close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Tarptautinė vadyba

Kursas tarptautinės vadybos idealiai tinka studentams, kurie foną, kuris apima matematikos, verslo komunikacijos ir pagrindines kompiuterines programas. Tie, kurie ieško aukštesnio lygio valdymo arba dirbate link sertifikavimo dažnai tai, žinoma, tipą. Kiekvienas gali būti įdomu, kas yra Tarptautinės vadybos kursas? Jis paprastai yra programos dalis, kuri suteikia studentams žinių ir… Skaityti daugiau

Kursas tarptautinės vadybos idealiai tinka studentams, kurie foną, kuris apima matematikos, verslo komunikacijos ir pagrindines kompiuterines programas. Tie, kurie ieško aukštesnio lygio valdymo arba dirbate link sertifikavimo dažnai tai, žinoma, tipą.

Kiekvienas gali būti įdomu, kas yra Tarptautinės vadybos kursas? Jis paprastai yra programos dalis, kuri suteikia studentams žinių ir įgūdžių, siekiant ištirti, tvarkyti ir analizuoti aspektus tarptautinės prekybos korporacijų. Instruktorius, turintis patirties šioje srityje gali pateikti kurso medžiagą įvairiais formatais, su pratimais ir projektus, kurie supažindina studentus su klausimais, galinčiais kilti karjeros laiptais.

Baigus kursinių, studentas gali kreiptis pamatus išmoko daugiau pažangių klases. Šios žinios yra iš karto naudinga tiems, kurie jau sukūrėme karjerą.

Kursai tarptautinių valdymo yra prieinami visame pasaulyje, ir jie gali skirtis pasiūlo medžiagos gylio ir iš klasės ilgio. Išlaidos labai skiriasi šių veiksnių pagrindu, bet kuris asmuo, kuris yra suinteresuotas galite sužinoti apie konkrečius kiekvienos institucijos išlaidas, o tiriant kursus, kurie atitinka jo ar jos ugdymosi poreikius.

Tarptautinės vadybos apima daug įvairių sričių skaičių. Tai apima tarptautinę prekybą tyrimus, tiekimo grandinės valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir pardavimų ir rinkodaros, pavadinimas kelias. Studentai su kai kursinių baigtas, gali gauti pradinio lygio pareigas, o laipsnis gali paruošti juos vidutinio lygio pareigas. Verslo plėtros vadovai, tarptautinių pardavimų vadybininkai ir logistikos koordinatoriai yra tik trys iš daugelio pasirinkimo galimybes tiems, kurie siekia darbą šioje srityje.

Kursas tarptautinės vadybos paprastai atsižvelgiama kaip bakalauro ar absolventas lygio programos dalis, ir daugelis institucijos turi prielaidas, kad turi būti įvykdytos prieš registracija yra įmanoma. Kad būtų lengviau studentams ieškant žinoma, kad yra teisinga už juos, daug universitetų siūlo nuotolinio mokymosi galimybes. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
European School of Economics
London, Jungtinė Karalystė +4 Daugiau

ESE specializuota programa vadyboje yra skirta valdyti ir susieti vadybinius įgūdžius ir sumanumą, siekiant užtikrinti, kad vadovai, dirbantys su tarptautinėmis rinkomis, turė ... +

ESE specializuota programa vadyboje yra skirta valdyti ir susieti vadybinius įgūdžius ir sumanumą, siekiant užtikrinti, kad vadovai, dirbantys su tarptautinėmis rinkomis, turėtų reikiamą supratimą ir supratimą apie sėkmę šioje srityje. -
Kursai
Dieninės
Dalinės
3 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia