Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 kursus - Tekstilės dizainas

Kolegijoje ar universitete kursas yra studijų vienetas apie konkrečią temą, panašią į vidurinės mokyklos klasę. Pradedant nuo kelių savaičių iki kelerių metų, kursą moko vienas ar du instruktoriai, kuriuose dalyvauja mokinių klasė.

Koks yra tekstilės dizaino kursas? Tekstilės dizainas - audinių, austų arba paviršiaus atspaudų, dizaino ar modelio kūrimo procesas. Kurso metu bus nagrinėjami tokie metodai kaip kaklaraištis, batikas, natūralūs motyvai, vandens dažymas ir audiniai, taip pat kaip kurti savo dizainą naudojant mokomus metodus. Draudimas ir tapyba yra svarbūs įgūdžiai, turintys svarstyti šį meninį kursą.

Studentai, mokantys tekstilės dizaino procesus, gali įgyti svarbių įgūdžių, pavyzdžiui, spręsti problemas, išplėsti kūrybiškumą ir plačiau žinoti apie tekstilės gaminius. Šie įgūdžiai gali būti naudingi kitose gyvenimo srityse už mokyklos ribų, o problemų sprendimas yra ypač vertingas.

Tekstilės dizaino kursas gali trukti 12 savaičių ar ilgiau, o išlaidos priklausys nuo mokyklos, kuri siūlo kursą. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su pasirinkta kolegija ar universitetu, kad gautumėte daugiau informacijos apie registraciją ir registracijos mokestį.

Nors tekstilės dizainas yra šiek tiek siauros studijų srities, karjeros galimybės yra įdomios ir sutelkiamos į skirtingus aspektus, priklausančius nuo pramonės. Laisvai samdomas tekstilės menas, audimas, madingų tekstilės dizainas, namų apstatymo tekstilės dizainas, tekstilės gaminių kokybės užtikrinimo patikrinimas ir interjero dizaino kūrimas yra visa karjera, kuri gali būti sėkmingai baigta iš tekstilės dizaino kurso.

Kolegijos švietimo kursai yra labiau prieinami nei kada nors anksčiau, o pageidaujami kursai gali būti siūlomi vietoje, internete ar net tarptautiniu mastu. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Tekstilės dizainas

Accademia Riaci

"Accademia Riaci" tekstilės dizaino kurse galite išmokti batiką, kaklaraiščius dažus, vandens dažus, linoleumą, geometrinius modelius, natūralius motyvų modelius, solaris ... [+]

Art Short Course

Tekstilė ne tik yra dėvima kaip madingi drabužiai, bet ir naudojama kaip interjero audiniai, sienų laikikliai, užuolaidos, sofos, staltiesės, kilimai, baldai, taip pat automobiliai ir viešieji pervežimai - beveik kiekvienoje mūsų kasdienio gyvenimo scenoje. Tekstilės dizainas susideda iš spalvų, spausdinimo, motyvo, audinio, 3D funkcijos, formos ir pasipriešinimo, o tai reiškia, kad tekstilės dizainas yra labai įvairus. Daugelis rūšių piešimo įrankių, tokių kaip rašikliai, aliejaus dažai, akriliniai dažai, šilko ekranai, bloknotų spausdintuvai, nuotraukų kompozicijos, "Photoshop" arba "Illustrator", naudojant kompiuterį, ir visi šie įrankiai suteikia tekstilės dizaineriui neribotą galimybę laisvai išreikšti save.... [-]

Italija Florencija
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kensington and Chelsea College

Studentai supažindinami su siuvimo ir naudojant komercinius modelius padaryti paprastą drabužį. Tai naudinga Kursas apima matavimo, pjovimo, siuvimo technika, montavimo i ... [+]

Nepriklausomai nuo jūsų interesus ar ambicijas, siūlome įdomų asortimentą mados kursus mūsų specialistų departamentas, mokė specialistų mados profesionalams.

Mūsų puikus nuorodos, turinčių aukštąjį išsilavinimą mados ir tekstilės kursai Londono srityje reiškia, kad mes galime padėti jums pasirengti sėkmingai mados kurso taikymą.

Daugelis mūsų studentų progresavo į aukštojo mokslo, sėkmingai įkurti smulkų verslą, arba nuėjo dirbti mados industrijoje. Mes turime reputaciją aukštos kokybės pagamintos darbą, ir įėjimas į mūsų kursus dažnai konkurencinga.

Dirbame pradedantiesiems per į labai patyręs, siekiant, kad būtų kuo lankstesnės, kad patenkinti individualius poreikius. Priėmimas į visų mūsų mados kursų yra individualus interviu. Prireikus jūsų bus paprašyta pareikšti savo darbų pavyzdžius. Tuo interviu mes galime sukurti asmeninį studijų programą, atsižvelgdama į turimą savo esamus įgūdžius ir laiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 - 11 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IUAD Accademia della Moda

Pramonės CAD modelių kūrimo kursas pagerins jūsų įgūdžius, neprarandant tradicinių gaminių gamybos ir pateikimo grožio. ... [+]

Apžvalga

Naudojant CAD sistemas, protingai padidėjo modelių kūrimo greitis ir patikimumas.

Pramonės CAD modelių kūrimo kursas pagerins jūsų įgūdžius, neprarandant tradicinių gaminių gamybos ir pateikimo grožio.

Ši specializacijos programa yra specialiai sukurta specialistams ir mokiniams, norintiems susipažinti su tekstilės pramonės CAD modeliu.

Jūsų akademinė kelionė

Ką jūs išmoksite

Išmoksite, kaip naudoti programinės įrangos rinkinį, kad galėtumėte valdyti visą drabužių gamybos procesą, nuo modelio iki gamybos:

LECT, programinė įranga, kuri renka visą pagrindinę informaciją apie modeliusPGS parengti ir plėtoti atskiras modelio dalisGENMA yra visų esamų dalių konsultacinė duomenų bazėMARKA padeda efektyviau išdėstyti modeliusPLOT WIN yra ploterio valdymo sistemaWINTRO valdo mašinų eilęPatirtis, darbas ir mokymasis... [-]
Italija Milanas
Spalis 2020
Italų
5 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba