$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Tarptautinių finansų studijos

Kursas skirtas skatinti nuolatinį asmeninį tobulėjimą studentams. Jie pasiūlė pagal švietimo įstaigų visame pasaulyje skaičius, ir gali trukti kur nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Studentai, kurie domisi finansų pasauliniu mastu gali norėti ištirti tarptautinio finansų kursą. Kas yra tarptautinės finansų Žinoma? Finansai yra svarbi dalis bet kokia organizacija ar verslo,… Skaityti daugiau

Kursas skirtas skatinti nuolatinį asmeninį tobulėjimą studentams. Jie pasiūlė pagal švietimo įstaigų visame pasaulyje skaičius, ir gali trukti kur nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Studentai, kurie domisi finansų pasauliniu mastu gali norėti ištirti tarptautinio finansų kursą.

Kas yra tarptautinės finansų Žinoma? Finansai yra svarbi dalis bet kokia organizacija ar verslo, ir atsižvelgiant kursus gali parengti studentus karjeros pasitenkinimo šioje srityje. Kai specialistai šiuo metu dirba šioje srityje bus pasirinkti imtis finansų kursą kurti profesionaliai, o kiti ieško arba svarsto karjeros pokyčius kurti savo gyvenimo aprašymą. Yra kursų turimų, įskaitant draudimo, finansinės analizės, sveikatos apsaugos sistemos finansavimo, rizikos valdymo, valdiklio ir mokesčių įvairovė.

Yra daug naudos, atsižvelgiant kursus tarptautinėje finansų.Kvalifikuoti finansų specialistai visada turi didelę paklausą, todėl ji yra gana lengva susirasti darbą. Patiria pasaulinę rinką, taip pat rengia studentų galės susieti su skirtingomis kultūromis ir kalbomis, ir leidžia jiems tyrinėti daug pasaulio dalių.

Kadangi universitetai visame pasaulyje siūlome tarptautines finansų kursus, susijusias išlaidas gali skirtis gana didelis. Patartina, kad studentai padaryti kai kuriuos tyrimus ir tada kreiptis į savo mokyklą pasirinkimo išsiaiškinti konkrečius finansinius įsipareigojimus.

Nors atsižvelgiant kursus savaime nebus tiesiogiai karjerą, ji yra pirmasis žingsnis į užsidirbti laipsnį. Absolventai, kurie dirba tarptautinių finansų dirbs strategijas, įtraukti užsienio investicijas ir nustatyti keitimo kursus. Kai karjeros pavadinimai įtraukti finansinį vadybininkas, finansų analitikas, ir vertybinius popierius, biržos prekių ir finansines paslaugas pardavimo agentų.Yra karjeros galimybių, skaičius verslo plėtros ir prekybos, finansų valdymo ir tarptautinės bankininkystės.

Tai lengva taikyti internete kursus jus domina. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo įstaigą savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
London Business Training & Consulting
Londonas, Jungtinė Karalystė

Šiame TFAS kurse pateikiama pagrindinių TFAS principų apžvalga ir pagrindinės išsamios programos. Kursas taip pat apims apsilankymą organizacijoje, susijusioje su kursu, kad d ... +

Šiame TFAS kurse pateikiama pagrindinių TFAS principų apžvalga ir pagrindinės išsamios programos. Kursas taip pat apims apsilankymą organizacijoje, susijusioje su kursu, kad delegatai galėtų suprasti, kaip jų amžininkai veikia realiame pasaulyje. -
Kursai
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis