Filter
Kursai
Kinija

Palyginti kursus - Verslo studijos Kinijoje - 2019

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Meistras 's verslo suteiks jums gerai suapvalinti išsilavinimą beveik visų verslo pasaulio aspektus. Klasės bus išmokyti jus, naujausias technologijas ir tendencijas verslo pasaulyje.

Švietimo ir mokslo ministerija vykdo švietimo Kinijoje. Vyriausybė dažnai teikia dalinį finansavimą aukštojo mokslo techninių ir viešosios universitetuose. Kinijos vyriausybė taip pat sukūrė akademinę programą, kuri leidžia tuos su profesinių įgūdžių mokiniams ugdyti savo talentus.

Geriausi kursai - Verslo studijos Kinijoje - 2019

Read More Read Less

4 Results in Verslo studijos, Kinija

Human Capital (Singapore)

Ši programa kyla iš ankstesnės iniciatyva HCS dėl Global Immersion programą, kuri buvo pradėta ministras Heng Swee Keat lapkričio 2013. Tai APQ siekiama remti Singapūro S ... [+]

Džordžtauno universitetas (GU) - HCS akademija (HCS)

DETALI profesinė kvalifikacija (APQ) Global verslo lyderystės ir tarptautiniai santykiai

Džordžtauno universitetas (GU) sukūrė specialiai sukurta Išplėstinė valdymo programa, įgyjamas aukštesniojo lygio profesinę kvalifikaciją (APQ) Global verslo lyderystės ir tarptautinių santykių. Ši programa kyla iš ankstesnės iniciatyva HCS dėl Global Immersion programą, kuri buvo pradėta ministras Heng Swee Keat lapkričio 2013. Tai APQ siekiama remti Singapūro SkillsFuture darbotvarkę ir ekonominę pažangą Singapūras persikelia į kitą plėtros etapą link pažangios ekonomikos ir integruotą visuomenę.

... [-]
Kinija Shenzhen
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kinija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shenzhen
    )

)
1
March 2019
Full-time
8 mėnesių
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hutong School

Su 10 metų patirtį pateikimo jaunus talentus į profesionalių Kinija veikiančios bendrovės, mūsų daugiakalbis komanda, kuri siūlo Jums geriausią tarptautinę praktiką ... [+]

Jūsų Stažuotės programa Kinijoje - Pekine, Šanchajuje ir Čengdu

Su 10 metų patirtį pateikimo jaunus talentus į profesionalių Kinija veikiančios bendrovės, mūsų daugiakalbis komanda, kuri siūlo jums geriausius tarptautinius stažuotės galimybes Pekine, Šanchajuje ar Čengdu.

Vidinis Pekine, Šanchajuje ar Čengdu

Dalyvauti mūsų stažuotės Kinijos programa eismui Pekine, Šanchajuje ar Čengdu pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų! Ištisus metus programas, programų prasideda kiekvieno mėnesio pradžioje.

Top-rated stažuotes platų tinklą tarptautinių bendrovių įvairiuose sektoriuose

Mes įsitikinkite, kad jūsų stažuotės vieta atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus.... [-]

Kinija Beijing Shanghai
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kinija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Beijing
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shanghai
    )

)
1
Registracija galima
Full-time
1 - 6 mėnesių
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Shanghai Mandarin Garden Language & Culture Center

Verslo kinų kursas yra skirtas reikalingą Kinijos išraiškos kasdien komercinių pranešimų ir įgūdžių. Elementai yra organizuojamas pokalbis dėl bendravimo funkciją prieš ... [+]

 Verslo kinų kursai

Verslo kinų kursas yra skirtas reikalingą Kinijos išraiškos kasdien komercinių pranešimų ir įgūdžių. Elementai yra organizuojamas dėl bendravimo funkcija pokalbio su komerciniu Kinijos fone. Jūs išmoksite tam tikrą informaciją apie ecomomic ir komercinio sandorio tarp Kinijos ir užsienio cuntry žiūrima kaip kryžminio kultūrinės veiklos topice.

Tema: komerciniai Kinijos išraiškos, mandagus socialinės proga priėmimo, sveikinimo, įvadas, atsiprašymo ir Sveikindamas. apsipirkti, kelionės, autobusų žirgais, grafikas išdėstymas, apsilankymą, telefonu ir paskyrimas priėmimo. gauti ar duoti citatos, komentarą ar pažymą atitinkamas išraiškas konsultavimas, suteikiant trumpai apie bendrovę arba gaminį., derybų, derybos, raštu arba peržiūrėti planą, aptarti būdą bendradarbiauti, įmonės organizavimo, oficialūs susitikimai, grafikas išdėstymas, Skelbimai, skundas, įdarbinimas, darbuotojų mokymui, aplankant gamyklą, kultūrinius panašumus ir skirtumus, pristatymo ir mokėjimo, pakuotės draudimo, prekybos mugėje, pasirašyti sutartį, atsisveikinimo vakarienė ir tt... [-]

Kinija Shanghai Changchun Wuxi Wuhan Ningbo Lijiang  + 3 More
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kinija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shanghai
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Changchun
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Wuxi
    )

  [4] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Wuhan
    )

  [5] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Ningbo
    )

  [6] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Lijiang
    )

)
1
September 2019
Full-time
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

Nėra klaidingos Šanchajaus panoramos. Nuo sparčiai besiplečiančio Rytų Pearlio bokšto iki plaukiančio Bundo per Huangpu upę Šanchajus žiūri įmanoma. Kviečiame iš karto pa ... [+]

Apžvalga

Nėra klaidingos Šanchajaus panoramos. Nuo sparčiai besiplečiančio Rytų Pearlio bokšto iki plaukiančio Bundo per Huangpu upę Šanchajus žiūri įmanoma. Kviečiame iš karto patirti visą šį įdomų miestą.

Šanchajuje yra daugiau nei 22 milijonų žmonių ekonominis ir kultūrinis centras. Jūs mokysitės ir bendrausite mandarinų ir anglų kalbomis, tuo pat metu veikdami vietos šanchajų dialektuose - tik vienas iš daugelio unikalių kalbų ir kultūrų, egzistuojančių skirtinguose šalies regionuose, pavyzdžiu.

Nors Šanchajuje tyrinėja įvairiapusiškumą ir poveikį, kurį tarptautiniai įtaka visame pasaulyje turi Kinijos kultūrai. Pažiūrėkite, kaip globalizacija veikia Šanchajaus ir geriau suprasite, kaip Kinijos įtaka vis labiau įtakoja pasaulį.... [-]

Kinija Shanghai
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kinija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shanghai
    )

)
1
February 2019
Full-time
1 - 2 semestrus
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba