Filter
Kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 17 kursus - Profesinės studijos

Kursas yra akademinė klasė, kurią moko dėstytojai, turintys patirties konkrečioje studijų srityje. Kursai skiriasi priklausomai nuo dalyko, turinio apimties ir kitų veiksnių. Kai kurie iš jų turi išskirtines įvažiavimo sąlygas, o kiti siūlo atvirą registraciją.

Kas yra profesinių studijų kursas? Ši disciplina skirta padėti aukštųjų mokyklų ir koledžų absolventams pasirengti įeiti į konkurencingą darbo jėgą. Sutelktos sritys yra plačios ir dažnai apima socialinius mokslus, verslą, teisę ir ekonomiką. Kai kurios programos rengia absolventus vadovaujančias pareigas savo pramonės šakose, o kitos padeda tarptautiniams studentams, ieškantiems darbo kitoje šalyje. Pramonei pritaikytos programos gali būti nukreiptos į konkrečius individualius karjeros tikslus; Pavyzdžiui, sveikatos priežiūros programų profesinio mokymo kursai dažnai sutelkia dėmesį į mokslinius tyrimus.

Dauguma karjeros minčių asmenims gali būti naudinga tokio pobūdžio žinoma. Studentai išmoko nustatyti savo sričių geriausią praktiką, todėl jie yra labiau tinkami vadovaujančioms pareigoms. Profesinio mokymo kursai taip pat gali mokyti konkrečius įgūdžius, tokius kaip kompiuterių sistemų valdymas ir veiksmingas verslo rašymas, kuris gali būti naudingas bet kuriai profesijai.

Kadangi profesinių studijų kursų trukmė ir apimtis labai skiriasi nuo vienos programos į kitą, sunku įvertinti išlaidas. Apskritai, išsamūs, išsamūs kursai kainuoja daugiau nei trumpesnės programos.

Karjeros perspektyvos asmeniui, kuris ėmėsi profesinių studijų kursų, yra įvairūs, nes šios klasės dažnai derinamos su specializuotomis studijomis technologijose, versle ir finansais. Galbūt norėsite apsvarstyti šį kursą, jei jus domina aukšto lygio verslo valdymo vaidmenys, tokie kaip vyriausiasis vykdomasis pareigūnas arba vyriausiasis operatyvinis pareigūnas. Daugelis studentų sėkmingai vykdo verslo konsultavimo funkcijas, kuriose jie pateikia savo žinias ir patirtį kitoms įmonėms. Šių kursų rūšys taip pat gali tapti žmogiškųjų išteklių vadybininko, finansinių paslaugų teikėjo, verslo analitiko ar projekto vadovo karjera.

Profesinio mokymo kursai yra prieinami visame pasaulyje tiek internetu, tiek per kolegijas ir universitetus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

17 Rezultatai Profesinės studijos

E-Careers

Gebėti sukurti saugią darbo aplinką su gairėmis Nacionalinio egzaminų valdybos darbuotojų saugos ir sveikatos (NEBOSH) rinkinys su šio nacionalinio General sertifikatas. ... [+]

Kokie yra šio kurso tikslai?

Studijų kurso turinį įgyti naują išsamų profesionalumas, taip pat įgūdžių egzaminą.

Visapusiškai padengti sveikatos ir saugos valdymo (NGC1) Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie darbo vietoje pavojai kontroliuoti (GC2) Sveikatos ir saugos praktinis taikymas (GC3)

Kas tai skirta?

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie turi pramonę pripažintas sveikatos ir saugos sertifikavimo.

Reikalavimai

Nėra oficialių prielaidos šį kursą, bet mes rekomenduojame jums turėti bendrą supratimą apie NLP metodus.

Ką žymi šį kursą be?

Žmonės, turintys į NEBOSH Nacionalinė General Certificate paprastai veikia vaidmenis, pavyzdžiui, sveikatos ir saugos vadovas, saugos ir sveikatos tarnybos ir sveikatos bei saugos administratorius.... [-]

Jungtinė Karalystė JK internete Slough
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Computer Systems Institute

Kompiuterinių sistemų instituto Įgūdžiai Statybinės programos siūlo studentams įgyti profesinių įgūdžių, reikalingų verslo pasaulyje būdą. Kiekviena programa yra speciali ... [+]

Įgūdžiai stiprinimo programas

Kompiuterinių sistemų instituto Įgūdžiai Statybinės programos siūlo studentams įgyti profesinių įgūdžių, reikalingų verslo pasaulyje būdą. Kiekviena programa yra specializuota, greitas, lankstus, ir akademiniu griežta studijas. Studentai papildyti klasėje paskaitą su externships įvairiose pramonės pozicijas.

Kiekviena programa yra keturis akademinių ketvirtadaliai (44 akademinių savaičių) ilgio ir apima externships kaip neatsiejama mokymosi. Šios programos nėra tinkamos IV antraštinė dalis lėšų (finansinė pagalba).

Klientų aptarnavimas specialistas programa - 1 metų / 44 savaičių

Mokestis - $ 4,700 per metus arba 1175 $ per ketvirtį... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Worcesteris Lombardas Bostonas Skokie  + 2 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
11 - 44 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

Švietimas Inžinerijos ir užstatytos aplinkos Sveikata ir Bendrijos Humanitariniai ir komunikacija Informacinės technologijos Kiek tai kainuos? Kaip kreiptis

University of Southern Queensland

[-]
Australija Australija internete
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

Patirkite gyvenimą Vienoje kaip psichologijos ir socialinių mokslų studentą. Mūsų kursai suteikia jums galimybę ištirti jaunimo kultūrą, vaikų ugdymą, virtualų identitetą ... [+]

Kodėl Viena?

Viena yra pilni žmonių iš viso pasaulio, kurie padarė šį miestą savo namuose.

Įsikūrusi Europos centre ir turtinga kultūra, tai vieta, kur žmonės iš visų visuomenės sluoksnių klesti. Galbūt nenuostabu, kad tai ir miestas, kuriame visuomenės studija turi seną istoriją ir kur šiuolaikinė psichologija teigia, kad ji gimė. Daugelis žinomų mąstytojų padarė Vieną savo namuose - Alfredą Adlerį, Max'ą Wertheimerį, Heleną Deutsch, Erwiną Ringelą, Viktorą Franklį (mokantį IES Abroad ) ir, žinoma, Sigmundą Freudą.

Ką jūs išmoksite

Patirkite gyvenimą Vienoje kaip psichologijos ir socialinių mokslų studentą. Mūsų kursai suteikia jums galimybę ištirti jaunimo kultūrą, vaikų ugdymą, virtualų identitetą internete, imigrantų patirtį ir socialinius bei psichologinius diskriminacijos aspektus. Padidinkite savo mokymosi patirtį su programos kelionėmis į paskirties vietas visoje Austrijoje, Vengrijoje ir Vokietijoje, kad išsiaiškintumėte šias problemas platesniame kultūriniame ir geografiniame kontekste.... [-]

Austrija Viena
Rugsėjis 2020
Anglų,German (Austria)
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

... [+]

Kodėl Pietų Afrika?

Šie kursai apima lyginamąją perspektyvą, pagrįstą Pietų Afrikos pavyzdžiais.

Nors Keiptaune jūs per semestrą perimsite 15-17 kreditų; visi kursai yra verti 3 kreditai, jei nenurodyta kitaip.

Kasdienis gyvenimas

Dalis to, kad jūs jaučiatės namie Keiptaune, daro viską, kad padėtume jaustis saugiai ir rūpestingai. Nesvarbu, ar tai yra orientavimo programa, kuri leidžia jums jaustis pasirengusi, patogiai įsikūrusi ir patogi būstinė, ar ekskursijos po pietų ir pėsčiųjų keliones, kad pateksite į vietas, kuriose buvo sumuštas kelias. Mes visi kalbame apie mūsų studentų paslaugas.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

Mūsų politika, socialinis teisingumas ... [+]

Apžvalga

Mūsų politika, socialinis teisingumas

Kursai yra mokomi ispaniškai išsilavinusiais profesoriais, dauguma jų pirmininkauja vienoje iš IES Abroad partnerių universitetų. Jūs taip pat galite prisiregistruoti į stažuotės ar paslaugų mokymosi vietą per savo laiką Santiago, kuri padės jums pridėti tarptautinę darbo patirtį į jūsų gyvenimo aprašymą arba padėti suprasti miesto socialinius klausimus "iš pirmų rankų Santiag" bus jūsų klasėje.

Įsivaizduokite, kaip praktikuojat savo ispaną, kai lankotės vietos apylinkėse arba apsilankykite vietos verslo organizacijose, kaip dalį savo studijų apie Čilės regioninę ir pasaulinę prekybą. Kur įmanoma, mūsų kursai naudojasi daugybe istorinių, meninių ir kultūrinių vietų miestui, o keli kursai taip pat apima praktiškus dalykus. Galite užsiregistruoti kursuose vietos universitetuose, įskaitant Pontificia Universidad Católica de Chile ir Universidad de... [-]

Čilė Santjagas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

IES stažuotė užsienyje ugdo jūsų profesinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti skirtingose ​​kultūrose ir suteikia esminę darbo patirtį, kad galėtų pradėti savo karjerą šiandi ... [+]

Apžvalga

Internastikos užsienyje semestras Santiago - ekonominė, politinė ir kultūrinė Čilės sostinė. Be šurmuliuojančio miesto centro, Santiago yra apsuptas kalnų sluoksnių iš abiejų pusių ir lengvai nuvyksite į Ramiojo vandenyno pakrantę. Vasaros stažuotė Santiago yra puikus būdas apžvelgti šį Pietų Amerikos metropolį ir jo netoliese įdomius gamtos stebuklus, padidinti savo ispanų kalbos įgūdžius ir įgyti patirties švietimo, sveikatos, verslo ir vyriausybės srityse.

Pasimėgaukite savo stažuotėmis per Santiago Metro, didžiausią Pietų Amerikos metro sistemą. Pasivaikščiokite po pietus ir apsilankykite "Mercado Central", kad pasimėgaukite congrio frito (keptos vietinės Čilės žuvies) ir "puree de papas" (bulvių koše).... [-]

Čilė Santjagas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

Įsivaizduokite, kad turite stažuotę Milane ... [+]

Apžvalga

Įsivaizduokite, kad turite stažuotę Milane - būsto "Borsa Italiana" (biržos) ir "Milan Fashion Week" bei Italijos dizaino ir verslo sostinės. Čia jūs galite praleisti semestrą išvalyti savo amatus ateljeje ar viešųjų ryšių srityje tarptautiniam mados namuose, jau nekalbant apie stažuočių galimybes e. Komercijos, prabangių kompanijų ir muzikos srityje.

Su penkiomis pagrindinėmis geležinkelio stotyse ir greitaisiais ryšiais su kitais Italijos miestais jūs manote, kad esate visko centre. Kasdieniam važiavimui į praktinę praktiką naudokitės Metro Milano, miesto tramvajaus ar metro geležinkelio Il Passante.

Tyrinėdami miestą įsitikinkite, kad aplankysite Milano kitą specialybę - maistą! Savo pietų pertraukėlėje pasimėgaukite risotto alla milanese plokšteliu, o jei yra žiemos atostogų, sekite ją panettone - mangija! Tarptautinės užsienyje teikiamos naudos yra daug. Tarptautinė stažuotė plėtoja jūsų profesinius gebėjimus, gebėjimą bendrauti skirtingose ​​kultūrose ir suteikia esminę darbo patirtį, kad pradėtų savo karjerą šiandienos konkurencinėje darbo rinkoje.... [-]

Italija Milanas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Italų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

IES stažuotė užsienyje ugdo jūsų profesinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti skirtingose ​​kultūrose ir suteikia esminę darbo patirtį, kad galėtų pradėti savo karjerą šiandi ... [+]

Apžvalga

Londonas yra didžiausias pasaulyje tarptautinių finansų miestas ir pagrindinis pasaulio ekonomikos varomoji jėga. Nepamirškite, kad jis taip pat yra pagrindinis meno, verslo ir rinkodaros, švietimo, žiniasklaidos ir ryšių, politikos bei ne pelno organizacijų dalyvis, todėl semestro stažuotė Londone yra ideali galimybė. Paimkite vamzdį į darbą arba dviaukštę autobusą. Pabandykite keletą žuvies ir traškučių. Sukurkite pasaulinį profesionalių kontaktų tinklą, tuo pačiu imdamas viską, ką gali pasiūlyti Londonas.

IES stažuotė užsienyje ugdo jūsų profesinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti skirtingose ​​kultūrose ir suteikia esminę darbo patirtį, kad galėtų pradėti savo karjerą šiandienos konkurencinėje darbo rinkoje. Mūsų 14 savaičių programa Londone garantuoja nemokamą kredito stažuotę vietiniame versle ar organizacijoje, kurioje dirbate 32-40 valandų per savaitę.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IES Abroad

Mūsų 12 savaičių stažuotės programa Barselonoje garantuoja, kad jūsų pasirinktoje srityje nemokama, už kreditą, stažuotė per 30-40 valandų per savaitę. Plėtoti savo profe ... [+]

Apžvalga

Gerai pradėkite savo karjerą, įgydamas tarptautinę darbo patirtį semestro stažuotės Barselonoje, Iberijos pusiasalio ekonominiame ir kultūriniame centre. Barselona yra pagrindinė veikėja daugelyje pramonės šakų, įskaitant prekybą, švietimą, technologijų kūrimą, pramogas, žiniasklaidą ir madą. Tarptautinės sveikatos priežiūros ne pelno organizacijos ir menai taip pat yra puiki galimybė. Sukurkite pasaulinį profesionalių kontaktų tinklą, kuriame viską galite pasiūlyti šis gražus Ispanijos miestas, įsikūręs tarp ryškios mėlynos jūros ir didingų kalnų.

Mūsų 12 savaičių stažuotės programa Barselonoje garantuoja, kad jūsų pasirinktoje srityje nemokama, už kreditą, stažuotė per 30-40 valandų per savaitę. Plėtoti savo profesinius gebėjimus, sugebėjimą bendrauti skirtingose ​​kultūrose ir įgyti tikrą darbo patirtį, kuri leis pradėti savo karjerą šiandienos konkurencinėje darbo rinkoje.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elevate Health

Diagnostiniai tyrimai praeityje ypač sutelktas į įvertinant jautrumas ir specifiškumas atskiroms diagnostinius testus. Šis internetinis medicinos kursas bus įrodyti, kad ... [+]

Išplėstinė diagnostikos tyrimų

Diagnostiniai tyrimai praeityje ypač sutelktas į įvertinant jautrumas ir specifiškumas atskiroms diagnostinius testus. Šis internetinis medicinos kursas bus įrodyti, kad tai vadinamasis "testas tyrimai" nebūtinai yra toks pats, kaip diagnostikos tyrimus. Be to, mes išplėsti akiratį, siūlydama modernius metodus diagnostikos tyrimų ir duomenų analizės, kurioje pacientas tyrimo rezultatas gali ir turėtų būti atsižvelgta į kitų pacientų charakteristikų ar bandymų rezultatų kontekste. Šie metodai leidžia 1 d. tiesioginis vertinimas atskirų tikimybių ligos buvimą remiantis visa diagnostikos informaciją bei 2. vertinimas, kiek konkretus diagnostinis testas turi tikrą pridėtinę vertę klinikinės kontekste. Be to, bus pristatyti tradiciniai ir pažangių metodų sisteminių atsiliepimus apie diagnostinius testus.... [-]

Olandija Nyderlandai internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elevate Health

Šis kursas yra skirtas klinikinės epidemiologijos principams ir praktikai bei išsamiai išdėsto atitinkamos literatūros pavyzdžius. Tikslas - suteikti jums žinių įvertinti ... [+]

Klinikinė epidemiologija

Šis kursas yra skirtas klinikinės epidemiologijos principams ir praktikai bei išsamiai išdėsto atitinkamos literatūros pavyzdžius. Tikslas - suteikti jums žinių įvertinti ir įvertinti taikomus klinikinius tyrimus ir duomenų analizę bei suteikti jums pakankamai mokslinės ir metodinės informacijos, kad galėtų aktyviai dalyvauti klinikiniuose tyrimuose. Kurso metu jūs susisteminsite diagnostikos, prognozės, gydymo ir etiologijos klausimus. Yra keletas tyrimų galimybių, padėsiančių jums spręsti šiuos klausimus, įskaitant intervencinius tyrimus ir atvejo kontrolės tyrimus, kuriuose yra duomenų, gautų klinikinėje aplinkoje. Klinikinė epidemiologija yra vienas iš magistro epidemiologijos magistrantūros internetinių medicinos kursų; internetinė magistrantūros programa epidemiologijoje, kurią siūlo Utrechto universitetas, Utrechto universiteto medicinos centras, magistrantūros studijų programos epidemiologija ir Elevate Health .... [-]

Olandija Nyderlandai internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elevate Health

Šis kursas padės susipažinti su visuomenės sveikatos epidemiologija, mokslu, kuriuo grindžiama visuomenės sveikata. Visuomenės sveikatos epidemiologija apima geografinių ... [+]

Šis kursas padės susipažinti su visuomenės sveikatos epidemiologija, mokslu, kuriuo grindžiama visuomenės sveikata. Visuomenės sveikatos epidemiologija apima geografinių ir laikinų gyventojų sveikatos modelių apibūdinimą ir aiškinimą, prevencinių strategijų nustatymą ir rizikos veiksnių bei prevencinių priemonių poveikio gyventojų sveikatai vertinimą ir vertinimą. Todėl labai svarbu gerai suprasti visuomenės sveikatos epidemiologiją, jei jūsų darbas ar studija apima visus su visuomenės sveikata susijusius klausimus. Todėl šis kursas labai tinka universitetų, ligoninių, savivaldybių sveikatos priežiūros tarnybų ir kitų vyriausybinių sveikatos organizacijų epidemiologams bei doktorantams, dirbantiems epidemiologijos ar visuomenės sveikatos darbe.... [-]

Olandija Nyderlandai internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elevate Health

Kursas susideda iš plenarinių pristatymus, mažos grupės diskusijas, ir kompiuterinių pratimai naudojant statistinį programinės įrangos paketą R. Tai vienas iš internetinė ... [+]

Sistemingi Atsiliepimai diagnostikos tyrimų

Pirminių tyrimų, vertinančių diagnostinius tyrimus skaičius auga. Kritiškai apibendrinti tokius tyrimus sistemingai peržiūros yra naudingas sveikatos priežiūros specialistų, norinčių geriausias įrodymas apie diagnostinių testų naudojimo. Atsiliepimai apie diagnostikos tyrimų yra sunkiau, nes daugiau variacijos Klausimai ir dizaino, konkrečių šaltinių šališkumo ir variacijos, ir reikia naudoti sudėtingesnius statistinius metodus meta-analizė.

Keletas avansas neseniai buvo padaryta metodais atlikti tokius atsiliepimus. Šiame kurse mes svarstome ir praktika metodus įvertinti metodinę kokybę pradinėse diagnostikos testas tikslumo tyrimų (QUADAS-2 priemonę), statistinių modelių meta analizuoti suporuotas priemonių bandymo tikslumo (bivariate meta regresijos modelį jautrumo ir specifiškumo ), ir kaip kritiškai skaityti ir aiškinti sistemiškai peržiūrint diagnostikos tyrimų išvadas. ... [-]

Olandija Nyderlandai internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elevate Health

Šis kursas yra pagrindinis bet kurio magistro komponentas ... [+]

Studijų planas etinių tyrimų srityje

Šis kursas yra pagrindinis kiekvieno magistro laipsnio epidemiologijos komponentas ir taip pat yra pagrindinis dalykas, leidžiantis laikytis specializuotų internetinių medicinos kursų epidemiologijoje. Jo tikslas - sužinoti apie kohortos principus ir praktiką, atvejo kontrolę ir kryžminį tyrimą. Mes aptarsime dizaino, duomenų rinkimo ir rezultatų vertinimo metodus, taip pat pagrindinius įvairių studijų modelių pranašumus ir trūkumus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas tyrimo dizaino taikymui etiologijos tyrimuose. Šis internetinis sveikatos kursas skirtas klasikiniam požiūriui, bet taip pat sprendžia šiuolaikines koncepcijas ir dizaino galimybes, pvz., Atvejų grupių dizainus. Taip pat bus aptariami įvairūs kiti studijų projektai, akcentuojami galiojimo klausimai. Studijų dizainas etiologijos tyrimuose yra magistrantūros studijų programos epidemiologijos magistrantūros dalis; internetinė magistrantūros programa "Epidemiologija", kurią siūlo Utrechto universitetas, Utrechto universiteto medicinos centras, magistrantūros epidemiologija ir aukštumas.... [-]

Olandija Nyderlandai internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
6 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba