Kursas: Grafinio dizainerio įrankiai. Kurkite, retušuokite ir pateikite naudodami „Adobe Suite“

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Adresas Quique López ir Valeria Dubin
Trukmė // Valandos 2020 m. Rugsėjo 7-18 d. (36 val.)
Nuo 16:30 iki 21:15 (išskyrus 11 ir 16 dienomis)
Lygis Įvadas / Vidutinis
Kalba Ispanų kalba
Kaina 680 eurų. Į ELISAVA studentams taikoma speciali 25% nuolaida kurso sumai. ELISAVA Alumni Bold“ nariai gaus 15% nuolaidą nuo programos sumos.

pristatymas

Šiame 8 sesijų kursuose, iš viso 36 valandose, bandysime atkreipti dėmesį į tai, ar profesionalūs „Adobe“ įrankiai yra skirti grafinio dizaino pasauliui. Iš 3 pratimų, kuriuos lengva pritaikyti darbo vietoje - kam dar nereikėjo pranešti jūsų įmonėje? Kas neišleido kai kurių failų sunkiai tariamoje tarimo programoje („InDesign“, „Photoshop“, „Illustrator“?) Ir nežinojo, ką su jais daryti? - Pabandysime paaiškinti, kaip paprastai naudojami grafikos dizaineriai. kasdien tobulinti savo dizainą.

Pristatymas, jau sukurto ir suprojektuoto failo retušavimas arba darbo dokumentų rinkinio ar žurnalo išdėstymas bus praktika, kuri mus nuves į „Adobe CC“ pasaulį, paaiškins ir išanalizuos šių programų ypatybes ir pritaikys praktikoje tai tai kaip geriausia išmokta kiekviena šios galingos programinės įrangos parinktis. Mes pakartosime skirtingų įrankių ir darbo procesų naudojimą, tobulindami jų žinias, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti programas.

Nuo mažiau sudėtingų, atlikdami šiuos pratimus, suteiksime pakankamai pasitikėjimo savimi, kad galėtume bet kurioje profesijoje susidurti su šių pagrindinių grafikos kūrinių retušavimu, kūrimu ar dizainu, nebūdami grafikos dizaineriais.

132549_Curso-LasHerramientasdelDisenadorGrafico.CreaRetocayPresentaconSuiteAdobe.jpg

© ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

tikslai

Pagrindinis tikslas yra priversti studentą įgyti reikiamų žinių, leidžiančių konvertuoti savo projektą ar idėją, pristatymą ir kt. Į nuosekliai išdėstytą skaitmeninį dokumentą, bandant optimizuoti ir maksimaliai panaudoti pagrindinius kompiuterinius įrankius, naudojamus / grafikos dizaineriai.

Struktūra ir turinys

  • 01 blokas. Gerai pristatyti pristatymai
  • 0 langelis. Brošiūros ir katalogų retušavimas
  • 03 langelis. Ataskaitų, dokumentų ir žurnalų dizainas ir išdėstymas

Mokymo personalas

Valerija Dubin
San Paulo Mackenzie universiteto Komunikacijos ir menų fakultete, Brazilijoje, baigė vizualinę komunikaciją. „EstudiCanó“, kūrybinio grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos studijos, Barselonoje, meno vadovas, nuo 1998 m. Kuriantis įmonių įvaizdžio projektus, komunikacijos kampanijas, gaminių grafiką, informavimo grafiką, pakuotes, redakcinį dizainą, įrašų ir multimediją, stendo grafiką ir parodos.

Quique López
Valensijos politechnikos universiteto reklamos ir viešųjų ryšių diplomas, fotografijos diplomas ir grafikos magistro laipsnis; Alikantės universiteto sociologijos diplomas; Eina tipografijos magistrantė. Jis dirbo „Cosmic Gráfica“ meno vadovu kartu su tokiais klientais kaip Esade, Albertas ir Ferran Adrià International Cooking Concepts, „Grup3“, „Ingoprint“ ar „Natursystem“. Ji veikia tokiems klientams kaip „Cauchos Karey“, „Amnesty International Valencia“, reklamos agentūroms „Syameses“ ir „KeepU Media“ kartu su tarptautinio viešbučių ir kurortų tinklo „Dolce Hotels“ ar restorano „Meatpacking“ meno kryptimi. Savo profesinę veiklą jis derina su mokymu įvairiose Barselonos mokyklose, būdamas ELISAVA (universitetinis laipsnis ir mokymo ciklas) profesoriumi bei IDEP skaitmeninio ir interaktyvaus dizaino magistrantūros direktoriumi. 2014 m. „Laus“ žiuri kategorijoje „Studentai“. „Gràffica“ premijos laureatas kartu su kolektyvu „Muuu“.

gavėjai

Dizaino studentai, architektai, fotografai, iliustratoriai ir kiti kūrybininkai bei kiti specialistai, kuriems reikia dirbti ir išdėstyti grafinius dokumentus bei pristatymus. Reikalingos bent jau „Mac“ žinios.

Tai ELISAVA (ES) iš ELISAVA Disseny i Enginyeria BCN, esančio Vimeo.

priėmimas

Registracijos prašymas

Norėdami paprašyti registracijos, turite:

  1. Užpildykite visus asmeninius duomenis (tokius, kokie yra jūsų pase ar nacionaliniame asmens tapatybės dokumente) ir kontaktinę informaciją internetinėje paraiškos formoje.
  2. Pridėkite šiuos dokumentus: Galiojantis pasų skaitytuvas, jei esate užsienietis, arba DNI skaitytuvas, jei turite Ispanijos ar ES šalies pilietybę, PDF formatu.

Pasibaigus registracijos užklausai, sistema sugeneruos vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos turite stebėti ir sumokėti per mūsų svetainę; Juos gausite ir savo el. ELISAVA . Jei jų negaunate, turite rašyti šiuo ELISAVA : admissions @ ELISAVA .net.

Dėmesio: prašome naudoti galiojantį el. Pašto adresą, kitokį nei „hotmail“, kitaip mes negalėsime patvirtinti užklausos. Norėdami garantuoti savo duomenų saugumą ir konfidencialumą, susisiekite tik su registracijos metu užregistruotu el. Pašto adresu, kad susisiektumėte su „Admissions @ ELISAVA .net“.

Registracijos terminai

  • Studentai, turintys ES, Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos ar Šveicarijos pilietybę: Jei yra laisvų vietų, iki 4 darbo dienų iki kurso pradžios.
  • Užsienio studentai, neturintys ES pilietybės *: Jei yra laisvų vietų, iki 10 darbo dienų iki kursų pradžios.

* Kursams, trunkantiems mažiau nei 3 mėnesius, studijų viza nebūtina, tačiau turėtumėte pasidomėti Ispanijos konsulate savo šalyje, ar būtina turistinė viza, ar turite laikytis kokios nors specialios tvarkos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Skaityti daugiau

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Skaityti mažiau