Kursai - Skrydžių instruktavimo studijos

Palyginti 24 kursus - Skrydžių instruktavimo studijos

Nesvarbu, ar esate suinteresuoti mokyti kitus skristi ar tiesiog plaukioja buff save, skrydžio instruktoriaus kursai pasiūlyti būdą, kaip perėjimą į šį karjeros ar tiesiog vykdyti savo hobį. Atsižvelgiant į šiuos kursus ir toliau savo pilotavimo gebėjimus arba suteiks Jums platesnę langą į skrydžio pasaulyje.

Jums gali būti įdomu, ką yra skrydžio instruktorius Žinoma vistiek? Skrydžių instruktoriaus kursai pasiūlyti žingsnis po žingsnio, išsamią nurodymą įgulos skirtingų tipų orlaivių, ypač vieno variklio lėktuvais. Tipiškos kursai sujungti klasėje su praktinės skrydžio laikas. Minimalūs reikalavimai, plaukiojančių kartų skiriasi priklausomai nuo šalies ir institucijos. Skrydžio instruktoriaus kursai yra siūlomi akredituotų mokyklų visame pasaulyje ir pradėti įvairių kartų per metus. Kursai yra laiko pagrindu, o ne semestro pagrindu dėl nuoseklaus pobūdžio aviacijos instrukcija.

Asmenys nuspręsite imtis skrydžio instruktorius kursus dėl įvairių priežasčių, tačiau pirmiausia įgyti savo instruktoriaus pažymėjimą. Kursai siūlome išsamų mokymo aviacijos praktikos ir aeronautikos.

Išlaidos, susijusios su skrydžio instruktorius kursai labai skiriasi. Pirminės pastabos apima mokyklos ar akademijoje vieta, plaukioja laiko reikia, ir kuro sąnaudas.

Asmenys, kurie imtis skrydžio instruktorius kursus, o ypač tiems, kurie baigti skrydžio instruktorius programą, naudos iš labai specializuotos srityje, kad beveik užtikrina darbas jų laukia ne jų mokymo pabaigoje. Iš tiesų, įsidarbinimo skrydžio instruktorių kursas yra 90 procentilis arba didesnis, o tai gera žinia yra tai ekonomikai. Pridėta privalumai atsižvelgiant į šiuos kursus yra padidėjęs žinias aviacijos istorijoje, projektavimo ir atlikimo.

Yra daug galimybių imtis skrydžio instruktorius kursus Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje. Taip pat yra daug online kursas variantai siūlomi, kurie yra tiek lecture- ir skrydžio imitavimo pagrįstas. Norėdami pradėti su skrydžio instruktoriaus mokymo kursą, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Žinoma - Lėktuvas Skrydžio Instruktorius FI (A)

FLY FOR FUN S.R.O.
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Čekija Praha

Norite išmokyti savo skrydžio patirties kiti žmonės? Perduoti FI (A) mokymo ir tapti profesionaliu skrydžio instruktorius. [+]

Lėktuvas skrydžio instruktorius FI (A),

Norite išmokyti savo skrydžio patirties kiti žmonės? Perduoti FI (A) mokymo ir tapti profesionaliu skrydžio instruktorius.

Reikalavimai studentui

Pareiškėjas privalo:

palaikykite CPL (A) arba PPL (A) ir turėti ne mažiau kaip 200 valandų skrydžio laiko, iš kurių 150 valandų turi būti orlaivio vado (tokiu atveju yra būtina praeiti teorinių CPL egzaminus) turėti ne mažiau kaip 20 valandų cross-country skrydžių orlaivio vado, įskaitant 300 NM skrydžio su visiško sustojimo tūpimą prie dviejų skirtingų oro uostų. perduoti įrašo praktinį egzaminą su kvalifikuota FI pagal JAR FCL 1.330 (f) turėti galiojantį klasė 2 medicinos turėti ne mažiau kaip 30 valandų skrydžio laiko vienu stūmokliniu varikliu orlaivių ir 10 valandų prietaisų skraidymo mokymą. būti savininkas galiojantį radiotelefonijos licencijos būti ne mažesnis kaip 18 metų Žinoma proccess ... [-]

Karjera Tiesioginė Programa

San Diego Flight Training International
Su bendrabučiu Dieninės 29 savaites September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego

Nors visada galite mokyti vienas ant vieno su mūsų baseinas personalo instruktoriai, galite džiaugtis SDFTI Aviakompanija Direct akademija Karjera Tiesioginė programa, kuri siūlo pilną pagrindinis aviacijos išsilavinimą maždaug tik 29 savaičių privalumų. [+]

Nors visada galite mokyti vienas ant vieno su mūsų baseinas personalo instruktoriai, galite džiaugtis SDFTI Aviakompanija Direct akademija Karjera Tiesioginė programa, kuri siūlo pilną pagrindinis aviacijos išsilavinimą maždaug tik 29 savaičių privalumų.

Klasės formavimo dabar. Klasių dydžiai yra tik 10 studentų.

Su Karjeros Direct programa, galite uždirbti privataus piloto pažymėjimą (licenciją), pagal prietaisus kvalifikaciją, komercinės aviacijos piloto pažymėjimą ir Multiengine Vertinimas maždaug 29 savaičių. Šis kursas apima šias valandas instruktavimo:

Režisierius Grunto tyrimo [112 valandos] Pasirengimo / po skrydžio - žemės Instrukcija [90 valandų] Žinios Testo parengimas žemės Instrukcija [48 valandų] Dvigubas "Cessna 172 Skrydžio laikas [77.5 valandos] Dvigubas "Piper rodyklė skrydžio laikas [10 valandų] Dvigubas dvivietis Variklio skrydžio laikas [15 valandų] Solo "Cessna 172 Skrydžio laikas [80 valandų] Solo Piper rodyklė skrydžio laikas [5 valandos] Dvigubas Išplėstinė Skrydžio mokymo prietaisas (simuliatorius) [22.5 valandos] Privati, instrumentas, G1000 ir komercinės aviacijos piloto mokymo rinkiniai Privati, instrumentas ir komercinėse žinių testas Egzaminai Privati, instrumentas, Komercinės ir Multiengine Praktiniai Egzaminai ... [-]

Skrydžio Instruktorius Žinoma (FI)

Martinair Flight Academy
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 6 - 12 mėnesių September 2018 Olandija Lelystad + 1 daugiau

Dėl skrydžio instruktorius mokymo (skrydžio instruktorius = FI), taip pat už prietaisų plaukioja instruktoriaus mokymo (instrumentas kvalifikacijos instruktorius = IRI ir Multi Variklio instruktorius = "MEI) yra specializuoti mokymai. [+]

Dėl skrydžio instruktorius mokymo (skrydžio instruktorius = FI), taip pat už prietaisų plaukioja instruktoriaus mokymo (instrumentas kvalifikacijos instruktorius = IRI ir Multi Variklio instruktorius = "MEI) yra specializuoti mokymai.

FI - Skrydžio instruktorius Dėl skrydžio instruktorius (pagrindinio profesinio mokymo) mokymas jau dalis Martinair Flight Academy daugelį metų. Už pradedant mokymą reikalavimai yra galiojanti CPL SEP klasės įvertinimas (EASA licencijos). Minimali iš 5 valandas turi būti skrendama per pastaruosius 6 motnhs ankstesnių kurso pradžios ir įėjimas bandymas turi būti perduotas. Šis testas yra privalomas.

Į teorinę dalį dėl skrydžio instruktorius mokymo pagrindai yra ypač mokyti studentų pilotai apie aerodinamikos ir aviacijos teisės ir sužinoti, kaip suteikti klasikinę pasitarimai.... [-]


Integruotas Skrydžio Mokymas Su MDV Programos

Skyworld Aviation Group
Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių November 2018 Filipinai Manila

Pamatai žinių, reikalingų pradėti pirmojo skrydžio etapą. Temos apima bendrąsias žinias apie orlaivius, oro teisės, masės ir centruotės, navigacijos, našumo ir planavimą, ir meteorologija. [+]

Skrydžio mokymą ir etapai:

Mūsų dieninių, standartinis Integruotos skrydžio Denio programa paprastai trunka maždaug 14 mėnesių, ir yra suskirstytas į keletą etapų, kaip nurodyta žemiau. Visi etapai yra baigtas nuo mūsų bazę.

TEISĖ: Baigiu / diplomo turėtojas Bent 21 metų amžiaus Geros anglų Bendravimo įgūdžiai 1 klasės sveikatos išduodami nuo aviacijos gydytojas Sugebėti atlikti gerai slėgio Skrydžiai. Įgūdžiai įsigijo:

Pamatai žinių, reikalingų pradėti pirmojo skrydžio etapą. Temos apima bendrąsias žinias apie orlaivius, oro teisės, masės ir centruotės, navigacijos, našumo ir planavimą, ir meteorologija.

ATPL TEORIJA: ... [-]

Flight Instructor Courses FI(A) – CRI(A) – IRI(A)

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Ispanija Barselonoje

[+]

Į EAM Barselona

FI (A), Skrydžio instruktorius kursai CRI (EP) Daugialypė Variklio instruktorius kursai Irena (A), instrumentas instruktorius kursai [-]

Instructor’s Course

Mideast Aviation Academy
Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 mėnesių September 2018 Jordanija Amanas

[+]

Turi bent CPL arba baigė 200 valandų skrydžio laiko, iš kurių 150 valandų kaip PIC, jei turi PPL. Atitiko CPL žinių reikalavimus, nustatytus FCL 1.470 I priedėlyje.

Trukmė:

4 mėnesiai

Teorinės valandos:

125 val.

Skrydžio valandos:

[-]

Skrydžio Instruktorius FI (A)

Ventum Air Flight Academy
Su bendrabučiu Dieninės October 2018 Lenkija Warsaw

Žinoma, daugiausia dėmesio bus skiriama mokymo ir mokinių vertinimo mokymosi principus ir kurti juose teisingus įpročius mokyti naujus studentus ateityje. Tuo ATO Ventum Air sutiksite geriausius instruktorius, kurie dalinsis savo ilgalaikį žiniomis ir patirtimi su jumis kurso metu. Visa teorinį kursą vyks lenkų arba anglų kalba. [+]

Žinoma, daugiausia dėmesio bus skiriama mokymo ir mokinių vertinimo mokymosi principus ir kurti juose teisingus įpročius mokyti naujus studentus ateityje. Tuo ATO Ventum Air sutiksite geriausius instruktorius, kurie dalinsis savo ilgalaikį žiniomis ir patirtimi su jumis kurso metu. Visa teorinį kursą vyks lenkų arba anglų kalba.

Norėdami Jums pasiūlyti aukščiausią kokybę mūsų mokymo mes paruošėme jums pratimų, kurie neabejotinai padės jums su savo būsimo darbo, kaip instruktorius. Teorinis mokymas susideda iš 125 valandų klasių ir apima dalykus, pavyzdžiui: tinkamas mokymo metodus, mokymo procesus, vertinti ir nagrinėti studentų, galimas grėsmes per triktis skrydžio, ir tt Kursas vyks grupių daugiausia 12 dalyvius ir baigsis su vidaus egzaminą ir sertifikatą po išlaikyto egzamino klausimo.... [-]


ATPL Integruotas Kursas

Global Aviation
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 12 - 36 mėnesių September 2018 Graikija Piraeus + 1 daugiau

0 ATPL (A) Integruotas yra pilnas kursas, skirtas mokyti pilotas mokinys nuo nulio iki ATPL šaldyta ir gauti CPL / IR / europarlamentaras. [+]

0 ATPL (A) Integruota yra pilnas kursas, skirtas mokyti pilotas mokinys nuo nulio iki ATPL šaldyta ir gauti CPL / IR / europarlamentaras. Kursas prasideda 10 mėnesių gyvenamojo teorinio mokymo (ATPL Gyvenamasis Pirmas mokykla). Esant normalioms aplinkybėms plaukioja mokymas prasideda apie 1 mėnuo po kurso pradžios. Kurso trukmė gali svyruoti nuo 12 iki 36 mėnesių, priklausomai nuo studento asmeninio grafiko. Vidutiniškai dauguma studentų užbaigti kursą per 16 mėnesių.

Pasirengimo Patekimo į rinką reikalavimai

Pakankamai žinių apie anglų kalbos EASA medicina (1 klasė) sertifikatas

Teorinis mokymas: ATPL teorinių žinių kursas (pirmame mokyklos) sudaro 14 temų ir apima 800 val auditorinio mokymo; Bristolis GS patvirtintas interaktyviais video mokymus, skaidrių pristatymą, pažanga tyrimų ir imties egzaminus. Kurso trukmė yra 10 mėnesių ir prasideda kaip du kartus per metus, kiekvieną rugsėjo ir vasario mėnesiais. Į 14 ATPL dalykai yra: ... [-]


Skrydžio Instruktorius Mokymo Kursai (FI)

Horizon International Flight Academy
Su bendrabučiu Dieninės 14 savaites September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dabis

Skrydžio instruktorius kurso tikslas yra suteikti kandidatui galimybę pavesti studentui reikalaujamo lygio už licencijos išdavimą. [+]

Kurso tikslas

Skrydžio instruktorius kurso tikslas yra suteikti kandidatui galimybę pavesti studentui reikalaujamo lygio už licencijos išdavimą.

Mokymo kursų Teorinės žinios: 125 valandos Skraidymas mokymas: 31.5 valandos Kursų trukmė: 14 savaičių

Struktūra Course

FI (H) kursas yra dieninės mokymo programa, studentų instruktoriai praktikuoti Klasė pamokų laikotarpių planavimą ir plėtoti jų gebėjimą suteikti trumpalaikių ir ilgalaikių pasitarimai. Šio etapo metu studentas instruktorius bus mokomi įrodyti ir įvertinti visus pratimus iš dešinės pusės sėdynės.

Patekimo į rinką reikalavimai Galiojantis JAE GCAA CPL ar ATPL Galiojantis JAE GCAA 1 klasės medicinos Anglų kalbos mokėjimą tikimasi žemėlapis - ICAO 3 lygis prieš pradedant kursą ir ICAO 4 lygio ne licencijos išdavimo Būti baigę ne mažiau kaip 250 valandų sraigtasparnio skrydžio trukmės, kuri: bent 100 valandų turi būti pilotu vadas, jei turintis ATPL (H) ar CPL (H) arba ne mažiau kaip 200 valandų skrendant įgulos vadu sraigtasparniais, jei turintis PPL (H) [-]

Mokymo Vadovai Žinoma (TMC)

Queen Noor Civil Aviation Technical College
Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė July 2018 Jordanija Amanas

ICAO TRAINAIR, plius Mokymai Vadybininkai kursai (TMC) adresai valdyti aviacijos mokymo organizacija, kuri atitinka reikalaujamus standartus veikimo, mokymo pristatymo ir kokybės valdymo veiklos aspektus. Tai leis dalyviams taikyti ICAO mokymo organizavimas vertinimo gaires, siekiant parengti jų mokymo organizavimą susitikti ir palaikyti veiklos ir kokybės standartus ICAO pripažinimo. [+]

Mokymosi tikslai: Baigus kursą, dalyviai galės valdyti savo veiksmų grupes: Nustatyti reikalavimai dėl kurio Aviation Training organizacijos įsteigimo; Įvertinti atitikties mokymo centras lygį su ICAO nuostatos parengti veiksmų planą, kuris užtikrintų atitiktį Mokymo įstaigos su atitinkamų tarptautinių reikalavimų.

Tikslinė Gyventojų skaičius: Tie, kurie yra atsakingi už sukūrimą, valdymą, ar veikia aviacijos mokymų organizavimą, įskaitant esamas ir būsimas mokymas: Direktorių; vadovams; Padalinių vadovai; Operacijos vadovai.

[-]

Skrydžio Instruktorius Žinoma

Royal Jordanian Air Academy
Su bendrabučiu Dieninės 12 savaites September 2018 Jordanija Amanas

Mokymo skrydžiams instruktorius (Airplane) tikslas yra apmokyti Pilot kandidatė į kalbos mokėjimo lygis būtina suteikti skrydžio mokymas PPL (A) ir CPL (A). [+]

Skrydžio instruktorius kursai

Žinoma tikslas

Mokymo skrydžiams instruktorius (Airplane) tikslas yra apmokyti Pilot kandidatė į kalbos mokėjimo lygis būtina suteikti skrydžio mokymas PPL (A) ir CPL (A).

FI (A), kursai turėtų būti ypač streso vaidmuo individo atsižvelgiant į žmogaus veiksnius žmogus-mašina ir teorinės aplinkos sąveikos svarbą, ypatingas dėmesys turėtų būti kreipiamas į pareiškėjo termino ir nuožiūra, be kita supratimą suaugusieji, jų elgsenos požiūris ir skirtingų lygių išsilavinimą.

Sąlyga / Pasirengimo įrašas Bent CPL (A) arba PPL (A), kurie baigė bent 200 valandų skrydžio laiko, kurio 150 valandų skrendant įgulos -in- valdymo; Susitiko žinių reikalavimai CPL (A). ... [-]

FAA Skrydžio Mokymas

Naples Air Center
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Naples

FAA privataus piloto pažymėjimas kursas yra įrašas Žinoma visiems pilotams, ar jums reikia toliau į aviakompanijos karjerą arba nori likti kaip rekreacinės pilotas tai yra pirmasis Žinoma, mes visi atlikti. Jūsų mokymų metu jūs išmoksite pagrindinius įgūdžius dalyvauja manevravimo orlaivį, navigacijos metodus, taip pat pagrindinio instrumento plaukioja įgūdžių ... [+]

FAA dalis 141 skrydžio mokymas

FAA privataus piloto pažymėjimas kursas yra įrašas Žinoma visiems pilotams, ar jums reikia toliau į aviakompanijos karjerą arba nori likti kaip rekreacinės pilotas tai yra pirmasis Žinoma, mes visi atlikti. Jūsų mokymų metu jūs išmoksite pagrindinius įgūdžius dalyvauja manevravimo orlaivį, navigacijos metodus, taip pat pagrindinio instrumento plaukioja įgūdžių skrydžiams Diena vizualiųjų meteorologinių sąlygų. Mokymas paprastai atliekami vieną variklio orlaivių.

35 valandų skrydžio mokymas (20 val su instruktoriumi) - 20 valandos malti mokyklos FAA 141 dalis - Karjera Bandomieji kursai

Šie kursai buvo supakuoti kartu, kad asmuo, kuris nori ateiti į Neapolio oro centro ir 7 mėnesių palikti pasirengę Pilot karjerą.... [-]


Plaukioja Instruktorius (F / I) Žinoma

Advanced Flight Training
Su bendrabučiu Dieninės August 2018 Jungtinė Karalystė Leeds

Studentai, kurie baigę F / I kursas tada galės mokyti kitus studentus PPL lygio. [+]

Studentai, kurie baigę F / I kursas tada galės mokyti kitus studentus PPL lygio.

Pasirengimo Patekimo į rinką reikalavimai: Turėti bent CPL (A). Arba turėti bent PPL (A) ir turėti: Įvykdytos CPL teorinių žinių reikalavimus, išskyrus tai, FI (A), teikiant mokymo LAPL (A) tik Užbaigtas bent 200 valandų skrydžio laiko lėktuvus arba TMGs, iš kurių 150 valandų kaip PIC; Būti baigę ne mažiau kaip 30 valandas vieno variklio stūmoklių powered lėktuvų, iš kurių turi būti baigti ne mažiau kaip 5 valandos per 6 mėnesius iki nustatyto FCL.930 anksto įrašo skrydžio testą. Baigė VFR lygumų skrydį kaip IPS, įskaitant bent 300 Nm skrydžio, kurio metu turi būti pagamintas visiškai sustabdyti iškrovimai at 2 skirtingų aerodromų Turi būti išlaikę specialų anksto įrašo skrydžio bandymų su FI kvalifikuotas pagal FCL.905. Per 6 mėnesius iki kurso pradžios, siekiant įvertinti jų gebėjimą imtis kursą. Kurso struktūra: 30 valandų skrydžio mokymas (Max 5 valandos abipusis) 25 valandos Mokymas ir mokymasis 100 valandų Teorinės žinios instrukcijų ... [-]

PPL Žinoma

Stapleford Flight Centre
Su bendrabučiu Dieninės 45 valandos August 2018 Jungtinė Karalystė Stapleford Tawney

Neturi būti painiojama su mūsų PPL Plus + Žinoma (už PPL laikikliai, norintiems pagerinti savo esamus įgūdžius) mūsų PPL pradinis mokymas pristato kandidatą į skrydžio į vieną variklio lėktuvu ir prasideda bendro naudojimo, kol gaunamas geras mokėjimas. [+]

PPL licencija kursai

PPL apžvalga ir sąnaudos

Neturi būti painiojama su mūsų PPL Plus + Žinoma (už PPL laikikliai, norintiems pagerinti savo esamus įgūdžius) mūsų PPL pradinis mokymas pristato kandidatą į skrydžio į vieną variklio lėktuvu ir prasideda bendro naudojimo, kol gaunamas geras mokėjimas.

Raktas į tai pagrindinių principų skrydžio mokymas - vedantis į klausimą, kaip ir kodėl orlaivis atlieka kaip ji suprasti. Kitas skyrius apima praktiką aerodrome grandine kai kandidatas tampa susipažinę su aerodromo veikla ir kvalifikacijos kilimo, tūpimo pripažinimo ir ištaisymo galimų problemų. Kandidatas bus imtis savo pirmąjį solinį skrydį į grandinę, kai įgudę daryti.... [-]


FLIGHT TRAINING FOR CPL - COMMERCIAL PILOT LICENSE

Flying Academy, International Flight Training Center
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 30 - 60 valandos Registracija galima Čekija Praha Brno Jungtinės Amerikos Valstijos South Miami Heights + 4 daugiau

[+]

Geriausi kursai - Skrydžių instruktavimo studijos. [-]