$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Verslininkystės vadyba Pietų Afrikoje - 2022

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pa… Skaityti daugiau

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Verslumo vadybos studijų sritis apima daugybę įvairiausių akademinių temų. Tad šias studijų programas pasirinkę studentai dažniausiai aiškinasi kaip sėkmingai atrasti ir sėkmingai įgyvendinti verslo idėjas, sukurti verslo planus, pradėti ir vystyti nuosavą verslą bei samdyti ir apmokyti naujus žmones ir taip plėsti savo verslą.

Šalis, esanti į pietinėje Afrikoje, Pietų Afrika, turi turtingą kultūrą, kad jūs niekada negali gauti pakankamai, o turistinis arba studijuoti čia. Kalbos čia yra Būrai ir anglų kalbomis, taip pat olandų. Miesteliu gyvenimas didžioji Pietų Afrikos universiteto, University of Johannesburg ar bet kurios kitos universitete bus galvoje pučia. Jums patinka bendrauti su Bantuş čia ir atogrąžų klimato regione.

Geriausi kursai - Verslininkystės vadyba Pietų Afrikoje - 2022

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Pietų Afrikoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Rekomenduojama Naujausios Pareigos
  • Rekomenduojama
  • Naujausios
  • Pareigos
South African College Of Business SACOB
Keiptaunas, Pietų Afrikos Respublika

Šis dalykas yra ICB verslumo programos fondo lygio dalis.

Šis dalykas yra ICB verslumo programos fondo lygio dalis. -
Kursai
Anglų
Vas. 2022
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės