Filter
Kursai
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursų - Tarptautinis verslas - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Įmonės visame pasaulyje skverbiasi į naujas rinkas vyksta tarptautinis. Magistro tarptautinio verslo yra didelis privalumas darbdavių. Tai leidžia jiems samdyti asmenį, kuris supranta verslo pasaulyje už savo šalies ribų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinamas "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog "narės ". Ji taip pat renka daugiau nei 310 mln žmonių kurie yra pasaulis 's trečia pagal dydį gyventojų. Ji apima tankiai apgyvendintuose miestuose su klesti priemiesčius ir plati, negyvenamos ir natūraliai gražus srityse vienu metu.

Peržiūrėti visus kursus - Tarptautinis verslas - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Tarptautinis verslas, Šiaurės Amerika

Fleming College

Su verslo administravimo - Tarptautinio verslo programa, galite įgyti įgūdžių, karjeros pasaulinius logistikos kompanijų, ekspeditoriai, importuoti / eksportuoti įmonėms, ... [+]

Pasiruoškite pasaulio karjerą tarptautinės prekybos per:

hands-on mokymo ir realių importo / eksporto veikla praktinių atvejų studijos tarifinio klasifikavimo, muitinės dokumentų, eksporto rinkos planavimą ir plėtrą, NAFTA Kilmės taisyklės, Tarptautinio krovinių ekspedijavimo ir logistikos, ir daug daugiau Unikalus trijų savaičių tarptautinė studijų kryptis kelionė.

Visa 6 semestras yra gilinimas Taikomoji mokymosi projekto. Studentai taip pat turi galimybę užbaigti 6. semestrą Universidad Del Valle de México netoli Meksikas, arba ne iš Turku universiteto Suomijoje. Ši mokymosi galimybė leidžia studentams įdėti savo mokymo praktikoje, dirbti su tarptautiniais klientais, o turintys unikalią patirtį turi būti įmerktas į kitą kultūrą.... [-]

Kanada Piterboras Lindsay Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Harvard Business School Online

„Global Business“ padės jums įvertinti galimybes, valdyti riziką ir sukurti bei užfiksuoti jūsų organizacijos vertę. Ištirti ekonominius, politinius ir socialinius veiksn ... [+]

Paversti šiandienos pasaulinės ekonomikos neapibrėžtumą į savo organizacijos galimybę

„Global Business“ padės jums įvertinti galimybes, valdyti riziką ir sukurti bei užfiksuoti jūsų organizacijos vertę. Ištirti ekonominius, politinius ir socialinius veiksnius, lemiančius pokyčius, ir sužinokite, kaip sprendimai daro įtaką pasaulio rinkoms ir jūsų verslui.

Programos struktūra

„Global Business“ sudaro apie 24 valandas per keturias savaites pristatytos medžiagos. Jūs galite užpildyti kursinius darbus savo laiku, laikydamiesi reguliarių terminų.

Kohortos datos

2019 m. Rugpjūtis

Ilgis: 4 savaitesProgramos datos: 19/28/19 - 19/25/19Kaina: $ 1600Paraiškos pateikimo terminas: rugpjūčio 19 d... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kembridžas
Lapkritis 2019
Anglų
Ištęstinės
4 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba