close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausi kursai jungtinėse Amerikos Midrandas Pietų Afrikos Respublika 2021

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pa… Skaityti daugiau

Galite paprastai imtis aukštojo mokslo kursus, jei esate 18 metų arba vyresni. Jie reguliariai mokoma universitetuose, kolegijose ir profesinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, meno mokyklų ir žemės ūkio kolegijose - beveik visi iš jų turi savo interneto svetaines. Jūs galite gauti įvairių įgūdžių, pavyzdžiui, diplomai, bakalauro laipsnius, pamatų laipsnių ir aukštesnės studijų pakopos laipsniai.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Ieškoti kursų jungtinėse Amerikos Midrandas Pietų Afrikoje 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Cape Wine Academy
Midrandas, Pietų Afrikos Respublika

Įvadinis kursas, vedantis į vyno kelionę po Pietų Afriką, atskleidžiantis puikius Keipo vynuogių auginimo regionus, vyno stilius ir vyno poveikį maisto skoniui.

Įvadinis kursas, vedantis į vyno kelionę po Pietų Afriką, atskleidžiantis puikius Keipo vynuogių auginimo regionus, vyno stilius ir vyno poveikį maisto skoniui. -
Kursai
Anglų
Vas. 2022
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia