Filter
Kursai
Ispanija Madrid Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti kursų - Sportas - in Madrid Ispanijoje - 2019/2020

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Sporto mokslo akademinės programos bei kursai studentus paruošia darbui sporto vadybos ar fizioterapijos srityje, o taip pat parengia juos ir tam tikro sporto trenerio ar asmeninio trenerio karjerai. Studentai, kurie, pavyzdžiui, savo studijų metu daugiausiai dėmesio skiria fizinės terapijos kursams taip pat gali savo karjerą pradėti ir mokyklose ar rekreacijos įstaigose.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Madridas City yra Ispanijos sostinė. Tai metropolinės zonos su daugiau nei 3 mln gyventojų. Ji areną vadinamas Las Ventas, kad šeimininkai metinę Korida renginį. Miestas turi daug valstybinių ir privačių universitetų.

Prašyti daugiau informacijos apie kursus - Sportas - in Madrid Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Sportas, Madrid

European School of Economics

ESE profesionalų programa sporto vadybos kursuose suteikia studentams platų vaizdą apie įvairias sporto sritis ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai valdyti šią vadybos srit ... [+]

Savo pobūdžiu sporto pasaulis turi ypatingą dėmesį. Sporto veikla kviečia asmenis dalyvauti įvairiuose lygmenyse - emociniame, fiziniame ir intelektualiniame. Ši veikla suteikia išraiškingą išeitį daugeliui žmonių poreikių, tenkinantį norą būti ginčytam, sėkmingam ir bendrauti grupėje. Sporto veikla yra unikali, nes pasiekimo jausmas yra intensyviai orientuotas į asmenį ir grupę.

„ESE Professional“ programa sporto vadybos kursuose suteikia studentams išsamų įvairių sporto sričių vaizdą ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai valdyti šią vadybos sritį, nuo kontroliuojamų stadionų kontrolės iki sporto prisiminimų ir vieno žaidėjo valdymo. Sporto vadybos specializacija suteikia studentams išsamų supratimą apie dinamiškus sporto valdymo klausimus ir praktiką. Šiame kurse bus įvaldytos trys pagrindinės temos: sporto vadyba, sporto rinkodara ir sporto renginių organizavimas.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Salle International Graduate School IGS

Sportas Coaching buvo sukurta kaip atsakas į vis labiau neatidėliotiną būtinybę subalansuoti technologinę pažangą ir konkurencingumą sporto pasaulio ... [+]

Programa sporto instruktavimas

Sportas Coaching buvo sukurta kaip atsakas į vis labiau neatidėliotiną poreikį išlaikyti pusiausvyrą tarp technologijų ir konkurencinga sporto ir protinį tinkamumą sportininkų prie šios naujos realybės. Dažniausiai pasirodo įvairiuose forumuose, diskusijų ir straipsnių, pastabas dėl profesionaliems sportininkams svarbu: koncentracijos, emocijos, nerimas, psichikos kontrolės ir daugelis kitų dalykų, susijusių daugiau jo asmeninis požiūris, su techninių įgūdžių.

&nbsp

Ši programa yra skirta:

• suteikti žinių ir įrankių, būtinų atlikti visą procesą Sportas instruktavimas.

• Teikti apmąstymų pirmaujančių pasidalinti patirtimi ir plėsti žinias apie valdymą žmonių sporto aplinkose lygiu.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
5 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba