Palyginti kursus - Tarptautinių finansų studijos

Kursas skirtas skatinti nuolatinį asmeninį tobulėjimą studentams. Jie pasiūlė pagal švietimo įstaigų visame pasaulyje skaičius, ir gali trukti kur nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Studentai, kurie domisi finansų pasauliniu mastu gali norėti ištirti tarptautinio finansų kursą. Kas yra tarptautinės finansų Žinoma? Finansai yra svarbi dalis bet kokia organizacija ar verslo,… Skaityti daugiau

Kursas skirtas skatinti nuolatinį asmeninį tobulėjimą studentams. Jie pasiūlė pagal švietimo įstaigų visame pasaulyje skaičius, ir gali trukti kur nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Studentai, kurie domisi finansų pasauliniu mastu gali norėti ištirti tarptautinio finansų kursą.

Kas yra tarptautinės finansų Žinoma? Finansai yra svarbi dalis bet kokia organizacija ar verslo, ir atsižvelgiant kursus gali parengti studentus karjeros pasitenkinimo šioje srityje. Kai specialistai šiuo metu dirba šioje srityje bus pasirinkti imtis finansų kursą kurti profesionaliai, o kiti ieško arba svarsto karjeros pokyčius kurti savo gyvenimo aprašymą. Yra kursų turimų, įskaitant draudimo, finansinės analizės, sveikatos apsaugos sistemos finansavimo, rizikos valdymo, valdiklio ir mokesčių įvairovė.

Yra daug naudos, atsižvelgiant kursus tarptautinėje finansų.Kvalifikuoti finansų specialistai visada turi didelę paklausą, todėl ji yra gana lengva susirasti darbą. Patiria pasaulinę rinką, taip pat rengia studentų galės susieti su skirtingomis kultūromis ir kalbomis, ir leidžia jiems tyrinėti daug pasaulio dalių.

Kadangi universitetai visame pasaulyje siūlome tarptautines finansų kursus, susijusias išlaidas gali skirtis gana didelis. Patartina, kad studentai padaryti kai kuriuos tyrimus ir tada kreiptis į savo mokyklą pasirinkimo išsiaiškinti konkrečius finansinius įsipareigojimus.

Nors atsižvelgiant kursus savaime nebus tiesiogiai karjerą, ji yra pirmasis žingsnis į užsidirbti laipsnį. Absolventai, kurie dirba tarptautinių finansų dirbs strategijas, įtraukti užsienio investicijas ir nustatyti keitimo kursus. Kai karjeros pavadinimai įtraukti finansinį vadybininkas, finansų analitikas, ir vertybinius popierius, biržos prekių ir finansines paslaugas pardavimo agentų.Yra karjeros galimybių, skaičius verslo plėtros ir prekybos, finansų valdymo ir tarptautinės bankininkystės.

Tai lengva taikyti internete kursus jus domina. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo įstaigą savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
London Business Training & Consulting
London, Jungtinė Karalystė

Šis TFAS kursas tinka: apskaitos ir finansų specialistams, specialistams ir specialistams, norintiems geriau suprasti pagrindines TFAS koncepcijas ir taikymus; tiems, kurie si ... +

Šis TFAS kursas tinka: apskaitos ir finansų specialistams, specialistams ir specialistams, norintiems geriau suprasti pagrindines TFAS koncepcijas ir taikymus; tiems, kurie siekia organizacinio TFAS priėmimo, kad būtų galima sklandžiau teikti savo finansinę atskaitomybę ir visame pasaulyje suprasti savo apskaitos praktiką vis labiau internacionalizuotame verslo pasaulyje; subjektų, kurie buvo įgalioti atitikti TFAS, apskaitos ir finansų darbuotojai. -
Kursai
Dieninės
5 dienos
Anglų
27 Bal. 2020
Universiteto miestelis