ACADEMICCOURSES.LT

Ieškoti Nuotolinis mokymas kursų - Teisės studijos - Europa - 2020

Teisės kursus paprastai renkasi tie, kurie siekia pagerinti savo kvalifikacijas ir taip žengti dar vieną žingsnį savo svajonių karjeros link. Nesvarbu ar ieškote dieninių, vakarinių ar internetinių kursų, įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos jums suteiks daugybę pasirinkimo variantų. Vienos iš populiariausių teisės kursų specializacijų yra teisinio reguliavimo kursai, komercinės ar intelektinės teisės kursai.

Priklausomai nuo žmonių norų, interesų bei galimybių pabaigę teisės ir valdymo studijų programas studentai gali pradėti dirbti įvairiose teisinėse bei verslo srityse, o taip įsidarbinti ir vyriausybinėse ar pelno nesiekiančiose organizacijose. Be to, studentai gali rinktis iš daugybės įvairių teisės ir valdymo srities specializacijų, tokių kaip komercinė teisė, reguliavimo teorijos bei tarptautiniai santykiai.

Nuotolinis mokymasis yra tiekti išsilavinimą studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu metodas. Įvairūs tyrimai parodė, kad nuotolinio mokymosi programos gali būti veiksminga ir efektyvi, kaip įprastinių ekvivalentas programas kartais net geriau!

Europa, kaip įprasta, vienas iš pasaulio 's septynių žemynų. Susideda Vakarų didžiausią tašką Eurazijoje, Europoje paprastai skirstomi iš Azijos į baseino padalina iš Uralo ir Kaukazo kalnai, Uralo upe, Kaspijos ir Juodosios jūrų, ir vandenų keliai, sujungti Juodosios ir Egėjo jūras.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Nuotolinis mokymas - kursų - Teisės studijos Europa - 2020

8 Rezultatai Teisės studijos, Europa, Nuotolinis mokymas Filter

International Career Institute
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Londonas

Žinoma baudžiamojo teisingumo ir kriminologijos

International Career Institute
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Londonas

ICI pristato baudžiamosios teisenos ir kriminologija Žinoma, kad rengia jums už įvairių iššūkių profesija. Developed by ekspertų šioje srityje, mes teikiame visapusišką žinoma, kad bus išmokyti jus būti veiksmingos daugelyje pozicijų, susijusių su kovoja nusikaltimus.

Kursas paralegal

International Career Institute
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Londonas

ICI siūlo paralegal kursai asmenims, kurie nori tęsti karjerą šioje srityje, taip pat tiems, kurie jau dirba kaip juridiniai sekretoriai ir paralegals ir norite padidinti jų įgaliojimai.

Teismo ekspertizės kursas

International Open Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės 60 dienos Registracija galima Jungtinė Karalystė Londonas + 1 daugiau

Sužinokite, kaip kriminalistika naudojama ieškant įrodymų ir patraukiant nusikaltėlius baudžiamojon atsakomybėn, sprendžiant nusikaltimus, atlikite pagrindinį vaidmenį.

Kriminologijos ir profiliavimo kursai - CPD

International Open Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės 60 dienos Registracija galima Jungtinė Karalystė Londonas + 1 daugiau

Įsitraukite į nusikalstamą protą ir būkite asmeniu, kuris gali skaityti patarimus, kaip sugauti kaltininką su savo vidaus žiniomis apie kriminologiją

Žinoma, visuomenės sveikatos epidemiologija internete

Elevate Health
Internetinės Ištęstinės 3 savaitės Susisiekti su mokykla Olandija Nyderlandai internete

Šis kursas padės susipažinti su visuomenės sveikatos epidemiologija, mokslu, kuriuo grindžiama visuomenės sveikata. Visuomenės sveikatos epidemiologija apima geografinių ir laikinų gyventojų sveikatos modelių apibūdinimą ir aiškinimą, prevencinių strategijų nustatymą ir rizikos veiksnių bei prevencinių priemonių poveikio gyventojų sveikatai vertinimą ir vertinimą.

Išplėstinė duomenų apsaugos pareigūno programa

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Internetinės Dieninės 180 valandos Susisiekti su mokykla Ispanija Madridas

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (GDPR), kuris taikomas nuo 2018 m. Gegužės 25 d., Numato privalomą duomenų apsaugos pareigūno paskyrimą valdžios institucijoms ir organizacijoms, įstaigoms, kurios reguliariai ir sistemingai stebi asmenis. ir įstaigoms, kurių pagrindinė veikla yra didelio masto slaptų duomenų tvarkymas. Duomenų apsaugos pareigūnas (DAP) yra vienas iš svarbiausių prisitaikymo prie GDPR elementų ir garantuoja, kad organizacijose laikomasi duomenų apsaugos taisyklių. Ispanijos duomenų apsaugos agentūra (AEPD), bendradarbiaudama su Nacionaline akreditacijos įstaiga (ENAC), pateikė duomenų apsaugos pareigūnų profesinės praktikos sertifikavimo schemą. Taigi AEPD tampa pirmąja Europos priežiūros institucija, kurianti duomenų apsaugos pareigūnų veiklos sertifikavimo schemą.

Magistro laipsnis kovos su pinigų plovimu diplomas

European School of Banking Management
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 6 mėnesiai Susisiekti su mokykla Italija Milanas Roma Baris + 3 daugiau

Kovos su pinigų plovimu diplomą šiandien ekspertai pripažįsta kaip Italijos mokymų pinigų plovimo srityje viršūnę.