Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 kursus - Statybos projektų vadyba

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Statybos pramonės inžinieriai ir specialistai, norėdami išsamiai apibūdinti ir pasibaigus terminui, gali pasirodyti, kad statybos projektų valdymas yra įdomus ir naudingas. Ši studijų sritis susideda iš verslo ir statybos elementų, siekiant šviesti projektų organizavimo, biudžeto ir tikslų principus.

Kursai - Statybos projektų vadyba

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Statybos projektų vadyba

Leoron Professional Development Institute

Šis kursas skirtas visų lygių priežiūros ir patikimumo specialistams. Žinomos geriausios praktikos bus paaiškintos, demonstruojamos, o dalyviai dirbs grupėse realaus pasa ... [+]

Kurso apžvalga

Šis kursas skirtas visų lygių priežiūros ir patikimumo specialistams. Žinomos geriausios praktikos bus paaiškintos, demonstruojamos, o dalyviai dirbs grupėse realaus pasaulio klausimais kiekvienoje funkcinėje srityje, palaikydami ir užtikrindami, kad mokosi iš instruktoriaus ir kitų dalyvių.

Pagrindiniai taksiejiBus aiškinamos ir aptartos žinomos geriausios priežiūros ir patikimumo praktikos „iš viso pasaulio“Geriausios techninės priežiūros strategijos kūrimo, modifikavimo ir PF kreivės praktikos paaiškinimas ir aptarimasĮrodyta, kad pasaulinės klasės techninės priežiūros planavimas ir planavimas yra geriausios praktikos pavyzdžiai ir kaip pakeisti dabartinę būseną į geriausią praktikąKliūtys ir efektyvaus darbo vykdymo sprendimai - pokyčių valdymasPagrindiniai ir lėtesni veiksniai, skirti aktyviam techninės priežiūros ir patikimumo darbo procesamsKas turėtų dalyvauti?Techninės priežiūros ir patikimumo specialistaiGamybos / operacijų specialistaiVyresnieji vadovaiDalyvio privalumaiAiškesnė karjeros plėtros ir švietimo kryptisGeresnis matomumas ir pripažinimas dabartinėje organizacijojeDiferencijuotos darbo užmokesčio skalėsNešiojami darbo įgūdžiai ir žinios tarp įmonių ir įmoniųPadeda skatinti darbo vietų kūrimąDidesnis darbo efektyvumasMažiau nusivylimų, turinčių žiniųGeresnis gebėjimas atskirti kandidatus į samdymo ir skatinimo procesąGeresnis mokymas darbo vietoje ir išorinis mokymo veiksmingumas.Kurso apžvalgaDiena 1... [-]
Saudo Arabija Al Jubail
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MADIN USAL

Neeilinis Kursas: principai reabilitacijos pastatus. ... [+]

Neeilinis Žinoma:

Principai reabilitacijos pastatus.

Individualus laiką ir trukmę.

20 valandos. 2 kreditus.

Kaina: 90 € Įprasta registracija. 60 € universiteto studentai.

Sertifikatas: kas du mėnesius, oficialus diplomas, Salamankos universitetas išleido bus išduotas. Žinant studijų ir projekto darbo reabilitacijos ir atstatymo etapų. Studijavimas nekilnojamojo pastato restauravimo projektą, susipažinti su reguliariai darbo metodiką dėl atkūrimo ir atstatymo projektą.

Studentas bus pridėti vertę savo projektuose ir darbo grupėse.

PROGRAMA Reabilitacijos metodika. (Profesorius Roberto Silguero). Išankstinės. ... [-]
Ispanija Salamanca
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
20 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Distance Learning Centre

Išplėstinė Property Development - 4 lygis kursas moko studentus, kas dalyvauja šioje labai sudėtingoje verslo srityje, mokymo svarbius įgūdžius ir kaip atlikti sėkmingą p ... [+]

Išplėstinė Property Development - 4 lygis kursas moko studentus, kas dalyvauja šioje labai sudėtingoje verslo srityje, mokymo svarbius įgūdžius ir kaip atlikti sėkmingą projektą.

Žinoma, taip pat apima tokias temas, kaip antai sveikata ir sauga, Projektų valdymas, statybos ir padės studentams jus spręsti didelius projektus ir užtikrinti, kad jūs turite įgūdžių, kad pamatyti plėtrą iki pabaigos.

Jums bus vertinama remiantis kursinių, kuri išsamiau nurodyta kurso medžiagos. Dauguma kursinių susideda iš trumpų atsakymų dalyje nustatytus klausimus. Jūsų darbas gali būti siunčiami į jūsų kurso kuratorius paštu arba paštu.

Žinoma, yra padalyta į 4 atskirus vienetus:... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
200 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba