Kursas: HSK programa

Go Abroad China

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas: HSK programa

Go Abroad China

HSK programos apžvalga

"HSK", žinomas kaip "Hanyu Shuiping Kaoshi" kinų kalba, yra standartinis kinų kalbos mokėjimo testas ne gimtoji kinų kalbos, pavyzdžiui, užsieniečiai ir užsienio kinų. Pagrindinis HSK tikslas yra įvertinti standartinio mandarino lygį, kurį išmoko. Šiuolaikinis HSK testas prasideda nuo pirmojo lygmens iki lygio 6. Švietimo ministerija Kinijoje jau seniai patvirtino HSK testą, be to, ji yra tarptautiniu mastu pripažinta šiuolaikinės kinų kalbos kvalifikacija.

Užsieniečiams HSK kvalifikacija yra svarbi šiais būdais:

 • Kai pažįstate savo kinų kalbos mokėjimo lygį, galite jį panaudoti, norėdami rasti gerą darbą Kinijoje ar net už jos ribų.
 • Jūs galite lengvai užsiregistruoti į Kinijos universitetą, net padidinsite galimybę išvykti stipendiją ateiti į Kiniją mokytis.
 • Kalbėdamas kinų kalbos, labai patogu bendrauti, kurti tinklus ir kurti vertingus verslo ryšius su Kinijos žmonėmis.
 • Galimybės yra platesnės, kai kalbama daugiau nei viena kalba, ypač todėl, kad Kinijos įtaka toliau auga visame pasaulyje.

" Go Abroad China mes siūlome prieinamą, labai veiksmingą ir išsamų HSK pasiruošimo kursą, kuris gali būti priimtas kaip vasaros kalbos programa arba bet kuriuo kitu metu. Šiame kurse rasite pagrindinę kinų kalbą, žodinę kinų kalbą, išmokysime geriausius metodus, kuriuos galėsite panaudoti, kad pasiektumėte aukščiausias įmanomas teigiamas įvertinimo vietas šiame bandyme, pristatysime klastingus testus, kad lėtai susipažintumėte su tokio tipo egzaminas. Turinys, kurį studijuosite, yra klausymasis, skaitymas ir parafrazavimas, gramatika, rašymas; visi šie aspektai yra svarbūs ir yra HSK testo dalis.

GAC parengė HSK pasiruošimo programą, todėl dalyviai turi lankyti klases 5 dienas per savaitę paprastai keturias valandas per dieną. Programos trukmė galų gale priklauso nuo studentų, tačiau paprastai laikas gali būti mėnesį, 3 mėnesius ir šešis mėnesius, nes pareiškėjas gali nuspręsti dėl savo pradžios, mums reikia tik mėnesio iš anksto pranešti, kad viskas būtų paruošta tau.

Kitos Go Abroad China HSK parengimo kursų " Go Abroad China funkcijos yra šios:

 • Klasės stilius gali būti vienas su vienu mokymu arba mažos klasės formatu.
 • Lankstumas pagal tvarkaraštį; mokiniai gali su mokytoju susitarti dėl tikslaus dienos laiko grafiko.
 • Mes priimame absoliučius pradedančiuosius, žmones, kurie anksčiau buvo įžengę į kinų kalbas ir tt
 • Studijų valandos yra 4-6 valandos per parą, tačiau studentai tikisi papildomų pastangų namų darbams.
 • Iš anksto atrinkti dėstytojai, turintys ilgametę profesinę patirtį, mokantys kinų kalbos kaip užsienio kalbos.
 • Nemokamos ekskursijos po ekskursijas po miestą, ekskursijos ir kita veikla.
 • Nakvynės namuose yra bendrabutis su kinų kambario baldais.

HSK programa - komponentai

Išvykimo Go Abroad China HSK parengimo programos komponentai yra tokie:

Pagrindinės kalbos klasės

GAC HSK parengimo kursas susideda iš 4-6 valandų klasės laiko per dieną. Pagrindinės studijų sritys yra bendrosios kinų, verslo kinų, be to, jūs taip pat galite pasirinkti susitelkti į įstatymus, verslą

Kalbos keitimas

Kalbos mainai sujungia mūsų tarptautinius dalyvius su vietiniais gimtojomis kalbomis ir skatina abiejų šalių bendravimą. Jei nuspręsite gyventi bendrame kinų kinų bute, šis keitimasis vyksta efektyviau, tai reiškia, kad pradedama naujų draugų ir susipažįsta su Kinijos vietiniais žmonėmis. Apskritai ši programa skatina kultūrą ir socialinius mainus; tai taip pat gali būti būdas išmokti nemokamai kalbėti kinų kalba ir išsiaiškinti, kaip elgtis kalba.

Būstas

Go Abroad China siūlo skirtingas apgyvendinimo galimybes mūsų programos dalyviams atsižvelgiant į jų pageidavimus ir biudžetą. Švarus ir patogus, visi mūsų būsto variantai yra kruopščiai parinkti ir turi 24 valandų garantiją. Mūsų apartamentai yra įrengti su visais šiuolaikiniais patogumais. Pėsčiomis nueisite iki metro ir autobusų linijų, kurios važiuoja visame mieste. Komunalinės paslaugos ir "Wi-Fi" taip pat yra įtrauktos į būsto parinktį.

Mūsų apgyvendinimo variantai yra šie: gyventi su šeimininku iš Kinijos, pasidalinti su vienos šeimos kinija, privačiais apartamentais arba įprastais trijų žvaigždučių viešbutis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų būsto rūšis, spustelėkite " Go Abroad China Housing".

Kultūros pasirinkimas, socialinė veikla ir ekskursijos

Kartu su mūsų kalbos pagrindais, oficialių kursų " Go Abroad China papildomai siūlo pasirenkamus praktinius užsiėmimus ir veiklą, kuria dalyviai gali įsitraukti. Mūsų tikslas yra išplėsti studentų supratimą apie kinų kultūrą, istoriją ir menus. Ši veikla yra plati ir aprėpia beveik visas minėtas sritis, įskaitant Kinijos kaligrafiją, tapybą, kovos menus, tradicinę kinų mediciną, kinų virtuvę. Mūsų pramogos yra įdomios ir įdomios; Ekskursijos po gidrybėmis yra žinomos Pekine ir ekskursijos po miestą; mes priimame dalyvius į Uždraustąjį miestą, vasaros rūmus ir savanorių galimybes. Taip pat gali būti siūlomos įdomios galimybės išmokti mandarino kinų ne tradicinėje klasėje. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite " Go Abroad China . Kalbant apie pragyvenimo išlaidas Kinijoje, turėsite finansuoti savo asmenines išlaidas, įskaitant maitinimą ir kitas pramogas. Tačiau įstojant į bet kurią iš anksto suplanuotų savaičių veiklą nemokama!

Tinklo renginiai

Go Abroad China organizuoja įvairius verslo ir tinklų renginius, kuriuos studentai gali norėti dalyvauti. Tai suteikia naudingą platformą mūsų dalyviams išmokti tinklą Kinijoje, susipažinti su įtakingais užsienio ir Kinijos verslo atstovais iš verslo bendruomenės ir suteikti naudingų pramonės žinių. ir dabartines tendencijas.

"Total Service Pack": palaikymas ir pagalba

Go Abroad China turi išsamų ir išsamų paslaugų paketą, apimantį viską nuo prašymo išvykimo procedūros pareiškėjo šalyje, iki programos pabaigos Kinijoje. Mes siūlome visapusišką pagalbą planuojant pasirinktą programą, atvykus į oro uostą, apgyvendinti, vizų palaikymo dokumentus, visą parą teikiamą karštąją liniją ir daugelį kitų svarbių paslaugų. GAC, mes rūpinamės visa kita, o jūs tiesiog sutelkti dėmesį į studijas ir kuo geriau išnaudoti savo patirtį Kinijoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite " Go Abroad China Total Service Pack".

HSK lygiai

Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) yra labiausiai paplitęs standartizuotas nacionalinis testas, naudojamas norint nustatyti, ar kalbos yra gimtoji kalba kinų kalba. Visi kinų universitetai priima šį testą, kad įvertintų užsienio studentų registraciją. Be to, šis testas reikalingas kelioms Kinijos bendrovėms, ieškančioms užsienio darbuotojų.

Kalbos lygisDatos

Kas įtraukta į programos mokestį?

 • APGYVENDINIMAS: Go Abroad China siūlo skirtingus būsto variantus visam laikui, kai būsite Kinijoje. Sutelkite dėmesį į savo studijas ar stažuotes, ir atliksime visą likusį.
 • DARBO VIETOVĖ: "GAC" padeda išgyventi savo svajonių praktiką, pateikdamas jus Kinijoje ar tarptautinėje kompanijoje, įsikūrusioje čia.
 • CHINESE LANGUAGE CURRICULUM: turėsite 5 valandas kinų pamokų per savaitę su kvalifikuota kalba specialistu.
 • VIZOS DOKUMENTACIJA: baigus registraciją, dalyviams suteikiami reikalingi vizos palaikymo dokumentai, reikalingi vizai įvažiuoti į Kinijos Liaudies Respubliką.
 • IŠANKSTINIO PAGALBA: prieš atvykstant į Kiniją GAC suteiks jums profesionalią ir patikimą pagalbą, kad galėtumėte išspręsti bet kokias problemas ar kitus svarbius dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš išvykstant.
 • WELCOME PACK: Atvykus į Kiniją, gausite vietinį mobilųjį telefoną su Kinijos SIM kortele, miesto žemėlapiu, transporto kortele ir kitomis orientacinėmis medžiagomis.
 • "FUN" VEIKLA: " Go Abroad China organizuoja reguliarią kultūrinę ir kitokią įdomią veiklą, kuria gali dalyvauti visi kandidatai.
 • TRANSPORTAVIMAS: oro uoste (nuo 9 iki 20 val. Pekinas arba 100 JAV dolerių bus imamas mokestis, jei nenurodyta kitaip)
 • 24/7 DARBUOTOJŲ PALAIKYMAS: jei turėtumėte susidurti su bet kokiomis problemomis ir kritinėmis situacijomis per savo buvimo vietą Kinijoje, mes visada raginame jus padėti.
 • SERTIFIKAVIMAS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO
* Visos kainos USD
PASTABA:
 • Specialiosios programos pradžios ir pabaigos datos yra labai lanksčios; kaip klientas gali nuspręsti, kada norėsite pradėti. Prašome pranešti mums apie vieną mėnesį iš anksto, kad galėtume atlikti Jums visus reikalingus veiksmus.
 • Mes reikalaujame FULL mokėjimo už mėnesį iki atvykimo.
 • Go Abroad China pasilieka teisę pakoreguoti aukščiau nurodytas kainas pagal bet kokius papildomus kandidato reikalavimus. Vėlyvas mokėjimas gali sukelti papildomų išlaidų.
Visi kiti klausimai ar reikalavimai, prašome susisiekti su mumis adresu inquiry@goabroadchina.com
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Kinijos
Go Abroad China

Paskutinį kartą atnaujinta July 25, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
2 - 12 savaites
Dieninės
Price
Kaina
1,780 USD
2 savaičių pilnas aptarnavimas namuose.
Information
Deadline
Locations
Dates