Prisijunkite prie mūsų 11 dienų permainingo mokymosi, skirto maisto sistemoms, biologinei įvairovei ir vandeniui

Brazilija yra kontrastų ir prieštaravimų šalis. Praturtinti miestų centrai išeina į masinius sojų ir galvijų ūkius, o tradicinės bendruomenės gyvena paprasčiausiai pasaulio biologinės įvairovės rezervate. Tai gyvas ir grazus - kiekvieno keliautojo svajonių paskirtis - dar Brazilija susiduria su daugybe socialinių ir aplinkosaugos problemų, kurios nematomos vidutiniam keliautojui.

106695_Picture2.png

Prisijunkite prie mūsų patirtinio panardinimo į Amazonės džiungles, kad galėtumėte gyventi ir išmokti iš šio nepastebimojo atogrąžų miškų ir jo žmonių. Patirtis, koks gyvenimas yra, kai visi miesto ištekliai ir politika yra atskiriami, kad atskleisti tik prigimtį paprasčiausiai ir gausiai. Pažiūrėkite, kaip žmonių grupė gyvena priešingai nei mes žinome. Čia jie gyvena su mišku, o ne iš jo.

Šis susitikimas, bendradarbiaujant su "South Collective", suklaidins visus jūsų jausmus ir parodys panardinimą kaip niekas kitas. Kelionė tęsiasi per devynias dienas ir apima iš anksto surengtas sąveikas ir mokymosi seansus rajone. Atvykstate į Manausą, dar vadinamą Miško miestu, ir susidursite su vieta, kurioje Amazonės viduryje gyvena 2 milijonai žmonių. Pažiūrėkite, kaip toks miestas yra skirtingas ir panašus į miestus, kuriuose mes žinome ir gyvename. Prisijunkite prie mūsų patirtinio panardinimo į Amazonės džiungles, kad galėtumėte gyventi ir išmokti iš šio neišaiškinto atogrąžų miško ir jo žmonių. Patirtis, koks gyvenimas yra, kai visi miesto ištekliai ir politika yra atskiriami, kad atskleisti tik prigimtį paprasčiausiai ir gausiai. Pažiūrėkite, kaip žmonių grupė gyvena priešingai nei mes žinome. Čia jie gyvena su mišku, o ne iš jo.

Pasimatymas vyks Tumbiroje, bendruomenėje Rio Negro mieste, kurią galima pasiekti tik laivu. Tai yra 30 šeimų namai, ir jie jau užimdavo šią žemę jau apie amžių. Kaip šios kelionės dalyvis turėsite retų galimybių ištirti gilių žinių apie tai, ką darnus vystymasis iš tiesų reiškia praktinėje veikloje ir kovoti su turtingais ir sudėtingais scenarijais, kurie atsiskleidžia, kai bendruomenė imasi veiksmų, kad apsaugotų savo turinį ne tik jų pačių labui, bet ir gamtos labui. Tokiu būdu jie tikisi įkvėpti veiksmų kitose bendruomenėse visame pasaulyje.

Ši kelionė yra apie supratimą, kaip žmogaus bendruomenė ir miškas galėtų gyventi harmoningai ir spręsti sudėtingus klausimus, kurie kyla visoje.

106696_Picture1.png


Šis kursas yra idealus

Šis įkvepiantis kelionė yra skirta magistrantams, praktikams ir smalsiems keliautojams, siekiantiems įgyti žinių apie maisto sistemas, biologinę įvairovę ir socialinį verslumą. Tokioje įkvepiančioje mokymosi kelionėje bus paliktos naujos perspektyvos ir įžvalgos, kurios gali būti taikomos daugybei situacijų ir sudėtingumo.


Sertifikatas

Dalyviai, kurie atitinka minimalius veiklos reikalavimus, t. Y. Visiško kelionės lankymas, visiškas dalyvavimas ir įnašas į klasių ir grupių projektus, bus apdovanotas Sustainability Institute dalyvavimo pažymėjimu.


Data

2019 m. Birželio 9-19 d


Kaina

11 dienų kursas: R41 250 (2 700 USD) vienam asmeniui

Įtraukta: Apgyvendinimas | Maitinimas | Dienos kelionės | Paskaitos | Patirtis | Nacionaliniai skrydžiai (išskyrus tarptautinį skrydį)

Taikyti

Norėdami rezervuoti savo erdvę, e-mail Eduardo Shimahara adresu shima@sustainabilityinstitute.net

Vietos turi būti užsakytos iki 2019 m. Balandžio 15 d.

Programa mokoma:
Anglų
Sustainability Institute

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Sustainability Institute »

Paskutinį kartą atnaujinta December 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
11 dienų
Dieninės
Price
41,250 ZAR
(2 700 USD)
Pagal vietas
Pagal datą