Read the Official Description

Cellbiology, gyvūnų ir augalų fiziologija


Atskiri kursai apima paskaitas, seminarus, ir praktinę laboratorinį darbą. Cellbiology Kursas apima visapusišką teorinių žinių labiausiai centrinių dalių šiuolaikinio molekulinės ląstelės biologijos. Žinoma, taip pat apima piktybinių ląstelių augimo koncepciją ir pateikia pavyzdžius molekulinius mechanizmus, kodėl naviko progresavimo. Gyvūnų ir augalų fiziologijos kurso dėmesio daugialąsčių gyvūnų ir augalų kraujagyslių. Skirtingų organizmų lygis, nuo molekulinės fiziologinių, yra integruoti. Struktūra ir funkcija gyvūnų organų ir organų sistemų būtų atsižvelgta į tokias aplinkybes; cirkuliacija, kvėpavimo, nervų sistemos, endokrininės sistemos, išskyrimas, mitybos ir vystymosi biologijos. Dėl augalų yra ypatingas dėmesys fotosintezės, ląstelių sienelių, anatomija, augimo ir žydėjimo.


Išsilavinimo lygis: Pagrindinis su akademinės patirties

Tinkamumas: anglų kalbos mokėjimą, atitinkančio švedų vidurinės kurso anglų B. 30 ECTS kreditų Chemijos įskaitant 7,5 ECTS kreditų biochemija, o taip pat 15 ECTS kreditų molekulinės biologijos ir genetikos. Klasikiniai

Bendra informacija

30.0 ECTS

Laikotarpis: pavasario semestre 2013, savaičių 04-23

Vieta: Umeå

Kalba: Lietuvių

Studijų forma: Dienos, 100% tempas, normalios studijos

Pasirinkimas: Akademiniai kreditai


Kursai


Mobilusis Biologija, 15,0 ECTS

Gyvūnų ir augalų fiziologija, 15,0 ECTS


Gyvūnų ir augalų fiziologija

Šis pagrindinis Žinoma gyvūnų ir augalų fiziologijos, sutelkti dėmesį į daugialąsčių gyvūnų ir augalų kraujagyslių. Skirtingų organizmų lygis, nuo molekulinės fiziologinių, yra integruoti. Struktūra ir funkcija gyvūnų organų ir organų sistemų būtų atsižvelgta į tokias aplinkybes; cirkuliacija, kvėpavimo, nervų sistemos, endokrininės sistemos, išskyrimas, mitybos ir vystymosi biologijos. Dėl augalų yra ypatingas dėmesys fotosintezės, ląstelių sienelių, anatomija, augimo ir žydėjimo.


Informacija apie mokesčių


Taikymas ir mokesčiai už mokslą bus įvestas piliečiams ES / EEE ir Šveicarijos ribų, pradedant rudens laikotarpiu 2011 m.


Mokestis už mokslą, pirmoji įmoka: SEK 67500
Iš viso mokestis: SEK 67500

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Sau 2019
Rugs 2019
Duration
19 savaites
Full-time
Price
67,500 SEK
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sau 2019
End Date
Application deadline

Sau 2019

Location
Application deadline
End Date

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date