Kursai - Skrydžių instruktavimo studijos

Palyginti 22 kursus - Skrydžių instruktavimo studijos

Nesvarbu, ar esate suinteresuoti mokyti kitus skristi ar tiesiog plaukioja buff save, skrydžio instruktoriaus kursai pasiūlyti būdą, kaip perėjimą į šį karjeros ar tiesiog vykdyti savo hobį. Atsižvelgiant į šiuos kursus ir toliau savo pilotavimo gebėjimus arba suteiks Jums platesnę langą į skrydžio pasaulyje.

Jums gali būti įdomu, ką yra skrydžio instruktorius Žinoma vistiek? Skrydžių instruktoriaus kursai pasiūlyti žingsnis po žingsnio, išsamią nurodymą įgulos skirtingų tipų orlaivių, ypač vieno variklio lėktuvais. Tipiškos kursai sujungti klasėje su praktinės skrydžio laikas. Minimalūs reikalavimai, plaukiojančių kartų skiriasi priklausomai nuo šalies ir institucijos. Skrydžio instruktoriaus kursai yra siūlomi akredituotų mokyklų visame pasaulyje ir pradėti įvairių kartų per metus. Kursai yra laiko pagrindu, o ne semestro pagrindu dėl nuoseklaus pobūdžio aviacijos instrukcija.

Asmenys nuspręsite imtis skrydžio instruktorius kursus dėl įvairių priežasčių, tačiau pirmiausia įgyti savo instruktoriaus pažymėjimą. Kursai siūlome išsamų mokymo aviacijos praktikos ir aeronautikos.

Išlaidos, susijusios su skrydžio instruktorius kursai labai skiriasi. Pirminės pastabos apima mokyklos ar akademijoje vieta, plaukioja laiko reikia, ir kuro sąnaudas.

Asmenys, kurie imtis skrydžio instruktorius kursus, o ypač tiems, kurie baigti skrydžio instruktorius programą, naudos iš labai specializuotos srityje, kad beveik užtikrina darbas jų laukia ne jų mokymo pabaigoje. Iš tiesų, įsidarbinimo skrydžio instruktorių kursas yra 90 procentilis arba didesnis, o tai gera žinia yra tai ekonomikai. Pridėta privalumai atsižvelgiant į šiuos kursus yra padidėjęs žinias aviacijos istorijoje, projektavimo ir atlikimo.

Yra daug galimybių imtis skrydžio instruktorius kursus Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje. Taip pat yra daug online kursas variantai siūlomi, kurie yra tiek lecture- ir skrydžio imitavimo pagrįstas. Norėdami pradėti su skrydžio instruktoriaus mokymo kursą, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Karjera tiesioginė programa

San Diego Flight Training International
Su bendrabučiu Dieninės 29 savaites Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego

Nors visada galite mokyti vienas ant vieno su mūsų baseinas personalo instruktoriai, galite džiaugtis SDFTI Aviakompanija Direct akademija Karjera Tiesioginė programa, kuri siūlo pilną pagrindinis aviacijos išsilavinimą maždaug tik 29 savaičių privalumų. [+]

Nors visada galite mokyti vienas ant vieno su mūsų baseinas personalo instruktoriai, galite džiaugtis SDFTI Aviakompanija Direct akademija Karjera Tiesioginė programa, kuri siūlo pilną pagrindinis aviacijos išsilavinimą maždaug tik 29 savaičių privalumų.

Klasės formavimo dabar. Klasių dydžiai yra tik 10 studentų.

Su Karjeros Direct programa, galite uždirbti privataus piloto pažymėjimą (licenciją), pagal prietaisus kvalifikaciją, komercinės aviacijos piloto pažymėjimą ir Multiengine Vertinimas maždaug 29 savaičių. Šis kursas apima šias valandas instruktavimo:

Režisierius Grunto tyrimo [112 valandos] Pasirengimo / po skrydžio - žemės Instrukcija [90 valandų] Žinios Testo parengimas žemės Instrukcija [48 valandų] Dvigubas "Cessna 172 Skrydžio laikas [77.5 valandos] Dvigubas "Piper rodyklė skrydžio laikas [10 valandų] Dvigubas dvivietis Variklio skrydžio laikas [15 valandų] Solo "Cessna 172 Skrydžio laikas [80 valandų] Solo Piper rodyklė skrydžio laikas [5 valandos] Dvigubas Išplėstinė Skrydžio mokymo prietaisas (simuliatorius) [22.5 valandos] Privati, instrumentas, G1000 ir komercinės aviacijos piloto mokymo rinkiniai Privati, instrumentas ir komercinėse žinių testas Egzaminai Privati, instrumentas, Komercinės ir Multiengine Praktiniai Egzaminai ... [-]

Skrydžio radijo ryšio operatoriaus licencija (FRTOL) - sraigtasparnis

Balearic Helicopters
Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Ispanija Palma

Skrydžio radijo ryšio operatoriaus licencija (FRTOL) įgalioja jus valdyti orlaivio radijo stotį registruotuose Jungtinėje Karalystėje orlaiviuose. Licencija gali būti laikoma savarankiška licencija, bet paprastai laikoma kartu su kita skrydžio įgulos licencija, pvz., EASA PPL. [+]

REIKALINGA NEAPIBRĖŽTAS ORLAIVIO TIPO, AR JŪSŲ HELIKOPTERAS ARBA ORLAIVIAI.

Skrydžio radijo ryšio operatoriaus licencija (FRTOL) įgalioja jus valdyti orlaivio radijo stotį registruotuose Jungtinėje Karalystėje orlaiviuose.

CAA FTROL radijo ryšio kursai

Skrydžio radijo ryšio operatoriaus licencija (FRTOL) įgalioja jus valdyti orlaivio radijo stotį registruotuose Jungtinėje Karalystėje orlaiviuose.

Licencija gali būti laikoma savarankiška licencija, bet paprastai laikoma kartu su kita skrydžio įgulos licencija, pvz., EASA PPL.

Licencija privaloma nepriklausomai nuo orlaivio tipo, ar tai būtų sraigtasparnis ar orlaivis.

Kad galėtumėte naudotis Radiotelefijos licencija, turite atitikti šiuos reikalavimus:... [-]


Skrydžio instruktorių kursai - sraigtasparnis

Eurotech Flight School
Su bendrabučiu Dieninės October 2018 Italija Caiolo

Lėktuvo instruktoriaus kursas paskatins jus įgyti kvalifikaciją, kuri leis mokyti studentus PPL ir tipo kvalifikacijoms lėktuvo viename variklyje. [+]

Privilegijos

Lėktuvo instruktoriaus kursas paskatins jus įgyti kvalifikaciją, suteikiančią teisę mokyti studentus PPL ir tipo lėktuvo varikliui. Lėktuvo instruktorius gali apmokyti Cpl studentų pilotus po 200 valandų treniruočių ir taip pat gali instruktuoti stažuotojo instruktorius po to, kai jie skraidina 500 treniruočių valandų.

Instruktoriaus kvalifikacijos instruktorius gali rengti modulinių kursų, integruotų kursų ir papildomo daugiapakopio sraigtasparnio dalis, jei jis turi trijų rekvizitus.

Tipo vertinimo instruktorius gali mokyti sraigtasparnių tipų įvertinimo kursus "Me".

Būtinos sąlygos

Skrydžio instruktorių kandidatams: Cpl turėtojai turi turėti 250 sraigtasparnių skrydžio valandų, iš kurių 100 valandų yra Pic; PPL turėtojai privalo turėti 200 sraigtasparnių skrydžio valandų kaip pic, taip pat turi būti išlaikę Cpl arba Atpl teorijos egzaminą.... [-]


Instructor’s Course

Mideast Aviation Academy
Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 mėnesių September 2019 Jordanija Amman

[+]

Turi bent CPL arba baigė 200 valandų skrydžio laiko, iš kurių 150 valandų kaip PIC, jei turi PPL. Atitiko CPL žinių reikalavimus, nustatytus FCL 1.470 I priedėlyje.

Trukmė:

4 mėnesiai

Teorinės valandos:

125 val.

Skrydžio valandos:

[-]

Flight Instructor Courses FI(A) – CRI(A) – IRI(A)

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA
Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Ispanija Barcelona

[+]

Į EAM Barselona

FI (A), Skrydžio instruktorius kursai CRI (EP) Daugialypė Variklio instruktorius kursai Irena (A), instrumentas instruktorius kursai [-]

PPL - privataus piloto licencija

Skies Airline Training
Su bendrabučiu 4 - 5 mėnesių September 2019 Švedija Stockholm

Pradinio lygio skrydžio sertifikatas yra privataus piloto licencija (PPL). Kaip PPL licencijos turėtojas, galite skristi mažu vieno variklio orlaiviu privačiai. [+]

Pradinio lygio skrydžio sertifikatas yra privataus piloto licencija (PPL). Kaip PPL licencijos turėtojas, galite skristi mažu vieno variklio orlaiviu privačiai.

Skies Airline Training PPL programa jums nulinės patirties suteiks privilegijos piloto licencijos turėtojui per mažiau nei 4 mėnesius.

Kurso turinys100 valandų teorinio mokymo52 valandos skrydžio treniruotėsPagrindinės mokyklos medžiagosSkrydžio instruktoriaus mokesčiaiOrlaivio vadovaiAviacijos anglų kalbos mokėjimo tikrinimasMedicininė apžiūraPirmasis bandymas CAA egzamino mokesčiaiEksperto mokesčiai ir visi taikomi mokesčiaiTrukmė

Bendras kursų trukmė: 4-5 mėnesiai... [-]


Mokymo vadovai Žinoma (TMC)

Queen Noor Civil Aviation Technical College
Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė July 2019 Jordanija Amman

ICAO TRAINAIR, plius Mokymai Vadybininkai kursai (TMC) adresai valdyti aviacijos mokymo organizacija, kuri atitinka reikalaujamus standartus veikimo, mokymo pristatymo ir kokybės valdymo veiklos aspektus. Tai leis dalyviams taikyti ICAO mokymo organizavimas vertinimo gaires, siekiant parengti jų mokymo organizavimą susitikti ir palaikyti veiklos ir kokybės standartus ICAO pripažinimo. [+]

Mokymosi tikslai: Baigus kursą, dalyviai galės valdyti savo veiksmų grupes: Nustatyti reikalavimai dėl kurio Aviation Training organizacijos įsteigimo; Įvertinti atitikties mokymo centras lygį su ICAO nuostatos parengti veiksmų planą, kuris užtikrintų atitiktį Mokymo įstaigos su atitinkamų tarptautinių reikalavimų.

Tikslinė Gyventojų skaičius: Tie, kurie yra atsakingi už sukūrimą, valdymą, ar veikia aviacijos mokymų organizavimą, įskaitant esamas ir būsimas mokymas: Direktorių; vadovams; Padalinių vadovai; Operacijos vadovai.

[-]

FAA skrydžio mokymas

Naples Air Center
Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Naples

FAA privataus piloto pažymėjimas kursas yra įrašas Žinoma visiems pilotams, ar jums reikia toliau į aviakompanijos karjerą arba nori likti kaip rekreacinės pilotas tai yra pirmasis Žinoma, mes visi atlikti. Jūsų mokymų metu jūs išmoksite pagrindinius įgūdžius dalyvauja manevravimo orlaivį, navigacijos metodus, taip pat pagrindinio instrumento plaukioja įgūdžių ... [+]

FAA dalis 141 skrydžio mokymas

FAA privataus piloto pažymėjimas kursas yra įrašas Žinoma visiems pilotams, ar jums reikia toliau į aviakompanijos karjerą arba nori likti kaip rekreacinės pilotas tai yra pirmasis Žinoma, mes visi atlikti. Jūsų mokymų metu jūs išmoksite pagrindinius įgūdžius dalyvauja manevravimo orlaivį, navigacijos metodus, taip pat pagrindinio instrumento plaukioja įgūdžių skrydžiams Diena vizualiųjų meteorologinių sąlygų. Mokymas paprastai atliekami vieną variklio orlaivių.

35 valandų skrydžio mokymas (20 val su instruktoriumi) - 20 valandos malti mokyklos FAA 141 dalis - Karjera Bandomieji kursai

Šie kursai buvo supakuoti kartu, kad asmuo, kuris nori ateiti į Neapolio oro centro ir 7 mėnesių palikti pasirengę Pilot karjerą.... [-]


Skrydžio instruktorius FI (A)

Ventum Air Flight Academy
Su bendrabučiu Dieninės October 2018 Lenkija Warsaw

Žinoma, daugiausia dėmesio bus skiriama mokymo ir mokinių vertinimo mokymosi principus ir kurti juose teisingus įpročius mokyti naujus studentus ateityje. Tuo ATO Ventum Air sutiksite geriausius instruktorius, kurie dalinsis savo ilgalaikį žiniomis ir patirtimi su jumis kurso metu. Visa teorinį kursą vyks lenkų arba anglų kalba. [+]

Žinoma, daugiausia dėmesio bus skiriama mokymo ir mokinių vertinimo mokymosi principus ir kurti juose teisingus įpročius mokyti naujus studentus ateityje. Tuo ATO Ventum Air sutiksite geriausius instruktorius, kurie dalinsis savo ilgalaikį žiniomis ir patirtimi su jumis kurso metu. Visa teorinį kursą vyks lenkų arba anglų kalba.

Norėdami Jums pasiūlyti aukščiausią kokybę mūsų mokymo mes paruošėme jums pratimų, kurie neabejotinai padės jums su savo būsimo darbo, kaip instruktorius. Teorinis mokymas susideda iš 125 valandų klasių ir apima dalykus, pavyzdžiui: tinkamas mokymo metodus, mokymo procesus, vertinti ir nagrinėti studentų, galimas grėsmes per triktis skrydžio, ir tt Kursas vyks grupių daugiausia 12 dalyvius ir baigsis su vidaus egzaminą ir sertifikatą po išlaikyto egzamino klausimo.... [-]


Skrydžio instruktorius Žinoma (FI)

Martinair Flight Academy
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 6 - 12 mėnesių September 2019 Olandija Lelystad + 1 daugiau

Dėl skrydžio instruktorius mokymo (skrydžio instruktorius = FI), taip pat už prietaisų plaukioja instruktoriaus mokymo (instrumentas kvalifikacijos instruktorius = IRI ir Multi Variklio instruktorius = "MEI) yra specializuoti mokymai. [+]

Dėl skrydžio instruktorius mokymo (skrydžio instruktorius = FI), taip pat už prietaisų plaukioja instruktoriaus mokymo (instrumentas kvalifikacijos instruktorius = IRI ir Multi Variklio instruktorius = "MEI) yra specializuoti mokymai.

FI - Skrydžio instruktorius Dėl skrydžio instruktorius (pagrindinio profesinio mokymo) mokymas jau dalis Martinair Flight Academy daugelį metų. Už pradedant mokymą reikalavimai yra galiojanti CPL SEP klasės įvertinimas (EASA licencijos). Minimali iš 5 valandas turi būti skrendama per pastaruosius 6 motnhs ankstesnių kurso pradžios ir įėjimas bandymas turi būti perduotas. Šis testas yra privalomas.

Į teorinę dalį dėl skrydžio instruktorius mokymo pagrindai yra ypač mokyti studentų pilotai apie aerodinamikos ir aviacijos teisės ir sužinoti, kaip suteikti klasikinę pasitarimai.... [-]


H145 tipo kvalifikacijos instruktorius (EASA) VFR / IFR

Coptersafety Oy
Su bendrabučiu Dieninės 6 dienų August 2019 Suomija Vantaa

Kopenhagos pirminio tipo kvalifikacijos instruktoriaus kursas atitinka EASA FCL taisykles. Coptersfurte garantuoja patvirtintą teorijos ir simuliatoriaus dalies eigą. [+]

H145 tipo kvalifikacijos instruktorius (EASA) VFR / IFR

(tik FSTD)

Kopenhagos pirminio tipo kvalifikacijos instruktoriaus kursas atitinka EASA FCL taisykles.

REIKALAVIMAIAtitinkamas AH145 tipo įvertinimas (SP SP TRI ir MP MP TRI)1000 valandų kaip sraigtasparnio pilotas, įskaitant 350 valandų MP sraigtasparnio pilotai arba pareiškėjas jau turi TRI-ME SP ir 100 valandų su atitinkamu tipu per MP operacijasBENDRA GALUTINIO TIPO REITINGO GRUPĖ

Bendra kursų trukmė ca. 10 dienų

1 DALIS

Mokymas ir mokymasis: 25 valMCC faktoriai: 5 valandos

2 DALIS

Tipo susijusi teorija Instrukcija: 10 valandų

3 DALIS

Simuliatoriaus mokymas: 11 valandų (MP) 5 valandos (SP)Kompetencijos įvertinimas (treniruoklis): 2 valSĄLYGOS IR SĄLYGOSCoptersfurte garantuoja patvirtintą teorijos ir simuliatoriaus dalies eigąApmokymai, vykdomi Coptersafety mokymo centre, šalia Helsinkio oro uosto, SuomijojeMokymo sutartis turi būti pasirašyta prieš patvirtinant kursą. Mokėjimas atliekamas prieš apmokymą [-]

Skrydžio instruktoriaus mokymo kursą Fi ()

Baltic Aviation Academy
Su bendrabučiu September 2019 Lietuvos Respublika Vilnius

Ar jaučiate gilią aistrą aviacijai? Jūs jau įgijo CPL (A), ATPL (A) ar PPL (А), tačiau vis dar negali sėdėti vienoje vietoje? Ką daryti, jei mes pasakė jums, kad jūs galite padaryti daug daugiau su tuo? Ką daryti, jei mes pasakė jums, kad jūs galite padaryti daug daugiau su tuo? [+]

Trumpas aprašymas Skrydžio instruktorius kursai (FI (A)), "Baltic Aviation Academy" yra skirtas bandomosios licencijos savininkus, kurie nori tapti piloto mokymo instruktoriai.

Kaip skrydžio instruktorius jums:

įgyti naujos ir naudingos kvalifikaciją; išlaikyti savo teorinius ir plaukioja įgūdžių; Pasidalinkite savo žiniomis ir skleisti aviacijos karščiavimas; rinkti savo skraidymo valandas; įgyti vertingą pranašumą specialistas.

Skrydžio instruktorius FI (A) kvalifikacija suteikia galimybę mokyti pilotai mokiniai PPL (A) ir / arba CPL (A) kursai. Per skrydžio instruktorius kursą Baltic Aviation Academy ", dalyviai bus pereiti ir išmokti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų tapti sėkminga skrydžio instruktorius. ... [-]


ICAO-EASA CPL / IR / europarlamentaras permokymo kursai

Global Aviation
Su bendrabučiu Dieninės 10 dienų September 2019 Graikija Pireas

Kurso tikslas yra mokyti ICAO CPL / IR / MEP laikiklį prie mokėjimo būtinas, kad jis galėtų veikti kaip antrasis pilotas ant kelių pilotas, multi variklio lėktuvams, komerciniam oro susisiekimui lygmeniu pagal EASA FCL , [+]

Gerbiamasis Pone, Pirmiausia, ačiū už Jūsų susidomėjimą. Leiskite man pristatyti save. Pasaulinis aviacijos seniausias profesionalus pilotas akademija Graikijoje, tarptautinės aviacijos organizacijoje 20 metų patirtis, profesionalus pilotų mokymo. Pasaulinis aviacijos įsikūrusi Civilinės aviacijos oro uostą Pachi (LGMG), Atėnai, Graikija ir EASA patvirtino pasiūlyti komercines lėktuvo pilotų mokymo kursus, kaip antai ATPL integruota, ATPL moduliniai, CPL, IR, Europos Parlamento narys ir MKC. Kaip išskirtinis platintojas Piper orlaivių Graikijoje ir Balkanuose nuo 1997 m Pasaulinis aviacijos naudoja modernią parką 6 vienviečiai, 2 kelių variklių mokymo lėktuvų ir 2 FNPT II realaus skrydžio treniruokliams (įskaitant MKC), kurios yra įsikūrusios Civilinės aviacijos oro uostą pachi Atėnų Graikijoje. Visi teorinis ir skrydžio mokymas vyksta Atėnuose, Graikijoje, kur oras leidžia mums skristi apie 350 dienas per metus. Be to, pasaulinės aviacijos yra EASA patvirtintą techninės priežiūros centras ir vienintelis sertifikuotas "Piper aptarnavimo centras regione. Žemiau yra trumpas pristatymas perskaičiavimo kursą. Daugiau informacijos galima rasti prieduose. Komercinės aviacijos piloto licencija, ICAO konversijos yra vienas Žinoma, jei studentas turi ICAO CPL (A) IR / Europos Parlamento narys ir po mokymo pabaigos, jis bus apdovanotas FCL CPL (A) IR / MEP su ATPL teorijos kreditas. Pasirengimo Patekimo į rinką reikalavimai  Suteikti mums ICAO CPL (A) IR / Europos Parlamento narių prietaisus kvalifikacija ir Multi Engine klasė fotokopija  Suteikti mums ICAO medicina (1 klasė) sertifikato kopiją  Suteikti mums EASA medicina (1 klasės fotokopija ) sertifikatas  pateikti mums kaip iš skraidymų knygelę  Pateikite mums fotokopija iš licencijos autentiškumo tikrinimas nuo ICAO CAA, kuri išdavė savo TCAO licencijos... [-]


Instruktorių vertinimo kursai

Morningstar Flight Academy
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės Registracija galima Pietų Afrikos Respublika Cape Town

Jei šiuo metu turėsite komercinio bandomosios licencijos (CPL) ir norite žinoti, kaip padidinti savo galimybes įsidarbinti aviacijos srityje, galite atlikti daugiapakopio valdymo pulto įvertinimo (MECIR) arba skrydžio instruktoriaus įvertinimą (FIR). [+]

Reikia kurti valandas? Tapkite instruktoriumi!

Kas yra Instruktorių įvertinimo licencija?

Jei šiuo metu turėsite komercinio bandomosios licencijos (CPL) ir norite žinoti, kaip padidinti savo galimybes įsidarbinti aviacijos srityje, galite atlikti daugiapakopio valdymo pulto įvertinimo (MECIR) arba skrydžio instruktoriaus įvertinimą (FIR).

"Flight Instructor Rating" yra tikra karjeros pradžia. Su juo galite pradėti nuo 3 laipsnio ir dirbti savo kelią iki 1 laipsnio ar net vyriausiasis lydimosi instruktorius. Tada, kaip instruktorius, galite pastatyti savo skrydžio valandas, o tai suteiks jums patrauklesnes sąlygas oro linijoms. Tai tik ledkalnio viršūnė, todėl norėjome pasidalyti savo geriausiais 5 būdais, kaip skrydžio instruktorių įvertinimas gali būti naudingas jūsų bandomojoje karjeroje.... [-]


Skrydžio instruktoriaus FI (skrydžio instruktoriaus) kursas

Coptering
Su bendrabučiu Dieninės 13 savaites September 2019 Ispanija Sabadell

Kursas skirtas vyresniems nei 18 metų žmonėms, norintiems gauti pažymėjimą FI (skrydžio instruktorius). [+]

kurso aprašymas

Kursas skirtas vyresniems nei 18 metų žmonėms, norintiems gauti pažymėjimą FI (skrydžio instruktorius).

Būtinos sąlygos

Pareiškėjas dėl FI (H) pažymėjimo turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir turi:

Gavau ne mažiau kaip 10 valandų skrydžių instrukcijų apie instrumentus atitinkamoje orlaivių kategorijoje;Pasibaigus 20 valandų skrydžiui pagal VFR visur, atitinkamoje orlaivio kategorijoje, kaip PIC;

Jūs taip pat turite turėti 250 valandų viso skrydžio laiko kaip sraigtasparnio pilotas, iš kurio:

ne mažiau kaip 100 valandų laivo įgulos vadove, jei pareiškėjas turi bent CPL (H) arbane mažiau kaip 200 valandų kaip PIC, jei pareiškėjas turi bent PPL (H) ir atitinka CPL teorijos žinių reikalavimus;Kurso trukmė... [-]