Filter
Kursai
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Ieškoti Nuotolinis mokymas kursų - Teisės studijos - Šiaurės Amerika - 2020

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Vis labiau globalizėjančiame pasaulyje teisės ir reguliavimo mokslas tampa vis svarbesnis. Kasmet vis daugiau teisės ir valdymo studijas pasirinkusių studentų jau turi įgiję tarptautinių studijų patirties.

Darbas su valstybinių universitetų yra toli nuo optimalaus pasirinkimo. Privačios mokyklos suteikia daug geresnę pagalbą savo nuotolinio mokymosi patirtį. Keletas interneto universitetas atkreipia mokytojus ir mokinius dideli atstumai iš viso pasaulio. Tai labai padidina įvairovę nuotolinio mokymosi klasėje ir gamina sudėtingas pokalbis tarp tų, iš labai skirtingų bendruomenių, regionų, ir tolimų kultūrų.

Iš vietinių civilizacijų iki šiuolaikinių imperijų, Šiaurės Amerika turi daug praktinės švietimo galimybes pasiūlyti mokslininkus. Užpildė su skirtingų kultūrų asortimentą, studentai gali šviesti save gerai suapvalinti kelią.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Nuotolinis mokymas - kursų - Teisės studijos Šiaurės Amerika - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Teisės studijos, Šiaurės Amerika, Nuotolinis mokymas

TrainUp

... [+]

Geriausi Nuotolinis mokymas kursai - Teisės studijos - Šiaurės Amerika. [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos McKinney
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ambra College

Tarptautinė mokykla Tarpininkavimas - EIM yra novatoriškas plėtros programa tarpininkavimo praktikos ir bendradarbiavimo patirtimi Brazilijoje. Developed by dialogo ir AM ... [+]

Tarptautinis Tarpininkavimas mokykla

Tarptautinė mokykla Tarpininkavimas - EIM yra novatoriškas plėtros programa tarpininkavimo praktikos ir bendradarbiavimo patirtimi Brazilijoje. Developed by dialogo ir AMBRA College Institute, dėmesys yra įgūdžių ir gebėjimų raida iš keturių sričių: vadybos, teisės, techninių ir praktinių.

Tikslas yra mokyti naujos kartos specialistų įsipareigojo pirmaujanti kaip konfliktai sprendžiami Brazilijos transformaciją. Per Premium sertifikavimo tarpininkavimo, dalyvis bus visiškai teisę taip:

Taikyti pagrindinius tarpininkavimo metodus naudojamus šalyje, kuri yra labiausiai išvystyta tarpininkavimą pasaulio (United States); Parengti strateginius ir tvariai įgūdžius ir tarpininkavimas įgūdžius ir bendradarbiavimo praktiką viešųjų ir privačių institucijų; Naudojant tarpininkavimo ir bendradarbiavimo praktiką, remiantis prekybos strategijų ir Neurolingvistinis programavimas įrankiai; Sukurti priemones skleisti dialogą kaip konfliktų sprendimo priemonė remiantis įvairiose žiniasklaidos priemonėse (knygos, straipsniai, teisės aktų pasiūlymų, interviu ir tt); Statyba akademinę instituciją tarpininkavimo ir bendradarbiavimo praktikos srityje. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Orlandas
Rugsėjis 2020
Anglų,Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
220 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
edX

Sužinokite apie tarptautinės bendruomenės teisę, įskaitant tai, kaip tarptautinė teisė yra kuriama, taikoma ir palaikoma šiuolaikiniame pasaulyje. ... [+]

Sužinokite apie tarptautinės bendruomenės teisę, įskaitant tai, kaip tarptautinė teisė yra kuriama, taikoma ir palaikoma šiuolaikiniame pasaulyje.

Apie šį kursą

Tarptautinė teisė gali būti laikoma tarptautinės bendruomenės teise, teise, reglamentuojančia valstybių santykius. Tačiau tai taip pat yra susijusi su tuo, ką daro tarptautinės organizacijos, ir vis labiau tai liečia asmenis, korporacijas, NVO ir kitus nevalstybinius veikėjus.

Kai pasaulis tampa vis labiau tarpusavyje susijęs ir sudėtingesnis, o atsirandant naujoms institucijoms, kad tarptautinė teisė būtų veiksmingesnė, tarptautinė teisė tapo jaudinančia, besiplečiančia sritimi. Niekada anksčiau nebuvo taip pasitikima, naudojama ir plėtojama. Nepaisant skirtingo dydžio, galios, kultūros, religijos ir ideologijų, valstybės remiasi tarptautine teise, kad bendradarbiautų ir sugyventų; jie kalba tarptautinės teisės kalba, o tarptautinė teisė jiems tarnauja kaip svarbi bendra kalba.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kembridžas
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
12 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba