Kursai - Sraigtasparnio valdymo studijos

Palyginti 19 kursus - Sraigtasparnio valdymo studijos

Kursas gali būti susijęs su daugybe klasių, reikalingų gauti laipsnį ar pažymėjimą, arba jis gali būti susijęs su viena klasė. Akademiniai kursai, sudaryti iš klasių serijos, gali užtrukti per semestrą arba kelerius metus. Neakivaizdiniai kursai paprastai trunka vieną akademinį semestrą.

Kas yra sraigtasparnių mokymo kursas? Nesvarbu, ar esate siekis būti karjeros sraigtasparnio pilotais ar tiesiog norėtumėte skraidyti naujo hobio, dažnai yra puiki vieta pradėti vykdyti privačius pilotinius sraigtasparnių kursus. Kursai paprastai yra skrydžio ir mokyklos derinys. Mokiniai paprastai mokosi vienas su vienu su savo instruktoriumi. Kiekvienas mokymo lygis gali sukurti studento pasitikėjimą, žinias ir įgūdžių bazę. Pirma, jūs sužinosite, kaip ir kodėl skrydis sraigtasparniu. Galite išmokti valdyti orlaivį, kaip pakelti ir nusileisti, taip pat manevrus skrydžio metu. Kai baigsite savo privataus piloto kursą, turėsite įsigyti komercinio piloto licenciją, kad iš jo išplaukite karjerą.

Mokydamiesi skraidyti, jums suteikiama daug vertingų įgūdžių. Jūs gaunate situacinį supratimą, kuris padaro jus saugesnio piloto ir automobilio vairuotojo. Jūs mokote mąstyti apie savo kojas ir reaguoti į besikeičiančias aplinkybes greitai ir užtikrintai, o tai teigiamai vertina kitas gyvenimo sritis.

Kursai gali būti siūlomi įvairiuose dideliuose ir mažuose oro uostuose. Priklausomai nuo to, kur kursai siūlomi, išlaidos gali labai skirtis. Susisiekite su organizacija, atsakinga už kursą, norėdami gauti daugiau informacijos apie išlaidas.

Yra daug karjeros, kaip sraigtasparnio pilotas. Skrydžio instruktoriai yra beveik visada paklausūs. Norint gauti instruktoriaus licenciją, turėsite mokytis. Galite pateikti keliones į įvairias įdomias vietas. Turistai paprastai moka didžiausią dolerį už šią patirtį. Daugelis sraigtasparnių pilotų prisijungia prie kariuomenės arba dirba kariuomenės rangovais.

Kai kurie sraigtasparnių mokymo kursai leidžia jums lankyti pagrindines mokyklas ir modelius internete, tačiau skrydžio mokymui reikia pranešti apie konkrečią vietą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti Daugiau

Instrumentinis Vertinimo Kursas "Multi-engine Helicopter"

Eurotech Flight School
Su bendrabučiu Dieninės October 2018 Italija Caiolo

Su šiuo kursu galėsite skristi pagal sertifikuotų sraigtasparnių instrumentinio skrydžio taisykles. [+]

Privilegijos

Su šiuo kursu galėsite skristi pagal sertifikuotų sraigtasparnių instrumentinio skrydžio taisykles.

Būtinos sąlygos

Šiame vertinime gali dalyvauti privatus pilotas, kurio naktinis skrydis trunka ne mažiau kaip 50 valandų tarpmiestinių skrydžių, arba pilotas, kuris rengia CPL modulinį kurą, integruotą ATPL kursą arba pilotą, kuris jau turi CPL licenciją.

Teorinis kursas

Teorinis kursas yra toks pat kaip ir ATPL kursas konkretiems dalykams, kai tam tikros pamokos valandos skiriasi. Tačiau pageidautina, kad pilotai, turintys PPL licenciją, arba asmenys, dalyvavę CPL ar APTL kursuose daugiau nei 5 metus, pakartotų visas ATPL teorijos pamokas, kad būtų geriau pasirengta (be papildomų išlaidų).... [-]


Komercinė Bandomoji Licencija - Integruotas Kursas - Sraigtasparnis

Eurotech Flight School
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių October 2018 Italija Caiolo

Naudodamiesi "Commercial Pilot" licencija sraigtasparniui, galėsite atlikti oro darbą, viešąjį keleivinį transportą, mokomuosius skrydžius ir gelbėjimo operacijas kaip profesionalų pilotą. Integruotas kursas leidžia studentui tiesiogiai patekti į profesionalų sraigtasparnių pasaulį be jokių aviacijos sąlygų. [+]

Privilegijos

Naudodamiesi "Commercial Pilot" licencija sraigtasparniui, galėsite atlikti oro darbą, viešąjį keleivinį transportą, mokomuosius skrydžius ir gelbėjimo operacijas kaip profesionalų pilotą. Integruotas kursas leidžia studentui tiesiogiai patekti į profesionalų sraigtasparnių pasaulį be jokių aviacijos sąlygų.

Būtinos sąlygos

Norėdami gauti aeronautikos licencijas, neturite turėti nuosprendžių registrų, nei nusiskundimų.

Norėdami kreiptis dėl CPL kursų, turite parodyti pagrindines matematikos ir fizikos žinias bei gerai suprasti anglų kalbos kalbą, kuri bus išbandyta prieš pradedant studijas.

Nors norint pradėti kursą, mes labai rekomenduojame atlikti medicininį patikrinimą (1 klasės klasės atestatas). Galite nemokamai susisiekti su mūsų Akademijos planavimo biuru, kad užsisakytumėte mediciną, kuri turi būti paimta Aeromedicinos centre (žr. Bendrosios informacijos puslapį). Galutiniam įgūdžių testui atlikti turite būti ne jaunesni kaip 18 metų.... [-]


Privati ​​bandomoji Licencija - Sraigtasparnis

Eurotech Flight School
Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių October 2018 Italija Caiolo

Naudodami "Private Pilot" licenciją galėsite pilotuoti sraigtasparnius turizmui. [+]

Privilegijos

Naudodami "Private Pilot" licenciją galėsite pilotuoti sraigtasparnius turizmui.

Būtinos sąlygos

Norėdami gauti aeronautikos licencijas, neturite turėti nuosprendžių registrų ir neišnagrinėtų nusikalstamų veikų.

Nors norint pradėti kursą nereikia pagal įstatymą atlikti medicininę apžiūrą (2 klasės klasės pažymėjimas), mes labai rekomenduojame savo mokiniams tai atlikti: galioja penkerius metus pilotiems jaunesniems kaip 40 metų ir dvejų metų pilotai, vyresni nei 40 metų. Jūs gali nemokamai kreiptis į planavimo biurą, kad užsisakytų medicininį gydymą, kuris turi būti priimtas Aeromedicinos centre (žr. Bendrosios informacijos puslapį).... [-]


Komercinė Piloto Licencija - Sraigtasparnis

Eurotech Flight School
Su bendrabučiu Dieninės October 2018 Italija Caiolo

Naudodamiesi "Commercial Pilot" licencija sraigtasparniui, galėsite atlikti oro darbą, viešąjį keleivinį transportą, mokomuosius skrydžius ir gelbėjimo operacijas kaip profesionalų pilotą. [+]

Privilegijos

Naudodamiesi " Commercial Pilot" licencija sraigtasparniui, galėsite atlikti oro darbą, viešąjį keleivinį transportą, mokomuosius skrydžius ir gelbėjimo operacijas kaip profesionalų pilotą. Modulinis kursas (žingsnis po žingsnio) leidžia jums gauti profesinę licenciją, artėjančią iš privačios licencijos. Kiekvienas žingsnis gali būti planuojamas skirtingais laikotarpiais, taip, kaip sukurti savo kursą.

Būtinos sąlygos

Norėdami gauti aeronautikos licencijas, neturite turėti nuosprendžių registrų, nei nusiskundimų.

Norėdami kreiptis dėl CPL kursų, turite parodyti pagrindines matematikos ir fizikos žinias bei gerai suprasti anglų kalbą, kuri bus išbandyta prieš pradedant studijas, PPL licencija ir 150 valandų skrydžio minimumas.... [-]


Kelių Variklių Sraigtasparnių Tipo įvertinimas

Eurotech Flight School
Su bendrabučiu Dieninės October 2018 Italija Caiolo

Šie įvertinimai leidžia jums plaukioti su kelių variklių turbinų sraigtasparniais. Kursas turi būti kartojamas ir tiems, kuriems reikia atnaujinti tipo kvalifikaciją, kurios galiojimo terminas baigėsi daugiau nei 3 metus. [+]

Privilegijos

Šie įvertinimai leidžia jums plaukioti su kelių variklių turbinų sraigtasparniais. Kursas taip pat turi būti kartojamas tiems, kuriems reikia atnaujinti tipo kvalifikaciją, kurios galiojimo laikas pasibaigė daugiau nei 3 metus.

Būtinos sąlygos

Šiame kurse gali dalyvauti privatūs ir komerciniai pilotai, kurie turi ne mažiau kaip 70 valandų skrydžio valandų, kaip komandos ar studento piloto pilotas, dalyvaujantis visą ATPL kursą. Norint pratęsti reitingą IFR, būtina užpildyti pirmąją IR kanalo dalį arba jau turėti IR sertifikatą kitam sraigtasparniui.

Teorinis kursas

Teorinį kursą organizuoja Akademija.

Praktinis kursas

Planavimo biuras organizuoja paskyrimus su instruktoriais užsakant skrydžio valandas pagal pareikalavimą.... [-]


Skrydžio Instruktorių Kursai - Sraigtasparnis

Eurotech Flight School
Su bendrabučiu Dieninės October 2018 Italija Caiolo

Lėktuvo instruktoriaus kursas paskatins jus įgyti kvalifikaciją, kuri leis mokyti studentus PPL ir tipo kvalifikacijoms lėktuvo viename variklyje. [+]

Privilegijos

Lėktuvo instruktoriaus kursas paskatins jus įgyti kvalifikaciją, suteikiančią teisę mokyti studentus PPL ir tipo lėktuvo varikliui. Lėktuvo instruktorius gali apmokyti Cpl studentų pilotus po 200 valandų treniruočių ir taip pat gali instruktuoti stažuotojo instruktorius po to, kai jie skraidina 500 treniruočių valandų.

Instruktoriaus kvalifikacijos instruktorius gali rengti modulinių kursų, integruotų kursų ir papildomo daugiapakopio sraigtasparnio dalis, jei jis turi trijų rekvizitus.

Tipo vertinimo instruktorius gali mokyti sraigtasparnių tipų įvertinimo kursus "Me".

Būtinos sąlygos

Skrydžio instruktorių kandidatams: Cpl turėtojai turi turėti 250 sraigtasparnių skrydžio valandų, iš kurių 100 valandų yra Pic; PPL turėtojai privalo turėti 200 sraigtasparnių skrydžio valandų kaip pic, taip pat turi būti išlaikę Cpl arba Atpl teorijos egzaminą.... [-]


Oro Transporto Pilotas ATPL (H) Nuotolinių Studijų Kursas

Coptering
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 9 - 24 mėnesių September 2018 Ispanija Sabadell

Kursas skirtas tiems, kurie turi ankstesnį skraidymo patirtį ir nori gauti maksimalų licencijuotą profesinį lygį, kuris egzistuoja šiandien. [+]

kurso aprašymas

Tai skirta tiems, kurie turi ankstesnę skrydžio patirtį ir nori gauti maksimalų licencijuotą profesinį lygį, kuris egzistuoja šiandien. Kurso jie gali priimti žmones, turintys privataus piloto licenciją PPL (H) arba komercinio piloto licenciją CPL (H).

Būtinos sąlygosNe mažiau kaip 17 metų.Pripažinimo gydytojas 1 klasė.Turėti galiojančią PPL (H) arba CPL (H) licenciją.Kurso trukmėNuo 9 iki 24 mėnesių priklausomai nuo studento prieinamumo.

Teorinis etapas - nuotolinis mokymasis

Pilotai, turintys licenciją PPL (H): 550 valandų teorinis.Licencijuotiems pilotai CPL (H): 300 valandų teorijos.

Šiuose dalykuose:

Oro teisėBendrosios orlaivių konstrukcijų ir sistemų žiniosBendrosios orlaivių įrangos žiniosSvoris ir balansasSkrydžių planavimas ir priežiūra"Performance Helicoptero"Žmogaus veiklos ir apribojimaiMeteorologijaNavigacijaRadijo navigacijaDarbo procedūrosSkrydžio principaiKomunikacijos... [-]

EASA Integruota Komercinės Aviacijos Piloto Licenciją (sraigtasparnis)

Bristow Academy
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Titusville Jungtinė Karalystė Chesterfield + 2 daugiau

Bristow akademijos EASA Integruota komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL-H) programa yra skirta studentams, norintiems įsidarbinti per Europos skrydžių rinkoje. [+]

Bristow akademijos EASA Integruota komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL-H) programa yra skirta studentams, norintiems įsidarbinti per Europos skrydžių rinkoje.

Ši programa atitinka minimalus reikalavimas dėl 135 valandų skrydžio mokymą, siekiant patenkinti plaukioja patirties reikalavimus EASA dalis FCL 1178/2011 1 priedo priedėliuose 3 ir 4 dalyse. Klasės pradėti sausio, gegužės ir rugsėjo mėnesį ir yra tik 14 mokinių kiekvienoje klasėje.

pažymėjimas

FAA privataus piloto licencija (PPL) EASA komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL-H)

TRUKMĖ

12 mėnesių

Apie. Skrydžio laikas

138,5

* Tai yra vidutinė programos trukmė. Tikrasis trukmė priklauso nuo mokinio gabumų. ... [-]


PBN - Spektaklio Navigacijos Kursai

Queen Noor Civil Aviation Technical College
Su bendrabučiu Dieninės 7 dienų September 2018 Jordanija Amman

Šis kursas suteikia dalyviams įžvalgas Performance navigacijos (PBN) sąvokas ir jų taikymas už planavimo ir projektavimo PBN oro erdvėje, laikantis ICAO standartų ir rekomenduojamos praktikos (SARP). [+]

PBN - spektaklio navigacijos kursai

ICAO kodas: 059

Trukmė: 7 dienos

Aprašymas: Šis kursas suteikia dalyviams įžvalgas Performance navigacijos (PBN) sąvokas ir jų taikymas už planavimo ir projektavimo PBN oro erdvėje, laikantis ICAO standartų ir rekomenduojamos praktikos (SARP).

[-]

Privatus Pilotas PPL (H) Kursas

Coptering
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 4 - 6 mėnesių September 2018 Ispanija Sabadell

Jis skirtas žmonėms, neturintiems ankstesnio skraidymo patirties, kurie nori skraidyti sporto ar pramogų. Šis kursas taip pat yra bazė tolesniam kitų reitingų įgijimui kaip komercinio piloto licencija CPL (H) ir kitos licencijos. [+]

kurso aprašymas

Jis skirtas žmonėms, neturintiems ankstesnio skraidymo patirties, kurie nori skraidyti sporto ar pramogų.

Šis kursas taip pat yra bazė tolesniam kitų reitingų įgijimui kaip komercinio piloto licencija CPL (H) ir kitos licencijos.

Būtinos sąlygosBūkite mažiausiai 17 metųPripažinimo medicinos klasė 2 aktualizuotaKurso trukmėNuo 4 iki 6 mėnesių, priklausomai nuo studento praleisto laiko ir jo prieinamumo.

Teorinis fazinis nuotolinis mokymasis

100 valandų teorijos, kurioje dėstomi šie dalykai:

Oro teisės ir ATC procedūros *Bendrosios orlaivių žiniosSkrydžio našumas ir planavimasŽmogaus veiksniai ir aviacijos medicina *Meteorologija *Skrydžio principaiRyšiai ir radijas *Navigacija *Operacinės procedūros... [-]

Kvalifikacijos Karo Lakūnas Tiltas Žinoma (qmp)

Horizon International Flight Academy
Su bendrabučiu Dieninės 21 savaites September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi

Kurso tikslas yra rengti kvalifikuotus Karinės pilotus gauti GCAA CPL (H) pažymėjimą. [+]

Kurso tikslas

Kurso tikslas yra rengti kvalifikuotus Karinės pilotus gauti GCAA CPL (H) pažymėjimą.

Mokymo kursų Teorinės žinios: 300 valandos "neprivalomas" Skraidymas mokymas: 15 val Kursų trukmė: 21 savaičių

Struktūra Course

Iš QMP (H) mokymo programą apima šiuos dalykus:

oro teisė Bendrąsias žinias apie orlaivius įsk. instrumentuotė Mišios ir balansas orlaivių spektaklio Skrydžio planavimas žmogaus galimybės Meteorologija Navigacijos studijos radijo navigacijos Skrydžių procedūros Skrydžio principai Komunikacijos

Patekimo į rinką reikalavimai Susipažinkite su GCAA klasė vienam medicinos standartą Anglų kalbos mokėjimą tikimasi žemėlapis - ICAO 3 lygis iki pradedant kursą ir ICAO 4 lygis licencijos išdavimo QMP kuris buvo aktyvaus ar ne aktyvaus skraidymo per pastaruosius 12 mėnesių GCAA 1 klasės sveikatos pažymėjimas Sėkmingai baigė kursą Kariuomenė / policijos žemės ir plaukioja mokymą ir buvo apdovanotas sparnus ginkluotųjų pajėgų Turėti 500 viso skraidymo valandų, iš kurių buvo užregistruota plaukioja patirtis per karinės / Policijos plaukioja mokymus turi atitikti bent šias: 100 skraidytų valandų skaičius turi būti Orlaivio vadas valandas; 20 skraidytų valandų skaičius turi būti lygumų pagal nurodymą; 10 skraidytų valandų skaičius turi būti priemonė pagal nurodymą ar prietaisus kvalifikacija, 40 skraidina valandų priemonę pagal nurodymą; 5 skraidytų valandų skaičius naktį Karinės / Policijos pilotas galės gauti ATPL tik tada, jei jis turi daugiau nei 500 skrydžių valandas daugianarės įgulos transporto lėktuvų Karinės pilotas privalo atitikti aviacijos patirties reikalavimus licencijos, dėl kurių jie kreipiasi. Patirtis turi atitikti tam tikras valandas, kurių reikalaujama pagal kategorijas (pvz priemonė, naktis, lygumų ir tt) [-]

Integruotas Komercinis Bandomasis CPL (H) Kursas

Coptering
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 7 - 10 mėnesių September 2018 Ispanija Sabadell + 1 daugiau

Jis skirtas tiems žmonėms, kurie neturi ankstesnio skrydžio patirties ir nori kuo greičiau gauti profesinę licenciją. [+]

kurso aprašymas

Jis skirtas tiems žmonėms, kurie neturi ankstesnio skrydžio patirties ir nori kuo greičiau gauti profesinę licenciją.

Būtinos sąlygosNe mažiau kaip 17 metų.Pripažinimo gydytojas 1 klasė.Turėti Bachillerato arba lygiaverčio vardo vardą, nesant studento supras mokyklos priėmimo egzaminą.Kurso trukmėNuo 7 iki 10 mėnesių priklausomai nuo studento prieinamumo

Teorinė fazė

350 teorinių valandų, per kurias dėstomi šie dalykai:

Oro teisėBendrosios orlaivių žiniosSkrydžio našumas ir planavimasŽmogaus veiklos ir apribojimaiMeteorologijaNavigacijaRadijo navigacijaDarbo procedūrosSkrydžio principaiKomunikacijos

Skrydžio fazė

135 skrydžio valandos plius galutinis egzaminas su įgaliotu egzaminuotoju. [-]

Kartu FAA / EASA Profesionalus Pilotas Programa (sraigtasparnis)

Bristow Academy
Su bendrabučiu Dieninės 20 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Titusville Jungtinė Karalystė Chesterfield + 2 daugiau

Bristow akademijos kartu FAA / EASA Profesionalaus Bandomieji programa suteikia visišką Europos sertifikavimo derinant EASA CPL (H) mokymo FAA mokymo komponentų. Šis kursas yra patvirtintas už vienerius metus po baigimo fakultatyvinio Praktinis mokymas (OPT) taikymo. [+]

Bristow akademijos kartu FAA / EASA Profesionalaus Bandomieji programa suteikia visišką Europos sertifikavimo derinant EASA CPL (H) mokymo FAA mokymo komponentų. Šis kursas yra patvirtintas už vienerius metus po baigimo fakultatyvinio Praktinis mokymas (OPT) taikymo.

pažymėjimas

FAA privataus piloto licencija (PPL) FAA komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL) FAA pagal prietaisus (IR) EASA komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL-H) FAA sertifikuotas Skrydžio instruktorius (PIT) FAA sertifikuotas Skrydžio instruktorius priemonė (CFII)

TRUKMĖ

20 mėnesių

Apie. Skrydžio laikas

216,2

* Tai yra vidutinė programos trukmė. Tikrasis trukmė priklauso nuo mokinio gabumų. ... [-]


Orlaivių Ir Sraigtasparnių Pilotų Licencijos PPL (A) (H)

Pilot training center/ Pilotų Mokykla
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Lietuvos Respublika Vilnius

Iš privataus piloto PPL (A) kurso tikslas yra mokyti studentus pilotui skristi saugiai ir efektyviai pagal vizualiųjų skrydžių taisykles. [+]

PPL (A), - Asmeninis piloto licencija APRAŠYMAS

Iš privataus piloto PPL (A) kurso tikslas yra mokyti studentus pilotui skristi saugiai ir efektyviai pagal vizualiųjų skrydžių taisykles. Studentams, kurie sėkmingai išlaikė teorijos egzaminus ir įgūdžių testus Civilinės aviacijos administracija (CAA) teikia privataus piloto licenciją. Ppl licencijos turėtojas įgyja teisę skristi Įgulos vadas arba antrasis pilotas per orlaivių, kurie įrašyti į piloto licenciją.

TEMOS Oro teisė ir veiklos procedūras, Bendrąsias žinias apie orlaivius Navigacija Orlaivio skrydžio vykdymo vadovas bendravimas Skrydžio principai Meteorologija Skrydžio charakteristikas ir planavimą Žmogaus galimybės ir jų ribos REIKALAVIMAI Minimalus amžius: pareiškėjas už PPL (A) turi būti bent 17 metų amžiaus Medicinos treniruoklių: pareiškėjas už PPL (A) turi turėti galiojantį 1 klasė arba 2 klasės sveikatos pažymėjimą. PRIVATUS piloto licencija - PPL: Laikas / LAIKAS Skrydžiai su Cessna 150/152 (41 valandos) 41 Skrydžiai su simuliatoriumi (4 valandos) 4 Pilotų teorijos * 100 Mokymosi medžiaga (Oxford knygos) Skrydžio egzaminas su CAA inspektorius 01:30 ... [-]

Karjera Malūnsparnio Pilotas

US Aviation Academy
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 170 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Denton + 1 daugiau

Šis kursas yra pritaikyta mokiniams vyksta nuo nulinio laiko sraigtasparniu į karjeros sraigtasparnio pilotas. Baigęs šią programą, jums bus pasirengę patekti į darbo jėgą, kaip saugiai sraigtasparnio pilotas. JAV Aviation Academy "taip pat siūlo daugiau specializuotą mokymą, pavyzdžiui, turbinos perėjimo arba pažengusiems avarines procedūras, kad jums labiau paklausios malūnsparnio pilotas ... [+]

Šis kursas yra pritaikyta mokiniams vyksta nuo nulinio laiko sraigtasparniu į karjeros sraigtasparnio pilotas.

Baigęs šią programą, jums bus pasirengę patekti į darbo jėgą, kaip saugiai sraigtasparnio pilotas. JAV Aviation Academy "taip pat siūlo daugiau specializuotą mokymą, pavyzdžiui, turbinos perėjimo arba pažengusiems avarines procedūras, kad jums labiau paklausios malūnsparnio pilotas.

Privati: Paimkite savo pirmuosius skrydžius kaip sraigtasparnio pilotas (35 valandos) Priemonė: Skrydis prasto matomumo (20 valandos) Komercinės: pelnas mokėjimas (115 valandų) Programos Reikalavimai Turi būti 17 metų Skaityti, rašyti ir suprasti anglų kalbą Galėtų gauti "M-1" Visa " privatus ... [-]