ACADEMICCOURSES

Ieškoti Ištęstinės studijos kursų - Portugalijos studijos - Pietų Amerikoje - 2020/2021

Žinoma, yra tam tikros temos, pagal platesnę dalykinės srities studijų ir yra kvalifikacijos pagrindas. Tipiškas Kursas apima paskaitas, vertinimai ir vadovėliai.

Portugalijos studijų sritis apima intelektualinį ir tiriamąjį darbą, kuris prasideda Romos plėtrai į Iberijos pusiasalį, ir toliau apima Portugalijos kultūros vaidmenį šiuolaikiniame pasaulyje. Tai paaiškina istorinį Portugalijos vystymosi vaidmenį Europos ir pasaulio civilizacijose.

Pietų Amerika Ji ribojasi kurį Ramiojo vandenyno vakaruose ir šiaurėje ir rytuose Atlanto vandenyne Šiaurės Amerikoje ir Karibų jūros yra į šiaurės vakarus. Ji apima dvylika valstybių suvereni Argentina, Bolivija, Brazilija, Čilė, Kolumbija, Ekvadoras, Gajana, Paragvajus, Peru, Surinamas, Urugvajus ir Venesuela - ir du ne Vyriausybės sritis - Prancūzijos Gvianą, Prancūzijos užsienio teritorija ir Folklendo salos , britų užjūrio teritorija. Be to, Trinidadas ir Tobagas theABC salos iš Nyderlandų taip pat gali būti laikoma dalis Pietų Amerikoje.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos - kursų - Portugalijos studijos Pietų Amerikoje - 2020/2021

1 Rezultatai Portugalijos studijos, Pietų Amerika Filter

Portugalų kalba ir kultūra

Dialogo - study in Brazil
Kursai
<
Dalinės
Portuguese (Brazil)
Universiteto miestelis

Pagrindinis tikslas, žinoma, yra, kad studentai pasiekti gerų bendravimo įgūdžių portugališkai, sėkmė. Tai reiškia, kad ne tik bus mokomi gramatiką ir žodyną, bet ir klausymo, ...

Skaityti daugiau