close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 3 kursus - Techninės braižybos studijos

Daugelis studentų mokosi kursų, kad padėtų jiems įgyti formalių dalyko žinių. Kartais kursai gali būti naudojami uždirbti kreditus už studijų programą arba visiškai ištirti naują sritį. Kas yra techninio piešimo kursas? Skirtingai nuo abstraktaus meno ar kitų stilizuotų piešinių rūšių, techniniam piešimui reikalingas tikslus ir praktinis požiūris į inžinerijos ar ar… Skaityti daugiau

Daugelis studentų mokosi kursų, kad padėtų jiems įgyti formalių dalyko žinių. Kartais kursai gali būti naudojami uždirbti kreditus už studijų programą arba visiškai ištirti naują sritį.

Kas yra techninio piešimo kursas? Skirtingai nuo abstraktaus meno ar kitų stilizuotų piešinių rūšių, techniniam piešimui reikalingas tikslus ir praktinis požiūris į inžinerijos ar architektūros pagalbą. Pagalba inžinieriui ar architektui parengti išsamius planus gali suteikti net didžiausius statybos projektus. Šio dalyko kursai gali būti nuo pradinio lygio meno klasių iki labai pažengusių techninių klasių. Prieš išduodant leidimą, pažengusios klasės gali reikalauti, kad būtų numatytos prielaidos arba tinkamas portfelis.

Kursas techninio piešimo metu gali padėti studentams įgyti daugiau nei tik meno įgūdžių. Šie studentai dažnai laiko laiko valdymo įgūdžius ir yra labai motyvuoti savarankiškai pradėti. Šioje srityje mokiniai taip pat linkę atkreipti dėmesį į smulkius dalykus.

Bendrosios techninės brėžinys gali priklausyti nuo skirtingų aplinkybių, pvz., Mokyklos, kurioje siūloma kurso rūšis, kur ji yra, ir ar reikia įsigyti papildomų medžiagų. Studentai visada gali kreiptis į mokyklos priėmimo skyrių, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie studijas ir mokesčius.

Techninis brėžinys yra unikalus ir naudingas įgūdis, kurį galima naudoti įvairiose pramonės šakose, įskaitant inžineriją, interjero dizainą, kraštovaizdį ir architektūrą. Mokydamasis techniniu brėžiniu, studentas taip pat galėtų išnagrinėti kitas meno karjeros galimybes, pavyzdžiui, tapti grafikos dizaineriu, iliustratoriumi, meno mokytoju ar laisvai samdomas menininkas. Šioje srityje įgyti įgūdžiai padėjo studentams užimti reklamos, interneto dizaino ir leidybos vietas.

Kursai dažnai pasiekiami kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Kai kurie kursai yra siūlomi vietos organizacijų arba gali būti priimami internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
TU Delft Open & Online Education
Netherlands Online, Olandija

Šis kursas pateikia linijinio ar struktūrinio modeliavimo įgūdžius, kurių reikia norint išspręsti struktūrines problemas, iš kurių galite kurti baigtinių elementų (FE) modeliu ... +

Šis kursas pateikia linijinio ar struktūrinio modeliavimo įgūdžius, kurių reikia norint išspręsti struktūrines problemas, iš kurių galite kurti baigtinių elementų (FE) modelius praktiniams pritaikymams. Taip pat mokoma, kaip rezultatus galima teisingai interpretuoti. -
Kursai
Dalinės
8 savaitės
Anglų
Internetinės
 
COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales
Alicante, Ispanija +1 Daugiau

Jūs išmoksite svarbiausius aspektus šio pasaulinio garso modeliavimo įrankis.

Jūs išmoksite svarbiausius aspektus šio pasaulinio garso modeliavimo įrankis. -
Kursai
Dalinės
48 valandos
Ispanų
Universiteto miestelis
 
COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales
Alicante, Ispanija +1 Daugiau

Jūs išmoksite daugiau pažangių aspektų šio pasaulinio garso modeliavimo įrankis.

Jūs išmoksite daugiau pažangių aspektų šio pasaulinio garso modeliavimo įrankis. -
Kursai
Dalinės
48 valandos
Ispanų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia