Filter
Kursai
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti kursus - Socialinių mokslų studijos Naujojoje Zelandijoje - 2019/2020

Kursas remiasi į specializuotą studijų programą. Ji paprastai vyksta universitete, bet gali būti pristatomi internete. Kursai yra populiarus tiems, kurie nori gauti konkrečių žinių vienam pacientui.

Socialinių mokslų kursai rengia studentus dalyvauti žmogaus visuomenėje. Per tokius kursus kaip ekonomika, politologija, antropologija, sociologija, istorija ir psichologija, studentai gali geriau suprasti, kaip veikia pasaulis.

Naujoji Zelandija yra salų valstybė pietvakarinėje Ramiojo vandenyno. Šalis geografiškai apima dvi pagrindines landmasses - kad Šiaurės ir Pietų salų - ir daug mažesnių salų. Užsienio studentai turi turėti studento vizą ir pagrįstą grynųjų pinigų išleisti, kad būtų atlikti studijų kursą Naujosios Zelandijos pagrįstas švietimo įstaigos. Naujosios Zelandijos švietimo įstaigos informuos atitinkamas imigracijos institucijoms, jei studentas nustoja dalyvauti jų mokosi kursuose, kurie po to gali sustabdyti ar nutraukti šią studentas 's vizos. Švietimo įstaigos taip pat dažnai keičiasi šia lankomumo ir lankomumo duomenis elektroniniu būdu su kitų valstybinių tarnybų, atsakingų už mokinių pagalbą.

Geriausi kursai - Socialinių mokslų studijos Naujojoje Zelandijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Socialinių mokslų studijos, Naujoji Zelandija

Kitos šios studijų srities programos:
IES Abroad

Per savo laiką Kristupyje, jūs tiesiogiai užsiregistruoti Kanterburio universitete, viename iš trijų didžiausių Naujosios Zelandijos universitetų ir 3% pasaulio universit ... [+]

Apžvalga

Kai pažvelgsi į savo langą Kristčurčke, žinote, kad žvalgymas laukia tavęs - žygiai pėsčiomis, žvejyba, baidarės ar plaukimas - tai tik būdinga diena čia. Mėgaukitės nepakartojamu, bet ramiu gyvenimo būdu, kurį siūlo Kristčurčas.

Per savo laiką Kristupyje, jūs tiesiogiai užsiregistruoti Kanterburio universitete, viename iš trijų didžiausių Naujosios Zelandijos universitetų ir 3% pasaulio universitetų. Jūs taip pat turite prieigą daugiau nei 50 akademinių skyrių ir daugiau kaip 100 universitetų klubų ir organizacijų - idealus ryšys su Kiwi (vietos) studentais. Universiteto miestelis yra tik 15 minučių nuo miesto, išsiskiriantis 215 hektarų gražiai apželdintų teritorijų ir sodų.... [-]

Naujoji Zelandija Christchurch
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba