Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 kursus - Tarptautinė vadyba

Kursas tarptautinės vadybos idealiai tinka studentams, kurie foną, kuris apima matematikos, verslo komunikacijos ir pagrindines kompiuterines programas. Tie, kurie ieško aukštesnio lygio valdymo arba dirbate link sertifikavimo dažnai tai, žinoma, tipą.

Kiekvienas gali būti įdomu, kas yra Tarptautinės vadybos kursas? Jis paprastai yra programos dalis, kuri suteikia studentams žinių ir įgūdžių, siekiant ištirti, tvarkyti ir analizuoti aspektus tarptautinės prekybos korporacijų. Instruktorius, turintis patirties šioje srityje gali pateikti kurso medžiagą įvairiais formatais, su pratimais ir projektus, kurie supažindina studentus su klausimais, galinčiais kilti karjeros laiptais.

Baigus kursinių, studentas gali kreiptis pamatus išmoko daugiau pažangių klases. Šios žinios yra iš karto naudinga tiems, kurie jau sukūrėme karjerą.

Kursai tarptautinių valdymo yra prieinami visame pasaulyje, ir jie gali skirtis pasiūlo medžiagos gylio ir iš klasės ilgio. Išlaidos labai skiriasi šių veiksnių pagrindu, bet kuris asmuo, kuris yra suinteresuotas galite sužinoti apie konkrečius kiekvienos institucijos išlaidas, o tiriant kursus, kurie atitinka jo ar jos ugdymosi poreikius.

Tarptautinės vadybos apima daug įvairių sričių skaičių. Tai apima tarptautinę prekybą tyrimus, tiekimo grandinės valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir pardavimų ir rinkodaros, pavadinimas kelias. Studentai su kai kursinių baigtas, gali gauti pradinio lygio pareigas, o laipsnis gali paruošti juos vidutinio lygio pareigas. Verslo plėtros vadovai, tarptautinių pardavimų vadybininkai ir logistikos koordinatoriai yra tik trys iš daugelio pasirinkimo galimybes tiems, kurie siekia darbą šioje srityje.

Kursas tarptautinės vadybos paprastai atsižvelgiama kaip bakalauro ar absolventas lygio programos dalis, ir daugelis institucijos turi prielaidas, kad turi būti įvykdytos prieš registracija yra įmanoma. Kad būtų lengviau studentams ieškant žinoma, kad yra teisinga už juos, daug universitetų siūlo nuotolinio mokymosi galimybes. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Tarptautinė vadyba

European School of Economics

ESE specializuota programa vadyboje yra skirta valdyti ir susieti vadybinius įgūdžius ir sumanumą, siekiant užtikrinti, kad vadovai, dirbantys su tarptautinėmis rinkomis, ... [+]

ESE specializuota programa vadovybei suteikia dalyviams tinkamą praktinių žinių, paremtų teoriniais pagrindais, derinį, kad galėtų patobulinti savo lyderių įgūdžius. Kursas suteikia vertingos informacijos apie vadybos sritį, suteikiančią dalyviams pranašumą, palyginti su likusia vis profesionaliau parengta darbo jėga rinkoje.

Dalyviai galės prisiimti atsakomybę valdyti, prižiūrėti ir nukreipti savo ir kitus veiksmus, suprasdami pagrindinius strateginius klausimus ir valdymo tendencijas. Tai apima informacijos naudojimą kritiniams sprendimams priimti ir teorijų ir metodų taikymą praktiniams realistiniams darbo atvejams verslo sektoriuje.

Pagrindinės valdymo programos ypatybėsTrys suvartojimai per mokslo metus sausio, balandžio ir rugsėjo mėn3 mėnesiai 3 mėnesiai (neprivaloma) Stažuotė4 moduliai: kiekvienam moduliui reikia 3 klasių valandų per savaitę, iš viso 12/15 savaitės valandų (nuo pirmadienio iki penktadienio)Kursų vertinimas: grupės projektas ir pristatymasESE konkurencinė praktikos programa, teikianti tarptautinę darbo patirtį specializacijos sektoriujeKompaktiški klasių dydžiai, padedantys dėstytojams ugdyti mentoriaus santykius su studentais ir skirti individualų dėmesį, kad būtų galima atrasti jų specialius įgūdžius ir sėkmingai pasirinkti savo pasirinktą PathwayKas ESE yra puiki vieta studentams?Asmeninė ir pritaikyta mokymosi patirtis - ESE jums suteikiama individuali ir įdomi patirtis dėl mažo klasės dydžio ir puikaus studentų / mokytojų santykio„Svajonė yra realiausias dalykas“ - ESE studentai kuria unikalų akademinį ir profesinį Pathway , pasirinkdami pasirinktą kursų specializaciją ir praktikąPragmatizmas - praktinė patirtis šiuolaikinėje verslo praktikoje per išsamią praktikos programąTarptautiškumas - daugiau nei 60 tautų studentas, studijuojantis užsienyje su ESE centrais visame pasaulyjeSpecializacija pažangiausiuose verslo sektoriuose, įskaitant madą, renginius, muziką, sportą, meną, žiniasklaidą ir žmogiškuosius ištekliusDidžiosios stažuotės - ESE studentai gali rinktis iš daugiau nei 1500 pirmaujančių organizacijų visame pasaulyjeKursų programa... [-]
Italija Rome Milan Florence Ispanija Madrid Jungtinė Karalystė London  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Business School Americas

Kurti esminių įgūdžių, valdymo ir sukurti verslo pirmautų nesvarbu plotas dalyvis dalyvauja. Tai leidžia dalyvį vadovauti valdymo pranešimus ir žmones, ir taip pagerinti ... [+]

Laikotarpis: sausio ir liepos Žinoma apkrova: visą dieną klasės ir veikla 3 savaites - 80h klasėje ir 8 valandų papildomą veiklą. Fakultetas: Specialistė profesoriai iš universiteto, su dideliu akademinės ir profesinės patirties. Dinamika klasė: teoriniai užsiėmimai, dėklai diskusijos ir praktinė veikla Studentų profilis: Bakalaurams domisi administracija Papildoma veikla: Aplankykite Pasaulio prekybos organizacijos Ženevoje, Šveicarijoje, ar mados rajonas Milane, Italijoje. Studentų skaičius klasėje: nuo 15 iki 30 Investicijos: € 5,100 + Dalyvio mokestis € 60 - patikrinti stipendijų programas Apmokėjimo sąlygos: iki 10 dalimis Įrašas laikotarpis: paprašius Programos tikslai ... [-]
Italija Altavilla Vicentina Brazilija São Paulo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba