Filter
Kursai
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Statybų konstrukcijų studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019

Universitetai ir kolegijos nustatyti savo priėmimo reikalavimus aukštojo mokslo kursus, todėl jie skiriasi iš esmės. Priklausomai nuo kurso magistrantas gali būti suteikta galimybė patekti į aukštojo mokslo pasiūlą su kvalifikacijų asortimentą. Jei jūs 're taikant daryti fondas studijas, galite pastebėti, kad darbo patirtis yra atsižvelgta kartu su jokios kvalifikacijos turite. Kai kurie aukštojo mokslo institutų ir kolegijų pasiūlyti fondas metų, kaip pasirengti tam tikru mastu kursus. Jie paprastai don 't rezultatas atskirose kriterijų, nes jie tiesiog gauti įvesti studijų programą pati. Pamatų Metų arenų 't pasiekiamas visoms studijų kursus, tačiau.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Geriausi kursai - Statybų konstrukcijų studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Statybų konstrukcijų studijos, Jungtinė Karalystė

Backstage Academy

Šis kursas yra skirtas suteikti apžvalga į laikinus elektros sistemų valdymo gyvų renginių, remiantis LST 7909 praktikos kodeksą. ... [+]

Renginys pramonė sukūrė platų elektros įrangos platinimo palengvinti diegimą į "plug and play" mados. Nors šios sistemos yra labai patikima, Jie lėmė nusiraminti lygio, atsižvelgiant į elektros dizainas, kuris matė į elektros smūgio ir gaisro pavojus padidėja. Tokio incidento atveju, LST 7909 taip pat gali būti nurodytas bet kurioje peržiūros procese.

Šis kursas yra skirtas suteikti apžvalga į laikinus elektros sistemų valdymo gyvų renginių, remiantis LST 7909 praktikos kodeksą.

Nagrinėjamos temos Naujai sukurtas, prieinamą kursą. LST 7909 vis cituoja vietose, kaip minimalių compliancy standartus. Suprasti statutinių ir ne teisės aktų nustatytus reikalavimus. Suprasti valdymo struktūrą, pareigas ir atsakomybę. Suprasti teisingus audito ir dokumentacijos procedūras, reikalingas mažų ir didelių renginių. Apibrėžtys, sąvokos ir principai elektros grandines. Kas turėtų dalyvauti ... [-]
Jungtinė Karalystė Wakefield
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
1 diena
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Backstage Academy

Šis kursas yra nuodugniai teorinio ir praktinio mokymo kursas, skirtas žmonėms, visų patirties lygį. Jis pristatytas naudojant paskirties suprojektuoti santvaros įlaidai ... [+]

Šis kursas yra nuodugniai teorinio ir praktinio mokymo kursas, skirtas žmonėms, visų patirties lygį. Jis pristatytas naudojant paskirties suprojektuoti santvaros įlaidai ir platų saugos įranga.

Ji taip pat apima vieną naktį On-site apgyvendinimą.

Nagrinėjamos temos Reglamentai, gairės, standartai ir darbo aukštyje AAP patikra ir patikros protokolus Pagrindiniai kėlimo principai Takelažas aparatūros - veiksniai saugos, naudojimo būdą veiksnių Santvarų teorija, sijos, apkrovos pasiskirstymas, rankenos, ir kampu apkrovos Praktiniai (takelažui keltuvus iš kamanų, plaukiojantieji keltuvus, užkabinimo ir plaukioja santvaros dėžutę, ropework iš skrendama dėžutė, de-takelažas ir pakavimo toli saugiai) Kamanos pasirinkimas nuo įvertinimo, matavimo ir skaičiavimo Apskaičiavimas krovinį nuo ligos sukėlėjus pernešančių analizė (lygiagretainio jėgų) Mazgai - Bowline ir skiltelė-kablys, ir virvė apdaila Krepšį ir oro ileidĪiamosios būdai, Pakabinimo tipai santvarų Pakabinamasis Kėlimo operacija ir elektros saugos gelbėjimo planavimas Kas turėtų dalyvauti ... [-]
Jungtinė Karalystė Wakefield
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
2 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Distance Learning Centre

Išplėstinė Property Development - 4 lygis kursas moko studentus, kas dalyvauja šioje labai sudėtingoje verslo srityje, mokymo svarbius įgūdžius ir kaip atlikti sėkmingą p ... [+]

Išplėstinė Property Development - 4 lygis kursas moko studentus, kas dalyvauja šioje labai sudėtingoje verslo srityje, mokymo svarbius įgūdžius ir kaip atlikti sėkmingą projektą.

Žinoma, taip pat apima tokias temas, kaip antai sveikata ir sauga, Projektų valdymas, statybos ir padės studentams jus spręsti didelius projektus ir užtikrinti, kad jūs turite įgūdžių, kad pamatyti plėtrą iki pabaigos.

Jums bus vertinama remiantis kursinių, kuri išsamiau nurodyta kurso medžiagos. Dauguma kursinių susideda iš trumpų atsakymų dalyje nustatytus klausimus. Jūsų darbas gali būti siunčiami į jūsų kurso kuratorius paštu arba paštu.

Žinoma, yra padalyta į 4 atskirus vienetus:... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
200 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba