Kursai - Verslo studijos Kinijoje

Palyginti kursus - Verslo studijos Kinijoje - 2018/2019

Verslo studijos

Teisės kursus paprastai renkasi tie, kurie siekia pagerinti savo kvalifikacijas ir taip žengti dar vieną žingsnį savo svajonių karjeros link. Nesvarbu ar ieškote dieninių, vakarinių ar internetinių kursų, įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos jums suteiks daugybę pasirinkimo variantų. Vienos iš populiariausių teisės kursų specializacijų yra teisinio reguliavimo kursai, komercinės ar intelektinės teisės kursai.

Meistras 's verslo suteiks jums gerai suapvalinti išsilavinimą beveik visų verslo pasaulio aspektus. Klasės bus išmokyti jus, naujausias technologijas ir tendencijas verslo pasaulyje.

Kinija aukštesnysis išsilavinimas porą metų buvo išrinkta kaip viena iš Azijos šalių geriausia. Ši šalis turi daugiau kaip 150 viešojo ir privačiojo sektoriaus priklausanti universitetai platinimą visose Kinijos provincijose. Aukštasis mokslas moksliniais tyrimais pagrįsta veikla.

Geriausi kursai - Verslo studijos Kinijoje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Šanchajus - ekonomika, verslas

IES Abroad
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus February 2019 Kinija Shanghai

Nėra klaidingos Šanchajaus panoramos. Nuo sparčiai besiplečiančio Rytų Pearlio bokšto iki plaukiančio Bundo per Huangpu upę Šanchajus žiūri įmanoma. Kviečiame iš karto patirti visą šį įdomų miestą. [+]

Apžvalga

Nėra klaidingos Šanchajaus panoramos. Nuo sparčiai besiplečiančio Rytų Pearlio bokšto iki plaukiančio Bundo per Huangpu upę Šanchajus žiūri įmanoma. Kviečiame iš karto patirti visą šį įdomų miestą.

Šanchajuje yra daugiau nei 22 milijonų žmonių ekonominis ir kultūrinis centras. Jūs mokysitės ir bendrausite mandarinų ir anglų kalbomis, tuo pat metu veikdami vietos šanchajų dialektuose - tik vienas iš daugelio unikalių kalbų ir kultūrų, egzistuojančių skirtinguose šalies regionuose, pavyzdžiu.

Nors Šanchajuje tyrinėja įvairiapusiškumą ir poveikį, kurį tarptautiniai įtaka visame pasaulyje turi Kinijos kultūrai. Pažiūrėkite, kaip globalizacija veikia Šanchajaus ir geriau suprasite, kaip Kinijos įtaka vis labiau įtakoja pasaulį.... [-]


Verslo kinų Žinoma

Shanghai Mandarin Garden Language & Culture Center
Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Kinija Shanghai Changchun Wuxi Wuhan Ningbo Lijiang + 4 daugiau

Verslo kinų kursas yra skirtas reikalingą Kinijos išraiškos kasdien komercinių pranešimų ir įgūdžių. Elementai yra organizuojamas pokalbis dėl bendravimo funkciją prieš [+]

 Verslo kinų kursai

Verslo kinų kursas yra skirtas reikalingą Kinijos išraiškos kasdien komercinių pranešimų ir įgūdžių. Elementai yra organizuojamas dėl bendravimo funkcija pokalbio su komerciniu Kinijos fone. Jūs išmoksite tam tikrą informaciją apie ecomomic ir komercinio sandorio tarp Kinijos ir užsienio cuntry žiūrima kaip kryžminio kultūrinės veiklos topice.

Tema: komerciniai Kinijos išraiškos, mandagus socialinės proga priėmimo, sveikinimo, įvadas, atsiprašymo ir Sveikindamas. apsipirkti, kelionės, autobusų žirgais, grafikas išdėstymas, apsilankymą, telefonu ir paskyrimas priėmimo. gauti ar duoti citatos, komentarą ar pažymą atitinkamas išraiškas konsultavimas, suteikiant trumpai apie bendrovę arba gaminį., derybų, derybos, raštu arba peržiūrėti planą, aptarti būdą bendradarbiauti, įmonės organizavimo, oficialūs susitikimai, grafikas išdėstymas, Skelbimai, skundas, įdarbinimas, darbuotojų mokymui, aplankant gamyklą, kultūrinius panašumus ir skirtumus, pristatymo ir mokėjimo, pakuotės draudimo, prekybos mugėje, pasirašyti sutartį, atsisveikinimo vakarienė ir tt... [-]


Stažuotės programa Kinijoje

Hutong School
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 6 mėnesių Registracija galima Kinija Beijing Shanghai + 1 daugiau

Su 10 metų patirtį pateikimo jaunus talentus į profesionalių Kinija veikiančios bendrovės, mūsų daugiakalbis komanda, kuri siūlo Jums geriausią tarptautinę praktiką [+]

Jūsų Stažuotės programa Kinijoje - Pekine, Šanchajuje ir Čengdu

Su 10 metų patirtį pateikimo jaunus talentus į profesionalių Kinija veikiančios bendrovės, mūsų daugiakalbis komanda, kuri siūlo jums geriausius tarptautinius stažuotės galimybes Pekine, Šanchajuje ar Čengdu.

Vidinis Pekine, Šanchajuje ar Čengdu

Dalyvauti mūsų stažuotės Kinijos programa eismui Pekine, Šanchajuje ar Čengdu pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų! Ištisus metus programas, programų prasideda kiekvieno mėnesio pradžioje.

Top-rated stažuotes platų tinklą tarptautinių bendrovių įvairiuose sektoriuose

Mes įsitikinkite, kad jūsų stažuotės vieta atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus.... [-]


APQ pasaulinės verslo lyderystės ir tarptautinių santykių

Human Capital (Singapore)
Su bendrabučiu Dieninės 8 mėnesių March 2019 Kinija Shenzhen

Ši programa kyla iš ankstesnės iniciatyva HCS dėl Global Immersion programą, kuri buvo pradėta ministras Heng Swee Keat lapkričio 2013. Tai APQ siekiama remti Singapūro SkillsFuture darbotvarkę ir ekonominę pažangą Singapūras persikelia į kitą plėtros etapą link pažangios ekonomikos ir integruotą visuomenę. [+]

Džordžtauno universitetas (GU) - HCS akademija (HCS)

DETALI profesinė kvalifikacija (APQ) Global verslo lyderystės ir tarptautiniai santykiai

Džordžtauno universitetas (GU) sukūrė specialiai sukurta Išplėstinė valdymo programa, įgyjamas aukštesniojo lygio profesinę kvalifikaciją (APQ) Global verslo lyderystės ir tarptautinių santykių. Ši programa kyla iš ankstesnės iniciatyva HCS dėl Global Immersion programą, kuri buvo pradėta ministras Heng Swee Keat lapkričio 2013. Tai APQ siekiama remti Singapūro SkillsFuture darbotvarkę ir ekonominę pažangą Singapūras persikelia į kitą plėtros etapą link pažangios ekonomikos ir integruotą visuomenę.

... [-]