ACADEMICCOURSES

Palyginti 4 kursus - Viešojo administravimo studijos

Imantis viešojo administravimo kursą, studentai yra supažindintas su nuodugniai analizuoti vyriausybės politika, kuri vėliau gali būti taikomas daugelyje pramonės šakų ir profesijų. Kaip rezultatas, tai kursinių įgyvendina tvirtas pamatas, reikalingą vykdyti daug įdomių ir intelektualiai iššūkis galimybes visame pasaulyje.

Kas yra viešojo administravimo Žinoma? Susiję tyrimai paprastai apima pamokų sutelktas taikant privataus valdymo principus viešojo sektoriaus derinys. Darbas klasė gali apimti supratimą biudžeto sudarymo procedūras, kaip geriausiai rasti saugų kvalifikuotą personalą ir sukurti sveiko proto verslo strategijas. Be šių praktinių klausimų, studentai taip pat bus pavesta sprendžiant moralines ar etines problemas, kurios tampa vis svarbesniu pasaulinėje rinkoje.

Vienas atskiras nauda vykdo viešojo administravimo eigą yra tai, kad studentai galės gauti pasitenkinimą karjerą visame pasaulyje. Pozicijos galima rasti tiek viešojo ir privataus sektorių, ir tokio specializuoto mokymo gali padėti užtikrinti, kad absolventai lieka paklausos jų profesijų.

Kai jis ateina į mokslą, mokesčiai gali labai skirtis priklausomai nuo kelių pagrindinių veiksnių. Siekiant nustatyti, ar konkrečios mokyklos akių su studento 's bendrų tikslų, prieš tyrimai yra labai skatinami prieš priimant bet kokį ilgalaikį sprendimus.

Kiek tai susiję su karjera, kursai Viešojo administravimo gali atverti daug durų absolventams. Kai klases baigė, studentai gali rasti darbą, kaip analitikai, paslaugų vadybininkai, ir net konsultantai. Tiems, kurie domisi tęsti švietimo srityje gali užtikrinti darbo administratoriai, o plėtros pozicijos yra prieinama nepelno ir lėšų pritraukimo.Imantis vieną 's švietimą dar, studentai taip pat bus skiriama aukšto lygio vadovaujančias pareigas.

Studentams, negalintiems reguliariai lankyti užsiėmimus, lankosi mokymasis gali būti idealus variantas. Tai ypač naudinga studentams, gyvenantiems atokiose vietovėse pasauliui, kad gali pritrūkti prieigą prie reikalingų švietimo įstaigose. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

4 Rezultatai Viešojo administravimo studijos Filter

Internetiniai mikrokreditai viešajame administravime

University of Birmingham Online
Kursai
<
Dalinės
<
8 savaitės
Anglų
Internetinės

Visame pasaulyje valstybės tarnautojai turi būti labiau nei bet kada į priekį orientuoti ir išmanantys technologijas. Mūsų 8 savaičių trumpi 100% internetiniai trumpi kursai - ...

Skaityti daugiau

Išplėstinė viešojo sektoriaus strategija

London Business Training & Consulting
Kursai
<
Dieninės
<
10 dienos
Anglų
Universiteto miestelis

Baigus kursą, galėsite suprasti, kodėl viešosios ir ne pelno organizacijos (bendradarbiavimas ir bendruomenės) turėtų apimti strateginį planavimą ir valdymą, kaip jų veiklos g ...

Skaityti daugiau

Viešojo sektoriaus valdymas - 1 lygis

London Business Training & Consulting
Kursai
<
Dieninės
<
3 dienos
Anglų
Universiteto miestelis

Baigę šį viešojo administravimo kursą, jūs galėsite suprasti: politiką ir skirtingas viešojo sektoriaus ir jo valdymo politiką; viešieji finansai, kaip vykdoma fiskalinė polit ...

Skaityti daugiau

Strateginis viešojo sektoriaus valdymas

London Business Training & Consulting
Kursai
<
Dieninės
<
8 dienos
Anglų
Universiteto miestelis

Pasibaigus šiam kursui, galėsite suprasti: politiką ir skirtingas viešojo sektoriaus ir jo valdymo kryptis; viešieji finansai, kaip vykdoma fiskalinė politika, kokie valstybės ...

Skaityti daugiau