Pasinerti į Berkelį

„Berkeley“ aplinkosaugos dizaino kolegijos „Global Access“ programa (CED-GAP) suteikia unikalią prieigą prie aukščiausio lygio „Berkeley“ fakulteto, kursų ir tinklų Bay Area ir Silicio slėnio inovacijų ekosistemoje. Per CED-GAP, kvalifikuoti tarptautinius studentus įgyti žinių, įgūdžių ir ryšių, reikalingų norint tobulėti kaip novatoriai ir minčių lyderiai tose srityse, kurios apima tvarų aplinkos dizainą. Pastatytas tiek dizaino didžiųjų (architektų ir kraštovaizdžio architektų), tiek studentų, siekiančių platesnio supratimo apie pastatytą aplinką, pagrindinėje mokymo programoje pabrėžiamas tvarumas, dizainas, inovacijos, socialinis teisingumas ir miestų bei kraštovaizdžio istorija. Pagrindinė dizaino didžiųjų programų programa yra galimybė įsitraukti į integruotą dizaino studiją, o ne dizaino didžiosios įmonės naudojasi įvairiomis klasėmis iš visos kolegijos.

106024_18_1127_academicCourses_CED-GAP_1180x290.jpgBe oficialios studijos, CED-GAP studentai yra integruoti į San Francisko įlankos rajoną, vykstant ekskursijoms, apsilankymai muziejuose, apsilankymai įmonėse ir kolegijos veikla - tai gali būti viešos paskaitos, simpoziumai, klubai, socialiniai renginiai, konferencijose. Berkeley, CED-GAP studentai taip pat turi galimybę ištirti savo profesinį tobulėjimą, sužinoti apie aukštųjų mokyklų priėmimus, dalyvauti kohortiniuose pietuose ir ištirti Kaliforniją per ekskursijas, kurios apjungia patirtinį išsilavinimą ir įdomus.

Studentai per 4 semestrus studijuoja 4 kursus (12-15 vienetų). Baigę studentai gaus Kalifornijos universiteto, Berkelio pratęsimo ir Berkelio aplinkosaugos dizaino koledžo pažymėjimą. Programos taip pat gali būti pritaikytos, kad atitiktų mokinių mokymo programas.


Viduje pažvelgti į CED-GAP

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kurį išgirsite iš Jennifer Wolch, CED dekano; Elizabeth Bowler, politikos ir strateginių iniciatyvų koordinatorius; Tommy Haddock, architektūros lektorius; ir naujausius CED-GAP absolventus. Jūs gausite viduje pažvelgti į tai, kas daro šią trumpalaikę, studijų užsienyje programą įdomią, akademiškai stimuliuojančią ir unikaliai Berkeley:


Programos detalės

  • Programos trukmė: 1 semestras
  • Artimiausios programos: 2019 m. Pavasaris (2019 m. Sausio 22 - gegužės 18 d.)
  • Dalyviai: aukščiausio lygio tarptautiniai studentai
  • Kursų pasiūlymai architektūroje, kraštovaizdžio architektūroje, miesto planavimo miestuose studijose ir tvarus aplinkos dizainas


Kursinis darbas

Kiekvieną semestrą CED siūlo atskiras kursų galimybes CED-GAP studentams. Tai apima vieną specializuotą studijos kursą, vadinamą „Fundamental Design Studio“, taip pat pasirenkant iš kiekvienos CED katedros.


Reikalavimai portfeliui

Jei esate studentas, norintis tęsti architektūros ar kraštovaizdžio architektūros takelį, turite galimybę imtis integruotos dizaino studijos: esate čia - įlankos zonos transformacijų kursai. Studentai, pateikiantys šiuos takelius, turi pateikti savo portfelį. Portfeliuose gali būti iki 12 puslapių (8-1 / 2 "x11" formato) dizaino turinio. Atkreipkite dėmesį, kad daugiau nei 12 puslapių, jūsų portfelis gali būti peržiūrėtas. skaitmeninis portfelis turėtų parodyti naujausius, kokybiškus darbus ir bus vertinamas atsižvelgiant į turinį ir bendrą dizainą. Pareiškėjai, neturintys profesinio mokymo, gali pateikti darbus, kurie rodo kitus kūrybiškumo įrodymus (studija, statyba / renovacija, baldų dizainas ir kt.) ir aiškiai parodo susidomėjimą siūloma dalyko sritimi.

Portfelis turi būti išsaugotas kaip vienas failas PDF formatu ir pateikiamas per UC Berkeley aplinkos apsaugos dizaino kolegijos „Global Access Program“ (CED-GAP) internetinę programą. Failo dydis turi būti ne didesnis kaip 10 MB. Jei jūsų portfelio PDF failas viršija 10 MB, pabandykite ją suspausti „Adobe Acrobat“.

Portfelis gali būti dviejų puslapių sklaidos forma ir gali būti naudojami bet kokie matmenys. Atminkite, kad peržiūra vyksta įvairaus dydžio monitoriuose.


Statistika: Aplinkos dizaino kolegija @ UC Berkeley

  • Aplinkos dizaino kolegijoje vykdomos programos yra užimtos pagal # 1 tarp visų JAV viešųjų universitetų.
  • „CED“ architektūros programa šiuo metu reitinguojama pagal „QS Ranking“ pasaulyje # 4.
  • 2016 m. Šanchajaus reitingų konsultavimo tarnyba „UC Berkeley“ pasaulyje užėmė 4 vietą.


Programos kaina

Per semestrą 19 500 JAV dolerių apima tarptautinius studentų mokesčius, kursų mokesčius, sveikatos draudimą, orientaciją, studentų patarimus, galutinį parašą, baigimo pažymėjimą ir pasirinktus UC Berkeley aplinkosaugos dizaino patobulinimus.


Kalbos reikalavimai

Jei turite mažesnį anglų kalbos testo rezultatą arba neturite anglų kalbos testo rezultato, kai kreipiatės, prašome susisiekti su mumis ir prašyti interviu kalbų. Jei atliksite šį pokalbį patenkinamai, galite būti įtrauktas į programą arba būti tinkamas CED-GAP.

Jei turite 79 ar mažiau TOEFL arba neturite pakankamo kalbos mokėjimo, galite dalyvauti vienoje iš mūsų partnerių anglų-as-a-Second-Language (ESL) mokyklų. Mes turime susitarimus su keliomis JAV mokyklomis, kad priimtume institucinius TOEFL balus.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie CED-GAP programą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 20 daugiau kursų UC Berkeley Extension »

Paskutinį kartą atnaujinta January 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 26, 2019
Sau. 2020
Duration
1 semestras
Dieninės
Price
19,500 USD
Deadline
Liepa 1, 2019
Lapk. 29, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 26, 2019
End Date
Grd. 20, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 1, 2019
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 29, 2019

Rgp. 26, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 1, 2019
End Date
Grd. 20, 2019

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 29, 2019
End Date