$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti kursus - Pietų Amerikos verslo studijos

Kursai yra labai įvairūs. Kai kurie yra pateikiami kaip dalis studijų, o kiti yra individualūs, savarankiški užsiėmimai. Jie gali būti specifiniai studento ar ne. Daugelis praeita akademiniais metais, bet jie gali būti taip trumpi, kaip kelias savaites ir tris semestrus. Kas yra Pietų Amerikos verslo kursai? Jie supažindina dalyvius su Pietų Amerikos verslo praktika. Kai kurie kursai… Skaityti daugiau

Kursai yra labai įvairūs. Kai kurie yra pateikiami kaip dalis studijų, o kiti yra individualūs, savarankiški užsiėmimai. Jie gali būti specifiniai studento ar ne. Daugelis praeita akademiniais metais, bet jie gali būti taip trumpi, kaip kelias savaites ir tris semestrus.

Kas yra Pietų Amerikos verslo kursai? Jie supažindina dalyvius su Pietų Amerikos verslo praktika. Kai kurie kursai yra siūlomi užsienyje, todėl studentai turi galimybę patirti unikalių kultūrų ir įmonių Pietų Amerikoje per vizitines korteles, ekskursijas po miestą, kultūrinę veiklą, gamybines ekskursijas ir paslaugų projektus. Šie kursai gali ištirti pramonės tipus, kurie yra naudingi Pietų Amerikos tautų kultūrai ir vietos papročiams.

Tokiuose kursuose studentai gali turėti galimybę kurti įvairias unikalių įgūdžių, kurie puikiai atrodo atnaujinant, o įgytos žinios dažnai kreipiasi į darbdavius. Kai kurie kursai gali mokyti studentus gerai mokytis ispanų kalba. Asmenys gali tapti labiau įvaldę problemų sprendimą ir sukurti stiprius vadovavimo įgūdžius.

Kadangi Pietų Amerikos verslo kursuose nėra nustatytos mokymo programos ar trukmės, studijų kaina gali skirtis nuo vieno kurso iki kito ir nuo vieno universiteto iki kito. Patariama, kad mokiniai kreiptųsi į institutą, kuriame siūloma konkreti lankoma informacija apie išsamesnes kainas.

Pietų Amerikos verslo supratimo ugdymas įvairiais kursais gali paruošti asmenis už daugybę profesinių pozicijų. Absolventai gali būti kvalifikuojami dėstytojams ir dėstytojams akademinėse srityse arba dirbti konsultantais, reguliavimo inspektoriais ir rinkodaros direktoriais tarptautinėms agentūroms ir įmonėms. Kai kurie vertingi įgūdžiai gali padėti studentams tinkamai dirbti su taikos korpusu.

Daugelis kursų yra prieinami per nuotolinio mokymosi programas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Rekomenduojama Naujausios Pareigos
  • Rekomenduojama
  • Naujausios
  • Pareigos
Universidad UADE
Buenos Airės, Argentina

Unikali tarptautinė vadybos programa, pristatyta 100% anglų kalba su tarptautiniais ir vietos studentais iš Argentinos.

Unikali tarptautinė vadybos programa, pristatyta 100% anglų kalba su tarptautiniais ir vietos studentais iš Argentinos. -
Kursai
Dieninės
14 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis