktoriaus balso apklausos, pramonės poveikio analizė ir rinkos stebėjimai. Sesijos yra sudėtingos ir praktiškos, jie siūlo žinias, integruotas su naujausiomis technologijomis, kur tik tinka.

Programos apžvalga

Personalo vadovų verslo strategija (2 dienos)

Pasaulinėje ekonomikoje, aprašytoje pagal pritaikymą, greitį ir greitą vystymosi tempą, galingas žmogiškųjų išteklių valdymas (HRM) yra labai svarbus vaisingam sistemos vykdymui. Organizacijos pagrindinis turtas yra jų darbuotojai; jų žinias, įgūdžius ir santykius. Įprasti operatyviniai HR pionieriai pastaraisiais dešimtmečiais pastebimai dramatiškai pasikeitė. Vis dažniau verslo asociacijos pradėjo pripažinti žmogiškųjų išteklių valdymą kaip pagrindinį specialųjį padalinį, kuris turi didžiulę įtaką siekdamas įmonių tikslų. HR vyriausieji pareigūnai renkasi svarbius įsipareigojimus pagrindiniame sprendimų priėmimo procese ir svarsto visus dalykus, jie vis labiau stengiasi įrodyti savo patikimumą ir išreikšti reikalingus gebėjimus, tvirtai suvokdami pagrindines idėjas, modelius ir dialektus verslas ir metodika. Šiame meistriškumo klasėje yra nuodugniai išnagrinėtos strateginės priemonės, pagrindai ir mąstys, kuriuos vadovai ir konsultantai naudoja, kad dalyviai galėtų suplanuoti verslo kalbą ir strategiją, kad jie galėtų efektyviai bendrauti aukščiausio lygio organizacijoje. Šis meistriškumo kursas leis dalyviams išplėtoti lyderystės gebėjimus, palengvinant ir nustatant strategines koncepcijas, kurios vaidina aktyvų vaidmenį kuriant žmogiškųjų išteklių strategiją organizacijoje.

Kuriant ir palaikant aukštų komandų komandas (2 dienos)

Kadangi įmonės ir toliau kovoja su aštriu mūšiu už jų išlikimą šioje konkurencingoje technologijoje, įterptoje rinkos erdvėje, turinčios aukšto lygio komandas gali pakeisti skirtumą ir suteikti organizacijoms pirmaujančią poziciją. Didelę veikiančią komandą sudaro tiksliniai asmenys, turintys papildomų įgūdžių ir kompetencijų, kurie gali bendradarbiauti, kurti naujoves ir nuolat teikti kokybiškus rezultatus. Šis meistriškumo kursas suteiks išskirtinį dalykų derinį kartu su eksperimentiniais pratimais, kad dalyviai galėtų įgyti praktinės patirties kurdami ir vadovaujant komandoms įvairiose situacijose. Tai padės jiems ištirti:

 • Veiksniai, skatinantys aukštą darbo kultūrą
 • Komandos kūrimo gyvavimo ciklas ir bendri etapai
 • Priežastys, susijusios su komandos suskaidymu ir disfunkcija
 • Komandos formavimo būdai, sukurti konkretiems tikslams pasiekti

Konfliktų sprendimas ir derybos (2 dienos)

Ši mokymo programa aptars įvairias konfliktų rūšis ir rūšis, su kuriais susiduria verslas, ir moko žmogiškųjų išteklių pareigūną, kaip įveikti konfliktus kaip gyvenimo dalį, kad jie galėtų kuo geriau išnaudoti kiekvieną situaciją ir panaudoti ją kaip mokymosi galimybę , vadovavimo galimybė arba galimybė verslo situaciją paversti kažkuo geriau. Konfliktas gali atsirasti dėl prieštaraujančių tikslų ar prioritetų. Tai taip pat gali atsitikti, kai trūksta bendrų tikslų. Konfliktas taip pat gali vystytis su asmenybėmis, menkais ištekliais, stiliumi ir vertybėmis. Jūs taip pat sužinosite, kaip naudoti veiksmingus derybų metodus, kad galėtumėte dirbti, kad būtų naudingos visos situacijos.

Koučingo ir konsultavimo principai ir praktika (2 dienos)

Efektyvus ir efektyvus treniruotės ir konsultavimo metodai bei praktika yra labai svarbūs verslui. Ši mokymo programa suteiks žmogiškųjų išteklių darbuotojui galimybę išmokti ir praktikuoti šiuos metodus vieni su vienu ir komandos nustatymus, kad padėtų sustiprinti savo įgūdžius kaip vadovo ir trenerio traukinio treneris.

Duomenų pagrįstų sprendimų priėmimas HR: "Analytics", metrika ir rezultatų kortelės (2 dienos)

Kadangi vis didėjančios ir vidutinio dydžio organizacijos ir toliau vykdo ERP sistemas, kurios sugeria ir saugo informacijos asortimentą, žmogiškųjų išteklių ekspertai turi daugiau pastebimų pajėgumų, nei bet kuriuo kitu laiku, norėdami pasinaudoti šia informacija, kad galėtumėte pasirinkti pasirinkimą. Tačiau atsižvelgiant į šį scenarijų ekspertai palaipsniui susiduria su šiomis užklausomis:

 • Kokia informacija?
 • Be to, kokie pasirinkimai?
 • Kaip jūs sukursite sistemas, kurios paskatins geresnį pasirinkimą ir suteiks galimybę numatyti ir šalinti problemas?

"HR Analytics" gali pasiūlyti tam tikrą pagalbą, atsakydama į šias užklausas. Ši meistriškumo klasė skirta žmogiškųjų išteklių valdytojams, siekiant išlaikyti žingsnį į priekį konkurencijai ir sužinoti, kaip naudoti veiksmingą žmogiškųjų išteklių analitikų iniciatyvą, kuri maksimaliai padidintų žmogiškojo kapitalo įžvalgas strateginiam žmogiškųjų išteklių sprendimui. Dalyviai išmokys būdų rinkti ir naudoti šiuos duomenis, kad galėtų kuo veiksmingiau atlikti vertinimą organizacijos naudai ir plėtoti talentą organizacijoje.

Įvairovė ir įtrauktis praktikoje (2 dienos)

Įvairovė ir įtrauktis (D

Efektyvių komunikacijos įgūdžių tobulinimas vadovams ir vadovams (2 dienos) Ši mokymo programa apmokys žmogiškųjų išteklių darbuotojus, kad būtų sutelktas dėmesys į veiksmingą ryšį tarp vadovų, priežiūros institucijų, darbuotojų ir mūsų klientų, kad jūsų verslas taptų efektyvesnis ir efektyvesnis , ir žymiai našesnė. Kiekviename versle yra būtina bendrauti su kitais, kad šis verslas būtų sėkmingas, tačiau šiam verslui yra nustatyta sėkmė. Būtinybė bendrauti gali būti supakuota į žmogaus perspektyvą, jo motyvaciją, profesinius standartus ir net jo asmenybę.

Kurti naujų darbuotojų atrankos, orientavimo ir mokymo programą (2 dienos)

Ši mokymo programa nuodugniai išnagrinės veiksmingo darbuotojų atrankos procesą, kuris padės jūsų verslui pritraukti, orientuotis ir apmokyti naujus darbuotojus. Sutelkiant dėmesį į išsamų "žmonės-ateities" sąvokos supratimą, veiksmingus atrankos procesus, darbuotojų įtraukimą ir darbo jėgos suderinimą, jūs nustatysite, ką jums reikia padaryti, kad pagerintumėte savo įmonės pasirinkimą, orientavimą ir mokymo programas.

Strateginių ir veiksmų planų rengimas (2 dienos)

Strateginių planų ir veiksmų planų kūrimas ir įgyvendinimas įmonėse skiriasi jų metodais. Ši mokymo programa parodys, kaip žmogiškųjų išteklių pareigūnai gali kurti verslo planus aktyviai dalyvaujant kitiems vadovams ir jų darbuotojams. Naudodami patikrintą ir veiksmingą verslo plano metodiką, jūs parengsite savo verslo viziją, misiją, tikslus, strategijas ir veiksmų planus.

Veiksmingų veiklos vertinimo procesų kūrimas (2 dienos)

Ši mokymo programa dirbs su žmogiškųjų išteklių pareigūnais, kad parengtų keletą veiklos vertinimo priemonių, vadovaudamiesi įdarbinimo, valdymo ir motyvuojančios protingo, darbo jėgos suderinimo ir darbuotojų įtraukimo principais ir praktika. Dalyviai kuria ir vertina skirtingų vertinimo metodikų efektyvumą ir rengia priemones, kurios labiausiai būtų taikomos skirtingiems organizacijos lygmenims.

Rezultatų gavimas per talentą Valdymas (3 dienos)

(Ši meistriškumo klasė siūloma liepos 26 d.) Visiems žmonėms ir verslo lyderiams visada yra svarbu įdarbinti ir išlaikyti geriausius talentus. Mes turime kuo efektyviau valdyti įmonės talentą, nes tai yra įmonės sėkmės raktas. Siekiant išlaikyti įmonę, reikia integruoto ir sistemingo požiūrio pritraukiant, kuriant, įtraukiant ir išlaikant kritinius talentus. Šis meistriškumo kursas padės dalyviams gauti įvairią įžvalgą, kuri bus naudinga visai organizacijai. Jie išsiaiškins organizacijos pagrindinius talentų valdymo iššūkius ir pristatys sprendimus, kurie gali būti naudojami šiems klausimams įveikti. Šiame modulyje taip pat bus išnagrinėtos dabartinės tendencijos ir pademonstruotos įvairios talentų praktikos ir procesai, kurių reikia siekiant suderinti ir sukurti veiksmingą organizacinės sėkmės sprendimą taikant talentų valdymo principus.

HR

Vienas iš pagrindinių sėkmingai veikiančių organizacijų sėkmės faktorių yra pirmasis jų žmonėms. Šiandien žmogiškųjų išteklių valdytojai susiduria su sunkumais siekdami sukurti veiksmingus, veiksmingus ir paprastus, tačiau galingus sprendimus žmonėms. Tačiau vis dar sunku nustatyti tikslią Žmogiškųjų išteklių funkcijos indėlį siekiant šių tikslų. Veiksminga žmogiškųjų išteklių strategija numato gaires, kurios sukuria vertę per organizacijos darbo jėgą. Jame taip pat pateikiamos gairės, kaip organizacija gali sekti konkurentus dėl naujų talentų arba išsaugoti esamus talentus. Šios gairės gali apimti įvairias problemas, pvz., Įgūdžius ir kompetencijas, kurios yra labiausiai svarbios siekiant būsimų tikslų ir tikslų, kaip paskatinti talentą (augti ar pirkti) ir kaip kurti ir palaikyti aukštos kokybės kultūrą. Ši meistriškumo klasė apims ir supažins dalyvius su metodais, reikalingais vairuoti ir išlaikyti verslo veiklą, nustatant teisingus žmogiškųjų išteklių pajėgumus ir nuolat tobulinant veiklos kompetenciją.

Organizacijos strategija pertvarkant organizaciją (2 dienos)

Organizacija auga, kai yra pusiausvyra tarp jos verslo strategijos ir konteksto, kurį ji sukuria žmonėms. Ilgalaikė organizacinė sėkmė reikalauja suderinti žmones su verslo strategija. Žmogiškieji ištekliai atlieka šį vaidmenį organizacijoje, tačiau dažnai trūksta galimybės sujungti žmones ir veiksmingai tvarkyti. Kai keičiasi verslo strategija, žmogiškųjų išteklių funkcija susiduria su didžiulėmis problemomis. Stiprios partnerystės įgūdžių ugdymas su verslo lyderiais ir sudėtingų pokyčių procesų valdymas yra vis svarbesnis. Šis meistriškumo kursas skirtas atnaujinti dalyvius su naujausiais žmogiškųjų išteklių temų mąstymais ir tyrimais ir tikimasi sustiprinti jų asmeninius įgūdžius. Dalyviai išmokys taikyti konkurencinį pranašumą per HR ir suderins strategijas su verslo tikslais. Jie galės susikoncentruoti į darbo aplinkos ateitį ir pasirengti pokyčiams.

Darbuotojų išlaikymas (2 dienos)

Darbuotojų išlaikymo klausimas buvo nuolatinė dilema nuo pat verslo atsiradimo. Ankstesni tyrimai parodė, kad vienas iš trijų asmenų yra nusivylęs dabartinėmis darbo sąlygomis ir gali palikti geresnes pozicijas, nes pinigų padėtis nuolat didėja. Efektyvios verslo asociacijos pripažįsta, kad darbuotojų išlaikymas yra būtinas siekiant valdyti jų vadovavimą ir augimą komerciniame centre. Šiandienos rinkoje traukiant, įsigyjant ir palaikant aukšto rango darbuotojus, visoms asociacijoms kyla sunkumų valdyti gebėjimus visais lygmenimis. Atsižvelgiant į didėjantį talento trūkumą, kai kurios įmonės gali sau leisti ignoruoti darbuotojų išlaikymo strategijas. Šis meistriškumo kursas pateikia vadovams strategijas ir pasiūlymus, kaip vidutinę organizaciją paversti itin produktyvia. Dalyviai gaus supratimą apie vadovavimo įgūdžius, reikalingus išlaikyti darbuotojus. Jie sugebės įgyvendinti organizacijos išlaikymo strategijas, kurti galingas darbuotojų orientavimo programas, kurti ir naudoti darbuotojus, kad atitiktų jų interesus, kad juos ilgiau laikytų organizacijoje.

Kaip verslo procesų tobulinimas gali dar labiau pagerinti darbuotojų dalyvavimą (2 dienos)

Ši mokymo programa glaudžiai bendradarbiaus su Žmogiškųjų išteklių skyriaus pareigūnų programos dalyviais, siekdama plėtoti veiksmingus verslo ir nuolatinio kokybės tobulinimo procesus, kuriems reikalingas darbuotojų įsitraukimas ir įtraukimas siekiant tobulinti įvairius verslo procesus. Dalyviams bus pasiūlyta pasirinkti verslo procesus savo organizacijose, kurios bus tobulinamos mokymo programos metu. Šiai programai bus naudojamos įvairios BPI ir CQI proceso priemonės.

Kaip priimti geresnius sprendimus suprasti sprendimų priėmimo stilių (2 dienos)

Ši mokymo programa parodys Žmogiškųjų išteklių darbuotojui, kaip motyvuoti darbuotojus geriau, padėti jiems greičiau priimti sprendimus, paskatinti kitus vadovus ir darbuotojus labiau prisidėti prie jų rekomendacijų, suprasti geriausius būdus, kaip vadovai ir personalas sprendimus priima tiksliai, ir didinti jų gebėjimą padėti vadovams ir darbuotojams pasiekti savo tikslus.

Tarpininkavimas ir konfliktų sprendimas (2 dienos)

Šiuolaikiniame gyvenime esminiai konfliktų sprendimo gebėjimai. Verslo, viešųjų įstaigų ir teisės specialistai vis dažniau tikisi, kad jie veiks taip, kaip bendradarbiaudami, ir spręsti ginčus nedelsiant ir teismo proceso sąskaita. Šis meistriškumo klasė sujungia tiek teorinius, tiek praktinius elementus. Dalyviai galės tinkamai pritaikyti specializuotas žinias ir praktinius meditacijos bei derybų įgūdžius organizacijoje. Meistrų klasė remiasi dabartine praktika sprendžiant konfliktus nuo mažų individualių ginčų iki didelių, tarptautinių ir daugiapartinių konfliktų. Tai suteikia dalyviams išsamius tyrimus giliuose konfliktuose ir tarpkultūrinėse konfliktų sprendimo srityse.

Vadybininkas kaip treneris (2 dienos)

Ši mokymo programa apmokys žmogiškųjų išteklių pareigūną traukinyje, kuriame bus trenerio formatas, kad išmoktų mokyti kitus vadybininkus kaip vadovo trenerius, kad jie galėtų padidinti savo valdymo efektyvumą ir efektyvumą savo organizacijoje. Ši programa pabrėžia kiekvieno darbuotojo sugebėjimą identifikuoti ir padidinti savo gamtinius talentus ir stipriąsias puses taip, kad atitiktų tai, kas jie yra ir kam jie turi tapti, ir išmokti panaudoti šiuos talentus, kad būtų sukurtos ir įgyvendinamos veiksmingos valdymo metodikos ir principai jų organizacijoje.

Valdymo ir vadovavimo darbo grupė (2 dienos)

Ši mokymo programa mokys žmogiškųjų išteklių pareigūną, kad nustatytų valdymo įgūdžius, kuriuos kiti vadovai turi sukurti, išlaikyti, valdyti, vadovauti ir motyvuoti darbo grupes savo versle. Šioje diskusijoje pagrindinė tema - nuolatinis ir efektyvus bendravimas nuolatinių pokyčių atmosferoje, taip pat supratimas, kaip pagerinti darbo jėgos suderinimą ir darbuotojų įtraukimą, ir toliau aptars, kaip sukurti komandą ir išlaikyti ją.

Kultūros valdymas visame pasaulyje (3 dienos)

(Šis meistriškumo kursas vyks spalio 18 d.) Globalizacija iš naujo apibrėžė kraštovaizdį, skirtą valdyti ne tik sienas, bet ir keisti, ir konkuruoti. Šioms problemoms spręsti atsirado tarpvalstybinė, pradinė verslo forma. Iš didėjančio efektyvumo ir organizacinio lankstumo sukuriant išsamius mokymosi gebėjimus, tarptautinė organizacijų forma turi nuolat vystytis, kad išliktų konkurencinga. Pokyčių tempas ir jo besikeičianti inova cija lemia tarptautinės įmonės fakulteto augimą ir vykdymą. Technologijos, dereguliavimas ir ekonominės grėsmės kelia dar didesnę tarptautinių įmonių verslo aplinką. Šiame meistriškumo klasėje bus nagrinėjamos tarptautinės organizacijos ypatybės, jos plėtra, operacijos ir strateginis vykdymas sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje. Pasibaigus šiam moduliui, dalyviai galės identifikuoti, analizuoti ir išspręsti problemas, susijusias su valdymu tarpvalstybiniu mastu.

Strateginis žmogiškojo kapitalo valdymas (2 dienos)

Buvo matyti, kad žmogiškasis kapitalas tampa vis svarbesnis siekiant sėkmingo verslo. Šiandienos lyderiai turi suprasti esmines praktikas ir nustatyti žmogiškojo kapitalo sistemos spragas ir suderinti juos su organizacijos sėkme. Ši meistriškumo klasė padės dalyviams sustiprinti jų supratimą apie žmogiškąjį kapitalą, siekiant padėti jiems plėtoti kaip veiksmingą organizacinį lyderį ir suteikti jiems gerus žmogiškojo kapitalo principus, siekiant priimti geresnius sprendimus apie talentą jų organizacijose. Dalyviai supras strateginį žmogiškojo kapitalo valdymo sistemą, strateginį derinimą ir darbo jėgos planavimą bei diegimą, ir kaip panaudoti šiuos duomenis, siekiant prisidėti prie aukšto lygio organizacinės kultūros.

Atrankos principai ir geriausios praktikos pavyzdžiai (2 dienos)

Atrankos principai daro įtaką asociacijos žmogiškųjų išteklių praktikai. Atranka - tai duomenų rinkimo procedūra, pagal kurią nustatomas tinkamas kandidatų įdarbinimo kriterijus. Šiame meistriškumo klasėje bus pristatytas istorinis darbuotojo pasirinkimas ir bus išnagrinėti atrankos modeliai, atrankos įrenginiai ir naudingumo bei patvirtinimo modeliai. Šie klausimai bus aptariami ir aptariami atsižvelgiant į teisėtus įsipareigojimus sukurti lygias įsidarbinimo galimybes. Dalyviai bus susipažinę su patarimais, priemonėmis ir metodais, kurie jiems reikalingi, norint padėti jiems pasirinkti geriausius tinkamus kandidatus atitinkamoms darbo vietoms ir daryti reikšmingą įtaką organizacijai, taip pat gauti naudos pareiškėjams.

Kas turėtų dalyvauti

Vyriausiasis vadovybs (privatus ir valstybinis sektorius), įskaitant:

 • Pirmininkai ir valdybos nariai
 • Vyresnieji personalo specialistai
 • Žmogiškųjų išteklių vadovai ir direktoriai
 • HR departamentas. Vadovai ir generaliniai direktoriai
 • Žmogiškųjų išteklių valdytojai ir prižiūrėtojai
 • HR specialistai
 • Verslo padalinio vadovai
 • HR verslo partneriai
 • Sprendimų priėmėjai ir verslo savininkai
 • Konsultantai
Program taught in:
Anglų

See 9 more programs offered by GBN Training Centre »

Last updated June 22, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
44 dienų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019