Filter
Kursai
Brazilija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Vadybos studijos Brazilijoje - 2019

Kursas yra skirta kelias tyrimą, kuris paprastai yra trumpas trukmę. Ji suteikia studentams galimybę mokytis specifinių įgūdžių asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Kursai gali trukti tik kelias dienas ar kelis mėnesius ilgio ir dažnai apima realaus pasaulio mokymosi situacijas.

Kas yra žinoma valdymo Brazilijoje? Šie specializuoti kursai skirti plėtoti verslo sumanumo tiems, kurie dirba verslo sektoriuje. Jie kultivuoti specifines kompetencijas, pavyzdžiui, konfliktų analizę, formatavimas sprendimus verslo susijusias problemas, suprasti valdymo ir verslo tikslų, sukurti individualų plėtros planus, verslo-verslui strategijas ir rinkos valdymo, finansų, rinkodaros ir logistikos. Kursai skirtis priklausomai nuo to, įgūdžiai norite įsigyti ir ką karjeros lygis esate.

Tiems, kurie imasi kursą valdymo Brazilijoje, nauda yra padidėjęs kompetenciją verslo aplinką, orientuota profesinius tikslus ir stiprinant įsidarbinti. Iš kursą taip pat gali būti darbuotojų geresnių karjeros galimybių, didesnių atlyginimų ir galimas nuolaidas.

Iš valdymo kursas Brazilijos sąnaudos skiriasi priklausomai nuo to, žinotina ir švietimo įstaigos pasirinkti. Rekomenduojama, kad suinteresuoti studentai patikrinti su mokyklomis ir mokslinių tyrimų savo kurso galimybes užtikrinti, kad jų tikslai būtų pasiekti.

Iš kursą valdymo pristatysime įvairius įgūdžius, priklausomai nuo kurso anketa dėmesio. Kai kurie siūlo vidurio grandies vadovų galimybes įgyti platų žinių bazę, kuri padės jiems didinti savo veiklos efektyvumą ir produktyvumą, verslo pasaulyje, leidžiant jiems sverto savo karjerą ir plėsti savo profesinį tinklą.Ji taip pat suteikti jiems įgūdžių, reikalingų verslo įmones, jeigu jie to pageidautų. Kiti kursai yra sukurta akcininkams, direktoriams ir aukščiausio lygio vadovai.

Kursai skiriasi forma ir specializacijos susitikti platų mokymosi poreikių. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Vadybos studijos, Brazilija

International Business School Americas

Kurti esminių įgūdžių, valdymo ir sukurti verslo pirmautų nesvarbu plotas dalyvis dalyvauja. Tai leidžia dalyvį vadovauti valdymo pranešimus ir žmones, ir taip pagerinti ... [+]

Geriausi kursai - Vadybos studijos Brazilijoje - 2019. Laikotarpis: sausio ir liepos Žinoma apkrova: visą dieną klasės ir veikla 3 savaites - 80h klasėje ir 8 valandų papildomą veiklą. Fakultetas: Specialistė profesoriai iš universiteto, su dideliu akademinės ir profesinės patirties. Dinamika klasė: teoriniai užsiėmimai, dėklai diskusijos ir praktinė veikla Studentų profilis: Bakalaurams domisi administracija Papildoma veikla: Aplankykite Pasaulio prekybos organizacijos Ženevoje, Šveicarijoje, ar mados rajonas Milane, Italijoje. Studentų skaičius klasėje: nuo 15 iki 30 Investicijos: € 5,100 + Dalyvio mokestis € 60 - patikrinti stipendijų programas Apmokėjimo sąlygos: iki 10 dalimis Įrašas laikotarpis: paprašius Programos tikslai ... [-]
Brazilija São Paulo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Tai vidutinio + techninio mokymo vadybos mokykla, sutelkiant dėmesį į verslumo ir vadybos, kuri rengia studentus imtis savo ateitį. ... [+]

Tai vidutinio + techninio mokymo vadybos mokykla, sutelkiant dėmesį į verslumo ir vadybos, kuri rengia studentus imtis savo ateitį. Atrankos procesas yra metinis su priėmimo studentams, įvežamų į 1. metus vidurinėje mokykloje.

Struktūriniai projektai

Mentorystės projektas (1 metai): Ji suteikia pirmąjį kontaktą su verslo pasauliu, todėl studentui įsisavinti pagrindines sąvokas valdymo ir verslumo. Ši patirtis tapo įmanoma per susitikimus su verslininkais, techninių vizitų ir tarpdisciplininių veiklą.

Imitavimas bendrovė (2 metai): Švietimas technologijų įrankis, tarptautiniu mastu žinomas kaip praktika įmonėse ar virtualus įmonė, kuri leidžia jums susieti valdymo teorijas į veiklos praktika imituojant virtualioje rinkoje, susietą su 7500 modeliuojamas įmonių tinklą šiuo penkiuose žemynuose. ... [-]

Brazilija Belo Horizonte
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Išmokite kurti fizines parduotuves nuo pirmojo kontakto su prekės ženklu, jo vertybėmis, koncepcija ir vizualiosios prekybos koncepcija, kuri rūpinasi galutine fizinės pa ... [+]

Kodėl?

Išmokite kurti fizines parduotuves nuo pirmojo kontakto su prekės ženklu, jo vertybėmis, koncepcija ir vizualiosios prekybos koncepcija, kuri rūpinasi galutine fizinės parduotuvės informacija.

Kam?

Kūrybingi ir smalsūs žmonės, studijuojantys ar dirbantys mados, rinkodaros, vizualiųjų menų, komunikacijos, dizaino ir architektūros srityse.

Kaip tai yra?

Mažmeninės dizaino kursas suteikia studentams galimybę praktiškai įgyvendinti skirtingų pardavimo vietų stilių atmosferos strategijas, skatinančias naudotojams naują patirtį.

Rinka

Krizės metu, susiklosčius skirtingoms rinkoms, atkreipiamas dėmesys į didėjančią skaitmeninės prekybos intensyvumą, taigi, tai daro poveikį mažmeninei rinkai. Prekiniai ženklai, kita vertus, ieško alternatyvų, kad jų fizinės parduotuvės taptų patrauklesnės, sukurdamos emocines apeliacijas netgi vis daugiau ir daugiau susijusių žmonių.... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Rugsėjis 2019
Portugalų
Ištęstinės
60 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

„Bendradarbiavimo kūrybinių procesų“ kurso tikslas - išlaisvinti visuomenę nuo iš anksto nustatytų koncepcijų, susijusių su kūrybiškumu, pateikiant mąstymo galimybes, kar ... [+]

Kodėl?

Ugdyti studentų 21-ojo amžiaus įgūdžius, įgyvendinant projektų praktiką, pavyzdžiui, sprendžiant problemas, kritinį mąstymą, kūrybiškumą, bendradarbiavimą.

Kam?

Verslininkams, novatoriams, menininkams ir studentams iš įvairių disciplinų kursas skirtas visiems, kurie siekia gyventi su didesne kūrybine laisve.

Kaip tai yra?

„Bendradarbiavimo kūrybinių procesų“ kurso tikslas - išlaisvinti visuomenę nuo iš anksto nustatytų koncepcijų, susijusių su kūrybiškumu, pateikiant mąstymo galimybes, kartu skatinant pagrindinių kūrybinių kliūčių sklaidą, naudojant įvairias priemones praktiniame seminare.

Pasaulyje, kur vis labiau prieinama technologija ir informacija, kūrybiškumas tapo ne tik svarbiu darbo rinkos diferencialu, ir yra būtinas, kad išliktų aktualus žinių amžiuje.... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Spalis 2019
Portugalų,Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba