Kursas animacijos 13 savaitę intensyviai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas Animacija 13 savaitė Intensyvus

Studentai gali tikėtis intensyvus, praktinės patirties, todėl brėžiniai, objektus ir vaizdus į gyvenimą tiek pasakojimo ir eksperimentinės kontekstuose. Kiekvienas mokinys veikia nuo savo individualų kompiuterinės darbo vietos per VCA Animation Studio.


datos

Užsiėmimai vyks pirmadienį ir ketvirtadienį vakarais, 6pm iki 9pm ir kai savaitgaliais. Taip pat yra keturi animacija orientuota šeštadienį seminarus: iš kurių du bus įtraukti animacija pramonės lektorių, plius du intensyvi praktika pagrįstus sesijas.


Tikslai ir struktūra

Kursas skirtas pradedantiesiems ir žmonėms, norintiems toliau plėtoti esamus įgūdžius. Mažas klasės dydis leidžia dalyviams dirbti per platų studija, įsikūrusi praktikos metodikos ir įgūdžių lygį. Studentai bus veikiami metodų ir medžiagų, animacija specialios įrangos ir programinės įrangos. Per planuojamų pratybų ir individualiai projektą, studentai įgis principų ir praktikos animacijos gamybos pagrindą.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2017

Apie mokyklą

The Victorian College of the Arts brings together an extensive range of creative disciplines including Art, Dance, Theatre, Film and Television, Contemporary Music, Music Theatre, Production, Communit ... Skaityti daugiau

The Victorian College of the Arts brings together an extensive range of creative disciplines including Art, Dance, Theatre, Film and Television, Contemporary Music, Music Theatre, Production, Community Cultural Development and Indigenous Arts Management. Skaityti mažiau