Filter
Kursai
Islandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Vadybos studijos Islandijoje - 2019

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Vadybos studijų programos studentus paruošia pradėti savo profesinę karjerą verslo sferoje. Šios studijų programos paprastai yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų lavinti savo problemų sprendimo, organizacinės elgsenos bei sprendimų priėmimo įgūdžius. Be to, į vadybos studijų programas paprastai yra įtraukiami ir lyderystės kursai.

Įsikūręs į Arkties ir Šiaurės Atlanto vandenynų santakoje, Islandijos Respublika yra žinoma, kad Šiaurės sala šalyje. Švietimo sektoriuje yra tvarkomas Švietimo, mokslo ir kultūros ministerija. Mokymo 'ai ir politika taip nurodyta ministerija.

Geriausi kursai - Vadybos studijos Islandijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Islandija

NIVA Education

Kaip intervencija tyrimai tampa vis labiau paplitęs per pastarąjį dešimtmetį, reikia išmokti vertinti tokius tyrimus taip, kad didėja mūsų žinias apie tai, kaip, kodėl ir ... [+]

Įgyvendinant ir vertinant organizacinių intervencijų - pastarojo meto įvykius. Kaip intervencija tyrimai tampa vis labiau paplitęs per pastarąjį dešimtmetį, reikia išmokti vertinti tokius tyrimus taip, kad didėja mūsų žinias apie tai, kaip, kodėl ir kam intervencijos darbas išaugo.

Kurso tikslai

Dalyviai bus supažindinami su vertinimo procesą, įskaitant atitinkamas sistemas, duomenų rinkimas ir analizė. Svarbus kurso dalis yra žinios apie tai, kaip tokia informacija gali būti naudojama sėkmingai planuoti, rengti ir įgyvendinti organizacines priemones.

Šis kursas buvo priimtas kaip teorinis kursas (13 valandos) reikalavo medicinos specialisto išsilavinimą mokymo programų profesinės sveikatos tarnybų Helsinkio universiteto Suomiją. Toks leidimas galioja specializuotų mokymo programų Medicinos fakulteto visų Suomijos universitetuose.... [-]

Islandija Reykjavík
Anglų
Dieninės
3 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba