Filter
Kursai
Prancūzija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Vadybos studijos Prancūzijoje - 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Vadybos studijų programos studentams gali atverti daugybę įvairių karjeros galimybių. Šias studijas pabaigę studentai gali dirbti ne tik versle, bet ir vyriausybinėse organizacijose ar pelno nesiekiančiose įstaigose. Dauguma vadybos studijas siūlančių universitetų, studentams leidžia pasirinkti vieną iš daugybės šios srities specialybių, tokių kaip finansai, rinkodara, ekonomika ar finansų apskaita.

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

Geriausi kursai - Vadybos studijos Prancūzijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Vadybos studijos, Prancūzija

Ecole Supérieure Internationale de Savignac

Tout au d'un turas de 2 ans, découvrez komentaras développer vos Savoir-faire metodai ir kt professionnels en Prancūzija et en Grande-Bretagne au Sein des plius prest ... [+]

Tout comme le BTS, le fondas laipsnis est une formavimas diplômante lt deux ans qui permet d 'acquérir les connaissances et l ' patirtis professionnelle nécessaires dans les Domenai de l 'Hotellerie de la restauravimas et de l ' Evénementiel. Le Fondas laipsnis svetingumo, renginių & Maitinimas valdymo apporte une dimensijos Internationale supplémentaire qui le Išskirtinį de la formavimo classique du BTS.

Diplome paruoškite avec l 'Ecole de Savignac et Heart of England Tarptautinės akademijos Heia) et débouchant sur ​​un diplome nacionalinės Anglais, Higher National Diploma (HND), svetingumo vadybos (AKK 2).

L 'étudiant du fondas svetingumo laipsnis, Events & Maitinimas valdymas va acquérir les kompetencijos Qui vont Lui permettre: D 'organizatorius, piloter animer et un concevoir Systeme de gamybos et de distribution de biens et de paslaugos. D 'élaborer, analizatorius ir kt išnaudotojas les database du Système d ' informacija. ... [-]
Prancūzija Savignac
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe

EIML Paris" suteikia tarptautiniams studentams galimybę įgyti pagrindų ir suprasti, kad "Luxury" yra visų pirma unikalus "know-how" gaminys, kurio produktai reikalauja gi ... [+]

INSTRUKCIJOS KALBA: Kursai mokomi anglų kalba

Prabangių priemonių kūrimas ir kompetencija.

Visose savo specializuotose srityse - papuošalai, laikrodžių gamyba, mados, kvepalai, grožio produktai, svetingumas ir paslaugos. Prabangus yra susijęs su tobulumu. Apibrėžti prabangą yra subjektyvus; jis paprastai yra laikomas prabangiu viskas, kas yra elegantiška, sudėtinga ir brangi. Prabangių prekių asortimento spektras svyruoja nuo visame pasaulyje žinomų prekių ženklų iki labiau konfidencialaus "Namai" rankų darbo. Taigi prabangos prekių ir paslaugų vartotojai yra susiję su kokybe ir perdirbimo standartais.

EIML Paris

EIML Paris" siūlo penkerių metų aukštojo mokslo programą nuo bakalauro iki magistro lygio, specializuojasi "Luxury Marketing". EIML Paryžiaus traukinių vadybininkai, bendradarbiaudami su pagrindiniais ekonominiais žaidėjais prabangos sektoriuje, yra ir yra ypač tinkami tiems, kurie siekia karjeros su dideliu atsakomybe įvairiuose sektoriuose: - Pirkimas: žaliavos pirkėjas, prekybininkų produktų vadybininkas, Mažmeninės prekybos operatorius ir kt. - Rinkodara: produkto vadybininkas, rinkodaros tyrimo konsultantas, e. Rinkodaros projektų vadovas, kategorijos valdytojas ir kt. - Bendravimas: žiniasklaidos planuotojas, ryšių su žiniasklaida vadovas, žiniasklaidos pareigūnas.... [-]

Prancūzija Paris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 5 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba