Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 kursus - Transporto vadyba

Kai ištekliai yra riboti, efektyvus energijos vartojimas ir reikmenys perkelti žmones ir prekes tampa kritinė. Žinoma Transportas vadybos padeda tobulinti įgūdžius, būtinus siekiant racionalizuoti ir koordinuoti transporto maršrutus siekiant mažesnėmis sąnaudomis.

Kas yra Transportas vadybos kursas? Jis yra klasės siūlomi kaip dalis verslo sertifikato arba laipsnio programą. Tiems, kurie domisi valdyti tiekimo grandines, logistikos operacijos ar komercinių keleivių įmonių pasinaudoti įgūdžių ir žinių, sukurtų per vieną iš šių kursų. Temos studijos apima ekonomikos, motyvaciją, ir priemones gabenant prekes ir žmones kartu vidaus ir tarptautiniais maršrutais. Studentai pažvelgti į aplinkosaugos problemas, valdžios reglamentai, ir tvarių alternatyvų.

Šios klasės supažindinti studentus su visais pagrindinė priemonė komercinių keleivinių transporto sistemas, įskaitant kelionės lėktuvu, jūrų maršrutais, keleivių vežimo geležinkeliais ir automobilių tinkluose.Jie taip pat turės iš logistikos rūpesčius judančių prekių per ilgus atstumus supratimą ir tapti patogiai bendrą praktiką, pavyzdžiui, įtvirtinant krovinius, nesilaikantiems urmu ir lašas laivybos krovinių. Mokiniai mokosi vertinti kuro, transporto priemonių apribojimus ir planavimo metodus naudoti norėdami sukurti maršrutus, kurie siūlo geriausią aptarnavimą labiausiai klientams.

Šių kursų kaina gali skirtis. Programos yra prieinama tiek internete ir tradicinių kolegijoje kampusie formatus. Tiems, kurie domisi turėtų patikrinti su priėmimo skyrius savo institucijos dėl konkrečios informacijos apie mokesčius ir medžiagų.

Absolventai dažnai rasti darbą transporto pramonės, kaip vadovų, analitikų ir logistikos ekspertai. Jų įgūdžiai būtų taikomi visoje įvairioms platformoms. Kai darbas autobusų ir pervežimai įmonių koordinavimo komandas vairuotojams. Kiti įsidarbinti geležinkelio stotyse valdymo krovininių ir keleivinių traukinių.Studentai taip pat gali būti leidžiama dirbti aviakompanijoms ar tarptautinių prekybos įmonių. Vyriausybės reguliavimo agentūros, kaip antai transporto departamento, taip pat samdyti šiuos specialistus.

Svarbu pradėti mokslinius tyrimus švietimo galimybes iš karto. Dėl užsienio studentų ar užimtas darbo profesionalai, nuotolinio mokymosi sprendimai prefektas alternatyvų miesteliu kursus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Transporto vadyba

Tyumen State Oil and Gas University

Mokykla apima teorinius ir praktinius aspektus, susijusius su "Eksploatuojant transporto priemonių šiurkštus ... [+]

Vasaros / žiemos mokykla "užkariauti šiaurinę: Gerinti transporto efektyvumą atšiauriomis sąlygomis"

Formatas: Mokykla apima teorinius ir praktinius aspektus, susijusius su "Eksploatuojant transporto atšiauriomis sąlygomis." Kursai yra papildyti specialiais disciplinų kursą "Rusijos kaip užsienio kalbos", o taip pat turtingą kultūrinę programą.

Programa: Paskaitos: - teoriniai pagrindai automobiliui prisitaikyti - įtaka sunkių eksploatavimo sąlygų dėl transporto priemonių efektyvumo ir kokybės - Įtaka žemai aplinkos temperatūrai nuo temperatūros sąlygomis vienetų, degalų sąnaudas ir variklio eksploatacijos laiką - ekspertas apklausus Pritaikomumo srityje - Expert klausinėjimas į prisitaikymo srityje, duomenų tvarkymas - laiko-erdvės požiūris kiekybinį įvertinimą prisitaikymas - prisitaikymas lygio nustatymo sunkiomis sąlygomis. ... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Logistikos ir transporto veikla jau užima apie 10% bendrojo vidaus produkto, o metinis augimas yra daugiau nei 8%. Tinkamas logistikos ir transporto valdymas yra saugi įm ... [+]

Logistikos ir transporto veikla jau užima apie 10% bendrojo vidaus produkto, o metinis augimas yra daugiau nei 8%. Tinkamas logistikos ir transporto valdymas yra saugi įmonių konkurencingumo strategija. Logistikos augėjai nuolat auga ir daugiau kaip 70 proc. Naujai sukurtų darbo vietų yra tiesiogiai ar netiesiogiai susijusios su logistika ir transportu. Įmonėms reikia aukštos kvalifikacijos specialistų, kad būtų galima atpažinti ir organizuoti prekių ir informacijos srautus, nes jų efektyvumas priklauso nuo jo, jų klientų išsaugojimo ir išlaidų mažinimo.

Akreditacija

Šis Logistikos ir transporto kursas, 250 valandų ir 25 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema), yra Mursijos katalikų universiteto - UCAM, pavadintas pagal Senecos instituto ir UCAM pasirašytą susitarimą.... [-]

Ispanija Madrid
Registracija galima
Spanish (Spain)
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba