Filter
Kursai
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - TESOL Jungtinėje Karalystėje - 2019

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos programa yra skirta suteikti studentams įgūdžių, būti veiksmingai mokytojas. TESOL dalykai gali būti kalbotyrą mokytojams, Gramatika, metodus, vertinimo ir kalbos įsisavinimo.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Geriausi kursai - TESOL Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
KursaiMokymasTESOL

5 Rezultatai TESOL, Jungtinė Karalystė

Anglolang Academy of English

Iki išgyvena praktinio mokymo metodikų, dalyviai bus išplėsti savo darbo klasėje idėjas, o atnaujinant ir kuriant savo anglų kalbos ... [+]

Šis kursas skirtas mokytojams, kurie norėtų padidinti jų sąmoningumą ir naudojimo technologijų mokymo kontekste. Rytas sesijų dėmesio skiriant kalbos ugdymui, kur dalyviai įgytų pasitikėjimą, naudojant anglų kalbą. Po pietų metodika seansai pristatyti šviežias ir bendravimo metodus naudojant technologiją mokymo.

Iki išgyvena praktinio mokymo metodikų, dalyviai bus išplėsti savo darbo klasėje idėjas, o gaivus ir plėtoti savo anglų kalbos žinias.

Iki kurso pabaigoje dalyviai turės: - Padidėjęs supras, kaip technologijos gali būti naudojamos klasėje - įgijo naujų idėjų motyvuoti savo mokinius - surinko mokymo išteklių portfelį - Bendri idėjomis ir patirtimi - pagerinti supratimą apie tai, kaip kultūrinių sluoksnių gali turėti įtakos klasėje dinamika - Sukurta mokymo kontaktais Europoje tinklą Šis kursas yra prieinamas reguliariais metų dienomis. Nors tai yra dviejų savaičių Žinoma, tai įmanoma prisijungti tik vieną savaitę.... [-]

Jungtinė Karalystė Scarborough
Registracija galima
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anglolang Academy of English

Su daugiau nei dvidešimt metų patirtį mokytojų rengimo, Anglolang siūlo dinamišką, motyvuojantys ir labai praktinių kursus pirminių, antrinių ir tretinių mokytojams. Mūsų ... [+]

Su daugiau nei dvidešimt metų patirtį mokytojų rengimo, Anglolang siūlo dinamišką, motyvuojantys ir labai praktinių kursus pirminių, antrinių ir tretinių mokytojams. Mūsų dviejų savaičių kurso tikslas yra suteikti stimuliuojančio praktinio mokymo idėjas bei plėtoti anglų kalbos žinias.

Metodologija sesijos gali apimti: - Žodynas, įrašymo ir perdirbimas - besimokančiojo autonomija - motyvuojant besimokančiuosius kalbėti - Kursinis darbas klasėje - dramos ir vaidinimo naudojimą - įvairiais būdais Gramatikos Šis kursas yra reguliariai datų visoje metus.

"Erasmus +

Žmonės, dirbantys mokykloje, kolegijoje ar švietimo įstaigos gali būti skiriama Erasmus + finansavimo šiuo metu. Jei esate iš ES valstybėje narėje arba ne ES Programos šalyje (buvęs Jugoslavijos, Lichtenšteinas, Šveicarija, Makedonija, Norvegija, Turkija ir Islandija) mokytojas, jūsų institucija turėtų taikyti Erasmus + finansavimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Scarborough
Registracija galima
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Concorde International

Šie 2 savaičių programos, kuria siekiama ne gimtoji anglų mokytojai. ... [+]

Šie kursai yra skirti nevietinių mokytojams, kurie moko anglų kalbos vaikams, paaugliams ar suaugusiesiems. Kursai yra specialiai sukurta siekiant padėti mokytojams tobulinti savo kalbą ir plėtoti savo profesinius įgūdžius. Programa apima sklaidą ir perdavimą mokymo patirtį, taip pat skirtingų teorijų ištirti ir aptarti.

Mokytojų kursai vasarą

Dvi savaitės intensyvaus kursas pradinių ir vidurinių mokyklų anglų kalbos mokytojų (5 liepa - 19 liepa; 19 liepa-2 rugpjūtis; 2 rugpjūtis - 16 rugpjūtis) 25 valandų per savaitę - Kas tai yra už: Ne gimtoji anglų kalbos mokytojai - Datos: 05 liepa - 19 Liepa; 19 liepa-2 rugpjūtis; Rugpjūtis 2-rugpjūtis 16 - Trukmė: 2 savaitės (intensyvus kursas) - klasė Dydis: Paprastai 8-10 mokytojai, didžiausios 12 - valandos / savaitė: 25 valandų per savaitę vasaros kursai vyks Kristaus Bažnyčios University College, į centro Canterbury. Per ryte, akcentuojamas kalbos tobulinimo ir po pietų yra mokytojų seminarai.... [-]

Jungtinė Karalystė Canterbury
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Crest Schools of English

Šis kursas suteikia užsienio mokytojams puikią progą atnaujinti savo mokymo žinių ir plėtoti savo anglų kalbos ... [+]

Kas turėtų naudos iš šio kurso?

Šis kursas suteikia užsienio mokytojams puikią progą atnaujinti savo mokymo žinių ir tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Mūsų patyrusių ir profesionalių dėstytojų sukurs specialiai pritaikytą kursą, atsižvelgiant į konkrečius poreikius kiekvienam grupės, ar tai mokymo metodika, klasėje valdymą ar bet kokį kitą aspektą mokyti užsienio kalbos.

ES studentai gali būti tinkamos gauti finansavimą, šį kursą pagal "Grundtvig" ir "Comenius" schemas.

Mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursai daugiausia dėmesio skiriama: įvairių metodikos mokymo - "kalbų mokymo" - įvairūs būdai, naudojant išteklius - pagrindiniai aspektai pamokų planavimo - klasėje valdymo metodai skirtingiems poreikiams Kurso turinys yra skirta: Didinti mokytojų pasitikėjimą klasėje - sustiprinti savo profesines žinias, reikalingas mokymo pradinėse, vidurinėse arba besimokantiems suaugusiesiems - sustiprinti savo profesines žinias, reikalingas mokyti įvairių tipų anglų kalbos pamokos (pvz., anglų kalbos specialiems tikslams, intensyvius anglų, finansų anglų ir daugelis daugiau) - atnaujinti savo mokymo žinių ir įgūdžių anglų kalbos aplinkoje - stiprinti jų gebėjimus naudoti naujus metodus sukurti įdomių, į besimokantįjį orientuotus pamokas su medžiagų, kurios daro anglų kalbos pamokas "atgyja" - gerinti jų anglų kalbos įgūdžius (jei taikoma) atsižvelgiant ne tik visų keturių anglų kalbos įgūdžiai (skaitymas, rašymas, kalbėjimas, klausymas), bet ir, svarbiausia, požiūriu sklandumas, tikslumas ir tarimo Kandidatai gali derinti šią programą su anglų kalbos pamokas ir turės galimybę stebėti mūsų mokytojai klasėse. ... [-]
Jungtinė Karalystė Edgware
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Open Academy

Gaukite laisvę dirbti ir keliauti pasaulyje tuo pačiu metu, mokydami anglu kalbą internete arba klasėje. ... [+]

Ar norite mokyti anglų kalbą namuose, internete ar užsienyje, bet nesate tikri, kur pradėti? Šis TESOL / TEFL sertifikavimo kursas yra visiškai akredituotas, pripažintas tarptautiniu mastu ir suteiks jums įrankius, kurių jums reikia, kad būtų sėkmingas kaip anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokytojas!

TESOL reiškia anglų kalbos mokymą kitomis kalbomis ir kartais vadinamas TEFL sertifikatu - tai reiškia anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymą. Su TESOL / TEFL pažymėjimu jūs parodysite mokyklas, į kurias kreipiatės, kad mokėtumėte mokytis - nuo pamokų planavimo ir klasių valdymo iki teorijos ir pedagoginių metodų.

... [-]
Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba