Filter
Kursai
Austrija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Turizmas ir svetingumas Austrijoje - 2019/2020

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Turizmas ir svetingumas programos, paprastai susiję su kelionių, pramogų tyrimą ir įvairias paslaugas. Studentai gali mokytis apie viską iš valdymo prie maitinimo paslaugas. Kiti galimi temos Viešbučiai ir moteliai, transporto priemonių nuoma ir viešųjų vietų.

Pagrindinė savybė Austrijos aukštojo mokslo sistemos yra ketverių metų kursą. Baigus bakalauro laipsnį, universitetas dažnai stipendijas tiems studentams, kurie galbūt norėsite tolesnius tyrimus, magistro ir net daktaro lygio.

Geriausi kursai - Turizmas ir svetingumas Austrijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas ir svetingumas, Austrija

Tourism School Bad Gleichenberg

Keturių semestrų Kolegija buvo įkurta Steirischer Hotelfachschulverein studentams, sėkmingai baigė vidurinių mokyklų (brandos / Abitur) ir pareiškėjams perėjęs kolegijos ... [+]

Keturių semestrų kolegija buvo įkurta Steirischer Hotelfachschulverein studentams, sėkmingai baigė vidurinių mokyklų (A lygis) ir paraiškų perėjęs kolegijos egzaminą, kurie nori sutelkti dėmesį į profesinį mokymą turizmo srityje. Kalbant apie organizaciją ir apgyvendinimo Kolegija yra susijusi su Viešbutis mokyklos ir aukštojo mokslo institucijoje, turizmo.

Mokymas trunka keturis pusmečius. Mokslo metai prasideda rugsėjo mėnesį ir baigiasi pirmą šeštadienio. (Kolegija egzaminą galima imtis turizmo mokyklų.) Turizmo Kolegijos ir laisvalaikis suteikia bendrąjį išsilavinimą ir konkrečių komercinių tyrimų, mokymo, turizmo ir gastronomijos sričių specialistas studijas bent dviejų užsienio kalbų, žinių ir sugeba pakviestųjų paslaugų, maisto produktų ir gėrimų operacijų ir administravimo ir klientų aptarnavimo srityje laukas.... [-]

Austrija Bad Gleichenberg
Susisiekti su mokykla
Anglų,Vokiečių
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba