Filter
Kursai
Ispanija Madrid Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursų - Vaizduojamasis menas - in Madrid Ispanijoje - 2019/2020

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Scenos meno (Performing Arts) studijas pasirinkę studentai dažnai derina praktinių savo pasirinktos meno srities gebėjimų lavinimo procesus su teorinėmis paskaitomis. Tad jeigu domitės šokio, teatro, muzikos ar kitais scenos menais, siūlytumėme pasidomėti būtent šio tipo studijų programomis, kurias studentams gali pasiūlyti įvairiausi universitetai bei menų akademijos.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Madridas City yra Ispanijos sostinė. Tai metropolinės zonos su daugiau nei 3 mln gyventojų. Ji areną vadinamas Las Ventas, kad šeimininkai metinę Korida renginį. Miestas turi daug valstybinių ir privačių universitetų.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Vaizduojamasis menas - in Madrid Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

12 Rezultatai Vaizduojamasis menas, Madrid

DJ Productor

Jei norite žengti dar vieną žingsnį į priekį, kaip DJ ar gamintojo ir sukurti tiesiogiai ir gyvai grojančių profesionaliai, jūs negalite praleisti šią klasėje kursus, kur ... [+]

Jei norite žengti dar vieną žingsnį į priekį, kaip DJ ar gamintojo ir sukurti tiesiogiai ir gyvai grojančių profesionaliai, jūs negalite praleisti šią klasėje kursus, kur jūs išmoksite metodus, naudojimo ir konfigūracijos setup su aparatine (sintezatoriai, būgno mašinos, poveikis ) ir jo taikymas in vivo. Nuo MIDI įgyvendinimo pažangių procesų transformuoti savo muziką tiesiai.

Žinoma, tikslas yra, kad būtų galima interpretuoti ir keisti gabalas arba nustatyti elektroninės muzikos realiu laiku, atskirai arba kartu su kitais muzikantais, ir turėti žinias ir panaudoti įvairias priemones ir metodus egzistuoti už jį.

studentai ir absolventai Kaina: 350 Lt... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Sintezės ir garso kūrimo analoginių ir skaitmeninių aplinkų, kuriomis siekiama gaminti originalius garsus praktinio taikymo elektroninės ir elektroakustinės muzikos Žinom ... [+]

Sintezės ir garso kūrimo analoginių ir skaitmeninių aplinkų, kuriomis siekiama gaminti originalius garsus praktinio taikymo elektroninės ir elektroakustinės muzikos Žinoma.

Mes sukūrėme unikalų kursą sintezės taikomi, kai tikslai yra šie: Suprasti įvairių tipų sintezės ir jų skirtingus garsinius galimybes. Šalių ir signalo nukreipimas bet analoginis ar skaitmeninis, aparatūros ar programinės įrangos sintezatorių identifikavimas.

Ir dizainas ir kūrimas originalo skamba tiek melodinga ir smogiamojo ir aplinkos naudojant pažangias sintezės metodus ir gilinti labiausiai plačiai atimama, FM ir modulinę.

Visi darbotvarkės dalys lydės praktinių pavyzdžių orientuotų muzikos stilių geriau suprasti studentas.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Jūs žinote, bet jums reikia gaminti muzikos teorijos ir kūrybos metodus? Mes paruošėme unikalų kursą muzikos kūrimo, kuriame taip pat galite sužinoti Ableton paspaudimu. ... [+]

Jūs žinote, bet jums reikia gaminti muzikos teorijos ir kūrybos metodus? Mes paruošėme unikalų kursą muzikos kūrimo, kuriame taip pat galite sužinoti Ableton paspaudimu.

Šiame kurse jūs išmoksite tinkamai suderinti savo muziką, sukurti skirtingus ritmus, Bosai ir accompaniments įvairių muzikinių stilių, arba pritaikant juos prie žanro, kad jums patinka. Ir jei jūs naudojate Ableton stumti, taip pat galite sužinoti iš jo ir padaryti labiausiai. Patikrinkite darbotvarkę ir atrasti tai, ką mokytis!

Kaina: 250 € Studentai DJ Gamintojų: 200 €

Klasės pradėti: nuo 1 iki 10 kiekvieno mėnesio Rytais laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 12:00 iki 14:00 Tvarkaraštis vakarai: antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17:00 iki 19:00. Alternatyvios Tvarkaraštis vakarai: antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19:30 iki 21:30 ... [-]
Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Maišymo ir valdyti kursas yra skirtas papildyti savo žinias apie muzikos produkcijos ir pasiekti galimybę sukurti patikimą produktą, kuris galėtų konkuruoti su dabartinėm ... [+]

Šio kurso metu Jūs išmoksite žavingą meną maišymo ir sužinoti, kaip parengti savo kūrinius, prieš pateikdami galutinį prisiliesti pasiekti profesionalų garso masteringas. Maišymo ir valdyti kursas yra skirtas papildyti savo žinias apie muzikos produkcijos ir pasiekti galimybę sukurti patikimą produktą, kuris galėtų konkuruoti su dabartinėmis rinkos standartus.

Be to, galite dirbti su viena iš savo dainų maišyti ir masterize per modulį.

Trukmė: 1 mėnuo | 16 kontaktinių valandų studentai ir absolventai Kaina: 350 € Klasės prasideda: nuo 1 iki 10 kiekvieno mėnesio.

Tvarkaraštis Rytais: dvi dienas per savaitę nuo 12:00 iki 14:00 Tvarkaraštis vakarai: dvi dienas per savaitę nuo 17:00 iki 19:00 ... [-]
Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Pro Logic X yra vienas iš DAW (Digital Audio Workstation) labiausiai pripažintų muzikos prodiuseriai. Šiame kurse gamybos su Logic Pro X bus ne tik sužinoti apie programo ... [+]

Gamyba Logic Pro X Vienas su vienu

Pro Logic X yra vienas iš DAW (Digital Audio Workstation) labiausiai pripažintų muzikos prodiuseriai. Šiame kurse gamybos su Logic Pro X bus ne tik sužinoti apie programos valdymą, jūs taip pat išmokti kurti savo temas taikant gamybos metodus ir programavimo vertus mūsų ekspertų instruktorius.

Tvarkaraštis: 2 val per 2 klasės arba 3 dienas per savaitę.

Buvimo vieta: Muzikos mokyklos Production "DJ gamintojas" - Calle Virgen del Portillo 55, Madridas sostinė

Kaip tai veikia? Kai jūs pateikiate registracijos formą, gausite kvietimą kuo greičiau susitarti bent koks klasių pradžios paskyrimą, kur mes mokome savo įrenginius, klasės mokymo programą ir išspręsti savo abejones. Užsiėmimai vyksta mūsų studijoje Calle Virgen del Portillo 55 Madrido sostinė. Pasibaigus kurso pabaigoje gausite mūsų DJ Producer diplomas, patvirtinantis, savo dalyvavimą kurso. Kam ji skirta ... [-]
Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Išplėstinė kursas Ableton Live gamyba ir Push 2 yra puikus priedas prie pradinio kurso. ... [+]

The Išplėstinė kursas Ableton Live gamybą ir Push 2 Tai puikus priedas prie pradinio kurso. Šioje programoje, mes tiks orientuota į gamybos metodus, garso ir tiesioginių, naudojant aparatūros sintezatorių su Ableton, sukurti mūsų pačių priemonių, taip pat pristatyti į mišinį ir valdyti su Ableton Live baigiant galutinio projekto. Galite pasiimti savo daiktą nukreipti arba sukurti sesijas gyvai. Mūsų siūlomi instruktoriumi sertifikuota Ableton ir praktiką pritaikyti metodas padaryti savo kelią per visas DJ gamintojas yra pažangi muzikos patirtis.

DJ gamintojas pirmasis ir vienintelis Ableton sertifikuotas mokymo centras Madride, Kuris turėsite išskirtinę programą paramą ir specializuotas studijas.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Per gamyba Ableton Live "ir" Push buvo sukurtas sertifikuotas instruktorius Ableton, šis kursas bus atrasti kūrybinius ir techninius muzikos gamybos įrankiai nepriklausom ... [+]

The gamyba kursas Ableton Live ir stumti buvo sukurtas sertifikuotas instruktorius Ableton, šis kursas bus atrasti kūrybinius ir techninius muzikos gamybos įrankiai nepriklausomai nuo žanro ar stiliaus. Įvadas į sintezę, mėginių ėmimo ir įrankiai groti gyvai. Mūsų asmeninį požiūrį ir praktiką padaryti savo kelią per DJ gamintojas yra visiškai muzikinė patirtis.

DJ gamintojas pirmasis ir vienintelis Ableton sertifikuotas mokymo centras Madride, kuris turės išskirtinę programą paramą ir specializuotas studijas.

Gamintojas DJ kaip studentas, galite įsigyti mokomąją licenciją didelę nuolaidą Ableton.

Tvarkaraštis: 2 val per klasės 3 dienos p... [-]
Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European School of Economics

ESE profesionali muzikos vadybos programa buvo sukurta kaip priemonė, suteikianti studentams tikrą darbo struktūrą, kuri padėtų jiems įgyti šią neapibrėžtą formą ir sparč ... [+]

ESE profesionali muzikos vadybos programa buvo sukurta kaip priemonė, suteikianti studentams tikrą darbo struktūrą, kuri padėtų jiems įgyti šią neapibrėžtą formą ir sparčiai besivystančią sritį.

Muzikos vadybos kursas buvo sukurtas siekiant patenkinti studentų, norinčių siekti šiuolaikinės verslo ir vadybos karjeros muzikos pramonėje, poreikius. Paskaitų, seminarų ir seminarų, kuriuose dalyvauja tiek reguliarūs, tiek lankomieji pramonės specialistai, serija pristato svarbiausius muzikos verslo aspektus, įskaitant sutarčių teisę, intelektinės autorių teises, menininkų valdymą, skaitmeninę žiniasklaidą, prekės ženklą ir rėmimą bei įrašų pramonę.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Microfusa

Šis įžanginis garso inžinerijos kursas susideda iš pirmųjų dviejų garso inžinerijos diplomo lygių, daugiausia dėmesio skiriant įrašymui ir maišymui ... [+]

Šis įvadinis garso inžinerijos kursas susideda iš pirmųjų dviejų garso inžinerijos diplomų lygių.

Pirmasis lygis - profesionalių garso technologijų ir sistemų įvadas. Šiame skyriuje išsamiau apžvelgiamos pramonės technologijos ir sistemos; jų pagrindinį veikimą ir ryšius, leidžiančius geriau suprasti, kaip veikia garsas.

Tai yra pagrindas kuriant reikiamą įgūdžių rinkinį ir savybes, kad taptumėte profesionaliu garso techniku.

Antrajame lygmenyje nuodugniai išnagrinėjame įrangą ir įrankius, kuriuos profesionalas turi dominuoti, kad būtų sėkmingas, jei tai būtų įrašų studijoje , gyvų pasirodymų , muzikinės produkcijos ar po gamybos .... [-]

Ispanija Barcelona Madrid Spain Online
Spalis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Microfusa

Sužinokite, kaip tapti profesionaliu DJ su mūsų produkcija ir DJ, profesiniu sertifikavimu, žinoma. Kursas yra supakuotas su visa teorija ir praktinėmis žiniomis, kurių r ... [+]

apibūdinimas

Sužinokite, kaip tapti profesionaliu DJ su mūsų produkcija ir DJ , profesiniu sertifikavimu, žinoma. Kursas yra supakuotas su visa teorija ir praktinėmis žiniomis, kurių reikia norint dirbti pramonėje ; iš DJ kabinos įrangos ir įrengimo , muzikos struktūros ir raktų; suteikiant jums geriausius variantus, kad galėtumėte padaryti puikius ir meninius mišinius .

Plėtok savo žinias apie įvairius stilius ir tendencijas, sužinosite apie svarbią DJ psichologiją ir kaip profesionaliai pozicionuoti save socialinės žiniasklaidos priemonėse.

Sumaišykite ir susikurkite savo sesijas, naudodamiesi savo įrangos asortimentu: CD (Pioneer CDJ-2000), skaitmeninėmis sistemomis (XDJ-1000), Traktorių, Serato ir Rekordbox DJ valdikliais ir, žinoma, vinilu.... [-]

Ispanija Barcelona Madrid
Spalis 2019
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Microfusa

Šis muzikos kūrimo kursas skirtas elektroninei muzikai ir suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų kūrybinės muzikos kūrimo įrankių įgijimui. Turėsite galimybę dirbti su ... [+]

apibūdinimas

Šis muzikos kūrimo kursas skirtas elektroninei muzikai ir suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų kūrybinės muzikos kūrimo įrankių įgijimui. Turėsite galimybę dirbti su pagrindine garso programine įranga, tokia kaip "Ableton Live", "Logic Audio" ir "Reason".

Kursas suteikia esminių žinių apie kompoziciją, garso sintezę, maišymą ir apdorojimą, įsisavinimą ir dar daugiau. Kursai yra suskirstyti į tris lygmenis ir iš viso 220 mokymo valandų, kurių daugumą prižiūri mūsų mokytojų komanda; visi jie turi patirties gamybos ir mokymo srityse.

Syllabus

Pirma dalis

Studijos sukūrimas. Įrangos pasirinkimas ir garso bei MIDI sąsajosDAW darbo vietos. Gamyba naudojant kilpas. Sekcijos ir garso redagavimasMuzikos sudėtis. Tempo, fortepijono ritinys (įvykių matrica / tinklelis), būgno modeliai ir perforacijos tembraiMIDI sekvenavimas DAW ir būgninių mašinoseĮvadas į maišymą ir garso procesoriusElektroninės priemonės. Sintezės ir mėginių ėmikliaiGamybos analizė. Muzikos žanrai ir timbras elektroninėje muzikoje... [-]
Ispanija Barcelona Madrid Spain Online
Spalis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
6 - 9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESODE Business School

Įgija būtinus įgūdžius, susijusius su įvairiomis audiovizualinės produkcijos funkcijomis ir atsakomybe, dalyvauti kuriant, gaminant, valdant ir parduodant bet kokį tiesio ... [+]

Programos pristatymas

Įgija būtinus įgūdžius, susijusius su įvairiomis audiovizualinės produkcijos funkcijomis ir atsakomybe, dalyvauti kuriant, gaminant, valdant ir parduodant bet kokį tiesioginį laidą.

tikslaiGaukite žinių ir technikos, reikalingų gyvų pasirodymų gamybai.Sukurti būtinus įgūdžius, susijusius su įvairiomis audiovizualinės produkcijos funkcijomis ir atsakomybe, nuo bet kokios tiesioginės laidos kūrimo, gamybos, valdymo ir pardavimo: koncertai, galas, teatras, muzikos turai, makro renginiai ir kt.skirtaAbsolventai ir universitetų absolventai.Aukštojo profesinio mokymo specialistai (FP2).Profesionalai iš garso ir vaizdo komunikacijos, pramogų ir laisvalaikio pasaulio.NĖRA PAVADINIMAS: patvirtina 1 metų darbo patirtį.ModuliaiĮvadas į audiovizualinį sektorių ir įvykiusVerslo organizavimasRinkodara ir komunikacija renginiuoseAsmeniniai įgūdžiaiTechninės priemonėsVerslo protokolasTeisinė aplinkaParodos kūrimas, valdymas ir pristatymas: išankstinė gamybaGamybos ir realizavimo procesasPost-productionmetodika... [-]
Ispanija Madrid Spain Online
Sausis 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
Ištęstinės
7 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba